Forum

Zwierzyniec

Hotel dla psów

  • Autor: iwett Data: 2015-08-25 18:20:32

    Kochane moje żarłoczki pomózcie.

    Z racji tego, iż niedługo jadę na wesele do Otwocka niedaleko Warszawy może znacie jakiś niedrogi hotel dla psów na 1 nockę cobym sie mogła dobrze i spokojnie pobawić.
    Los tak chce, ze te dwie moje łajzaki grin muszę targac ze sobą.
    Przed chwilą kilka obdzwoniłam - włos się na głowie jeży shocked2 toż to warszawka czy jak.

    Zaczyna się od 50,- doba/pies ........Buda klima, najwyzszej jakości zarcie, woda filtrowana, własne podwórko z trzepakiem, skakanką i grą w klasy, czub na łbie i manicure z hybrydą w pakiecie. Ludzieeeee....... ja tylko chce coby się przespały i miały dobry humor jak ja po weselu:)

    Nie wiem ale u mnie płacę po 25 zeta za łeb i wszyscy zadowoleni. A jak dłużej to pan Zdzisio bierze 40 zeta za 2 psiory/doba a nie mieszkam w mysiej norce. Pomożecie!

  • Autor: ekkore Data: 2015-08-25 18:24:52

    No to zostaw je na miejscu. Wyjdzie Ci cenowo podobnie, a nie będziesz zwierzow męczyć podróżą. 

  • Autor: iwett Data: 2015-08-25 19:22:28

    No własnie nie mogę bo zaraz po weselu jedziemy do nowej chałupy trochę poremontować i zejdzie nam tam z tydzień jak nie dłużej. Trochę mnie te ceny przyszokowały. Rany a nie ma dla psów jakiej agroturystyki :)

  • Autor: Krystyna911 Data: 2015-08-25 19:45:37

    nie wiem gdzie mieszkasz, ale zajrzyj tutaj Może Natalia coś pomoże ?

  • Autor: iwett Data: 2015-08-25 19:55:07

    Chyba źle napisałam ale jadę do Otwocka k/Warszawy i w tych okolicach szukam w miarę niedrogiego hotelu dla psów bo muszę je zabrać ze sobą.
    Dziekuję Ci za podpowiedź ale zdaje się Lublin to troche nie po drodze.  Coś mi się wydaje, że machnę ta stówkę - dobrze,że to tylko 1 noc:)) A pomyśleć,że na wsiach weselicha trwają tydzień no, no............

Przejdź do pełnej wersji serwisu