Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Wielkie oszustwo....

  • Autor: tingra Data: 2017-05-17 19:47:13

    ...to czas!

    Kto wymislil i jakim prawem, ze co 365 dni doklada mi rok zycia? Ja sie na to nie zgadzam!!! :DDD

    Skladam skarge , tylko nie wiem do KOGO, bo nie akceptuje dokladania mi automatycznie cyfry nie zgadzajacej sie z moim uczuciem, ani moim cialem devilish

    Podobno nasze potomstwo ma zyc 150 lat na planecie Ziemia, czy nie lepiej byloby co dwa lata obchodzic  rok urodzin???cheesy




  • Autor: as Data: 2017-05-17 19:56:01

    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

  • Autor: tingra Data: 2017-05-17 20:00:00

    Aniu dziekuje slicznie! Ja nie obchodzilam w tym roku, odlozylam na nastepny blush

  • Autor: patrycja1 Data: 2017-05-17 20:02:40

    Hahahahaha, Grażyno, co tam jakieś martwe, zimne i enigmatyczne cyfry???? Czas należy do nas i tylko do nas cheesy. Sama wiesz, wszystko jest "tylko umowne" :)

    Swoją drogą dałam ogłoszenie: Kupię CZAS - "każdą ilość i za każdą cenę", ofert nie mam hmm...ale ćwiczę cierpliwość i czekam  hahahaha.

    Jeżeli "urodzinujesz" teraz to duuużo mniej umownych cyfr życzę, a tylko tych "odczuwalnych" ile chcesz daisy

  • Autor: tingra Data: 2017-05-17 20:30:32

    Hahaha Patrycjo, ja nie sprzedam Tobie mojego CZASU , bo mi cholernik bokami i bez mojej zgody ciagle znika z pola widzenia....a szkoda, bo za duza cene bym chociaz cwiatrke Tobie sprzedala ...devilish


    Nie "urodzinuje", wprawdzie majowa dziewczyna jestem, ale juz mnie ten CZAS postarzal wbrew mojej woli o pare tygodni....smash

    Dziekuje Pati, odejme pare cyfr z racji "odczuwalnych" heart


    Watek zalozylam z mysla o fakcie, ze CZAS nieublagalnie nas goni, a najbardziej dziwne jest, ze im wiecej czasu sie ma , tym szybciej znika rolleyes2

  • Autor: Lea2 Data: 2017-05-18 00:21:16

    Tak to już jest z tym czasem, że niestety ale nie da się go ujarzmić, a szkoda, bo czas goni nas, a nie my czas... :)

  • Autor: tingra Data: 2017-05-18 10:47:02

    Dobre Lea! Lustro nie problem, bo mozna omijac, gorzej jak dzieci dochodza do "powaznego wieku" devilish

  • Autor: iwciaG Data: 2017-05-18 15:39:05

    Grażynko dla Ciebie Naj, Naj, Najlepszego:))))

  • Autor: tingra Data: 2017-05-19 01:10:08

    Iwciu dziekuje pieknie! Tobie rowniez wszystkiego naj...najlepszego:))) Poniewaz watek nie jest powodem celebrowania moich urodzin, to mozemy sobie nawzajem zyczyc ot tak bez specjalnej okazji:)))
    To siup za nas obydwie love!!! smiley2

  • Autor: Laugasel1 Data: 2017-05-18 21:01:45

    Wszystkiego najlepszego i jeszcze lepszego !!!!


    Kochanie wystarczy sumę lat podzielić na dwa i szybko tę otrzymaną liczbę powtórzyć i malutkim "i " po środku i wszytko się zgadza. Więc 40 lat to 20 i 20 . A tak z psychologicznego punktu widzenia pojęcie czasu jest zmienne. Nawet ma to matematyczne uzasadnienie. Więc pół roku dla 7 letniego dziecka,to  jedna czternasta jego życia. a dla 70 latka to jedna stu czterdziesta część życia . Więc cieszmy się swoimi latami i byle tylko zdrowie i pomyślność nam dopisywały, a czas puszczajmy przodem.

  • Autor: tingra Data: 2017-05-19 01:26:40

    I nawzajem!!! heart


    Dobre myslenie mi podsunelas, podziele dzieciakow lata na dwie  polowy i od razu poczuje sie tak jak sie czuje, bez zagladania w moja metryke :)))
    Dziekuje slicznie Kochana, no tak jak czas puszcze do przodu , to ja nie musze za nim gonic, niech sobie leci gdzie sie jemu podoba:)))

    Siup za nasze zdrowie i pomyslnosc love !!!

  • Autor: Basialis Data: 2017-05-18 22:29:14

    Tineczko,najepszego zycze.......................tez sie do Twojego wieku zblizam, ale mam wielbiciela i mlodo sie czuje.

  • Autor: tingra Data: 2017-05-19 01:48:46

    Basiu i Tobie naj...najlepszego zycze heart !!!


    Wielbiciela nie posiadam i nie wiem gdzie szukac :))) Hmmm....wydawalo mi sie , ze kilometrowe lazenie z psiakiem kazdego dnia trzyma mnie w formie ...hihi. To mi cwieka zadalas, wielbiciela trza mi.... tylko, ze ja z braku  wielbiciela czuje sie i tak "mlodo" wbrew temu co czas chce mi narzucic na grzbiet devilish

    Buziaki!

  • Autor: jolka60 Data: 2017-05-22 10:38:54

    Bylo sie urodzic 29 lutego.laugh4.Ja tez moglam, a sie nie udalo.

Przejdź do pełnej wersji serwisu