Forum

Zdrowie i uroda

Terapia Mulligana ?

  • Autor: wiolka110471 Data: 2016-02-16 22:28:09

    Witam jak zwykle po prośbie.

  • Autor: wiolka110471 Data: 2016-02-16 23:02:47

    Nie wiem o co chodzi w czym problem ale próbuję 3razy kontynuować prośbę i wiadomości przechodzą jak chcą.napisze krótko,. Łokieć tenisisty i terapia Mulligana czy ktoś korzystał

  • Autor: iwett Data: 2016-02-17 11:28:11

    Łokieć tenisisty.......ponoć miałam.  
    Leciałam jak poparzona do lekarza 1 kontaktu bo tak mnie łokieć rypał, że myslałam.....złamanie jak nic.
    Prześwietlenie, ortopeda.........stwierdzono - łokieć tenisisty. Śmiałam się bo w życiu w tenisa nie grałam :))
    Ortopeda stwierdził, że to częsta przypadłość. Skierowanie dostałam na lasery i masaże wodne.
    Niestety nie udało mi się dostąpić zaszczytu korzystania z tego. Najpierw było ......za wcześnie a za miesiąc za późno ( piszę o kolejce na zabiegi :))

    No i minęło już dobre pare latek a łokieć sam przestał boleć......więc nie wiem jak to tłumaczyć ale cieszę się..........
    Ale ta terapia Mulligana to pierwsze słyszę.......może mi rozjasnisz pojęcie.....

  • Autor: Basialis Data: 2016-02-17 11:28:58

    Lokiec tenisisty przerabialam ( ponoc nabywa sie tego przy dluzszym przesiadywaniu przy komputerze)......Jest bardzo bolesne ale samo przechodzi ( trwa okolo miesiaca).Natomiast terapia Mulligana nic mi nie mowi.

  • Autor: attena07 Data: 2016-02-19 17:29:50

    No mnie niestety ale od tamtego roku boli łokieć wink3 i jakoś nie chce przejść . Były takie momenty że nic nie wzięłam do ręki , a rękę trzymałam na temblaku .Do lekarza nie mam czasu iść . Wiem jaki to ból , ale o terapii Mulligana też nic nie słyszałam .

  • Autor: wiolka110471 Data: 2016-02-19 21:47:35

    Witam ,bardzo dziękuję za zainteresowanie,niestety nie mogłam odpowiedzieć cóż tachnika nieraz zawodzi.Na łokieć tenisisty narzekam od listopada więc jak widać nie zawsze samo przechodzi,pracuję niestety dużo prawą ręką więc nie miałam możliwości odciążyc niestety ręki jak mówią niektorzy lekarze.2 lata temu miałam operację kregosłupa szyjnego więc początkowo zwalałam iż to z tego powodu.Niestety ból zmusił mnie do szukania dalej pomocy.Zrobiłam mri kregosłupa i okazało się,że niestety znów mi się sypnął dysk ,ale pietro wyzej. Juz wiem od neurochirurga ze czeka mnie ponownie powtórka z  rozrywki,ale na to(operację) zgodzę się teraz jak nie wytrzymam.Niemniej okazało się ,że niezaleznie od tego największy bol sprawia mi łokiec tzw tenisisty.Ortopeda stwierdził ,że zrobimy dodatkowo przewodnictwo i pod koniec marca mam zgłosić się na wstrzykiwanie sterydami(2-3 razy powinno pomóc )wg  mnie to nie leczenie ale zapobieganie bólowi.Poczytałam w necie parę osób zachwalało terapię manualną zw Mulligana.Z tego powodu było moje pytanie.Dzisiaj jestem po pierwszej takiej wizycie u fizoterapeuty. Nie zachwalam ,ale czuję się rewelacyjnie.Koszt 50 zł za 30minut nawet nie wiem jak to nazwać chyba delikatnego masażu,naciągania mięśnia prawdopodobnie bedzie potrzebne2-3 wizyty.Dotychczas brałam silne leki przeciwbólowe (Eucorton,paracetamol,diazepan,codeina) w jednym.Rano specjalnie nie brałam leków ,aby przekonać się o skuteczności na razie super minimalny ból z tym,że jestem dodatkowo oblepiona (mięsień) zwykłym plastrem.Następna wizyta w poniedziałek zobaczymy przekaże ewentualnie czy rzeczywiście warto wydać kasę czy tylko chwilowa poprawa.Pozdrawiam

  • Autor: as Data: 2016-02-19 22:45:27

    Wielu osobom może ta informacja się przydać

  • Autor: Majia Data: 2016-02-29 22:35:13

    Hej, i jak? Terapia pomogła?

  • Autor: as Data: 2016-03-01 13:26:17

    Też czekam na informacje 

Przejdź do pełnej wersji serwisu