Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Prezent ślubny

  • Autor: Kicia150 Data: 2016-08-23 09:49:58

    Witam,potrzebuje rady rodziców,którzy mają doswiadczenie w kwesti prezentów ślubnych dla dzieci,albo sugestie młodych co by ich zadowoliło w tym dniu.Poszukuje pomysłu na prezent ślubny dla syna.Raczej coś niestandarowego jak to młodzież mówi odjechanego. Młodzi nie są jeszcze na na swoim i wynajmują mieszkanie ,wiec raczej jakieś wyposażenie mieszkania odpada. Jest to dodatek do wesela,raczej stawiam na pomysł niż wielką kwotę.
    Napiszcie proszę co dawaliście w tym dniu swoim dzieciom.

    Dopisano 2016-8-23 10:47:47:

    Przepraszam za literówkę w temacie.Oczywiście powinno być Prezent ślubny.

  • Autor: aggusia35 Data: 2016-08-23 10:32:49

    Jeszcze mam trochę czasu do takich dylematów, ale ja wykupiłabym Voucher na podróż poślubną, albo już konkretnie jakąś wycieczkę.

  • Autor: soraja Data: 2016-08-23 10:49:01

    Ja dałam córce pieniądze, chociaż miała juz swoje mieszkanie,ale nie chciałam jej urządzać.

    Może chodzi ci tylko o jakąś  pamiątkę dodatek do prezentu, od rodziców???

     

  • Autor: iwett Data: 2016-08-23 16:00:39

    Ja też bym jak aggusia kupiła bon na podróż poślubną. 
    Prawdopodobnie teraz będą się ciągle dorabiać i żal im będzie kasy na takie ekstrawagancje ale taka podróż jeszcze bardziej ich zbliży i będzie niezapomniana (byle nie trafili na plajtujące biuro :))
    A wakacje nie muszą być koniecznie za granica choć teraz po sezonie też można coś fajnego trafić.

  • Autor: mggi63 Data: 2016-08-23 17:37:49

    Najlepiej byloby uzgodnic z mlodymi  jaki prezent by chcieli i wowczas gwarancja zadowolenia murowana.

  • Autor: chef01 Data: 2016-08-29 12:55:51

    Hmm, pewnie bardziej to by się ucieszyli z gotówki niż jakiegoś prezentu rzeczowego :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu