Komentarze wystawione przez użytkownika aniela259
- 
					
					Komentarz do Gnieciuch mięciuch(2013-12-30 16:02)Pycha to ciasto,polecam gorąco,nawet dla niespodziewanych gości do kawki,bardzo szybko się je robi i znika nawet lekko cieplutkie,pachnie w całym domu,mama zaraz odpisała ode mnie przepis :-)
- 
					
					Komentarz do Kakaowy tort z mascarpone(2013-12-27 13:27)witam,to ciasto jest bez proszku do pieczenia?
- 
					
					Komentarz do serniczek latwy i tani skopolendry(2012-04-29 15:23)Przepraszam,ale byłam dzisiaj w kilku sklepach i nie znalazłam bialego sera o zawartości tłuszczu 40%,jaki to jest ser????wszystkie maja ok 10% prosze o podanie marki :-(
- 
					
					Komentarz do Warzywny omlet(2012-04-03 19:51)Super pomysł,dziekuję i pozdrawiam :-)
- 
					
					Komentarz do tort nescafe gold(2011-04-03 10:48)Witam,właśnie piekę ten tort,ale czy ten krem w końcu jest bialy czy brązowy????mam go podzielic na dwie czesci?

 
						
						 
								
							 
						
						 
						
						 
						
						 
						
						 Najnowsze przepisy
Najnowsze przepisy Ostatnie artykuły
Ostatnie artykuły Najnowsze galerie
Najnowsze galerie Najnowsze filmy
Najnowsze filmy Ostatnio na forum
Ostatnio na forum Ostatnie komentarze
Ostatnie komentarze Tagi
Tagi