Forum

Conversations free and frivolous

Powialo lekko nuda

  • Autor: mary50 Data: 2020-07-09 19:16:38

    Co sie dzieje na WZ ,ze aktywne w dawnych czasach osoby juz sie nie udzielaja?
    Brak dyskusji czasem zbyt ostrych ale cos sie dzialo.Je zagladam dosyc czesto po przepisy ale glownie korzystam z "klasykow" jak Bahus,Ureta, Wzetka ,Gosiek alibab,Alicja64 .Ja to juz jestem "wiekowa" ale gdzie te mlode kuchareczki,ktore powinny wniesc cos nowych przepisow na WZ.Przepraszam ,ze tak napisalam ale naszla mnie jakas nostalgia.Ide teraz do kuchni brac sie za gotowanie.Pozdrawiam z bardzo goracego Toronto.

  • Autor: alman Data: 2020-07-09 19:38:04

    Też jestem wiekowa, może jeszcze bardziej, ale wpadam tu od lat i zawsze coś skrobnę. Trzeba być czynnym użytkownikiem. Większość tylko wpada, porwie przepis, poczyta i ... wypada. To jak ma być gwarno jak dawniej???
    Pozdrawiam.

  • Autor: Smosia Data: 2020-08-18 15:43:46

    Witaj Mary;)
    Mam ochotę zadać to samo pytanie - co się dzieje???
    Już tylko narzekanie na nudę pozostało??

    Dopiero dzisiaj otworzyłam ten wątek i to przez 'wybryk sieci, kiedy wskakuje ang. wersja wużetu. Z trudem wstawiłam odpowiedź, bo polska wersja po zalogowaniu nie pokazuje go wcale.

    Pozdrawiam z chłodniejszej Polski :)
    Jak teraz wyglądają parki czy ogrody w Kanadzie?
    U nas kwitną hortensje:

  • Autor: Smosia Data: 2020-08-25 09:48:59

    Atrakcji ogrodowych cd. czyli goście niespodziewani ale bardzo mile widziani - jeżyki osierocone i bezradne:

  • Autor: Smosia Data: 2020-08-26 12:34:04

    Maluszki jeżowe są już w ośrodku, pod opieką veta i nabierają ciałka, doświadczenia aż będą gotowe do powrotu na łono matki natury.

    Smutno i pusto bez nich, nawet moja kicia Dalcia tęskni, chociaż wcześniej była trochę zła i zazdrosna.

    Pozdrawiam czytelników wersji anglo ;)

Przejdź do pełnej wersji serwisu