Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Janek / Kazik45 odszedł...

  • Autor: goplana2 Data: 2023-07-19 10:05:33

    Pamiętacie użytkownika Janek/Kazik45 ? Myślę ,że pamiętacie ponieważ niegdyś był stałym bywalcem Wielkiego Żarcia. Udzielał się dodając bardzo dobre przepisy ,oraz na forum. Dowiedziałam się ,że w zeszłym roku, w wieku 77 lat dołączył do Uretana, Bahusa, Makusi, Vikuni i wielu innych ,którzy udzielali się na tej stronie ,a odeszli na zawsze... Ku pamięci ...

  • Autor: alman Data: 2023-07-19 12:03:20

    Znałam, nawet przez pewien czas dyskutowaliśmy korespondencyjnie /mailowo/. Spotkałam go kiedyś na jakimś forum, chyba na Mojej Kawiarence Lubczyka i wymieniliśmy parę zdań, potem napisał do mnie na priv, używając jakiegoś innego loginu, to był rok 2015 sprawdziłam, ja jednak w tym czasie jakoś rzadko tu bywałam, a do skrzynki nie zaglądałam i dopiero w 2017 zobaczyłam wiadomość i odpisałam, ale się już nie odezwał.
    Był zadziorny, ale prawy, "walił" prosto w twarz, bez owijania w bawełnę i to mi się w Nim podobało, ale wielu już mniej. Miał problemy z sercem, chyba był po zawale. Był zapalonym działkowcem.

    Kaziku, spoczywaj w pokoju. (*)

  • Autor: ekkore Data: 2023-07-19 15:34:27

    Choć taka kolej rzeczy, zawsze smutno, gdy ktoś odchodzi, szczególnie,  gdy był w jakiś sposób znany. 

    Spoczywaj w pokoju!.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

  • Autor: ekkore Data: 2023-07-19 15:37:41

    Coś dziś wszyscy zaspali.
    U mnie ciężkie powietrze, po południu ma być burza.

    Plany na weekend ustalone.
    W sobotę w domu, w niedzielę pojedziemy do Raleigh, najpierw ogród botaniczny,  potem katedra i msza, dalej wystawa lego.
    Coś tam drobnego wpleciemy pomiędzy- jedzenie i polski sklep, choć ten ostatni jak styknie czasu.

  • Autor: Basialis Data: 2023-07-20 11:18:44

    Oczywiscie, ze pamietam i bardzo Go lubilam.Facet z poczuciem humoru, mial swoje zdanie i super gotowal.Rozpuszczal swoje "dziewczyny".Nie, Goplano nie odszedl na zawsze.......zostanie w naszej pamieci.

  • Autor: goplana2 Data: 2023-07-21 09:05:26

    Masz rację Basiu ,nie odchodzi nigdy ten ,kto pozostaje w naszej pamięci..

  • Autor: smakosia Data: 2023-07-21 11:35:45

    Smutne dla najbliższych i bardzo przykre dla znajomych. Pamiętam i mam przed oczami, bo spędziliśmy razem trochę czasu na "zlocie WŻ" w Otominie. Życzliwość, serdeczność, szczerość, prostolinijność...

    Kaziu, mam nadzieję, że w tym kolejnym życiu zaznasz nowych radości a troski zostawiłeś w ziemskim padole.

Przejdź do pełnej wersji serwisu