Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Floryda Boca Grande

  • Autor: ekkore Data: 2022-01-21 12:42:27

    Wczorajszy dzień to Zatoka Meksykańska najbliżej naszej kwatery. Na plażowanie nie przeznaczyliśmy czasu, wybierając źródła mineralne - co było błędem,  bo wcale nam się tam nie podobało. 
    Ald było jak było. 
    Na zdjęciach wyspa Gasparilla,  miejscowość Boca Grande, dwie latarnie i kilka plaż.
    Dwa zdjęcia ze źródeł. 
    Oraz zachód słońca tam gdzie mieszkamy.

  • Autor: smakosia Data: 2022-01-21 19:46:00

    Fantastycznie! No jak tu się nie zachwycać palmami i błękitem z góry i z dołu wacko Ech! Pięknie. 
    Wydaje mi się czy widzę na zdjęciach rodzinę amiszów?

  • Autor: ekkore Data: 2022-01-22 10:32:51

    Czy amisze to nie wiem, ale też tak pomyślałam. 
    Na krzesłach plażowych siedzieli seniorzy i chyba mama. Dziewczyny miały radochę,  taką prostą,  fajnie się je obserwowało. 
    Zdjęcia z nimi nie są celowe, tylko wszędzie ich było pełno.

  • Autor: smakosia Data: 2022-01-22 12:13:03

    Ich kultura jest raczej pełna ograniczeń, ale tak sobie myślę, że być może dzięki temu potrafią głębiej się cieszyć z małych rzeczy. Fajnie, że trafiłaś na tych ludzi. Dyskretne przyglądanie się innym ludziom przynosi czasami wiele pozytywnych refleksji. 
    Ps. Czekam na dalsze wieści z podróży bow Trzymajcie się zdrowo.

  • Autor: ekkore Data: 2022-01-22 13:15:42

    My o 15 mamy wejście na statek, w jednej z ostatnich grup, nasz wybór. A zaraz ruszamy na zwiedzanie starych wyrzutni rakiet kosmicznych - czy jak to się nazywa. W muzeum już byliśmy kilka lat temu. Ma padać,  ale z tego co widzę przesuwa się w czasie. Oby.

  • Autor: Smosia Data: 2022-01-25 09:01:22

    To 'żegluj żeglarzu po morzach i oceanach, nic piękniejszego, nigdzie nie istnieje.
    Chyba, że w górach, niektórych.
    Widoczki pewnie porażają urodą, do tego kołysanie, plusk fal i wiatr.

    Ahoj Żeglarze happy i Podróżnicy.
    Wracajcie szczęśliwie do swojego portu i do nas.clown

  • Autor: goplana2 Data: 2022-01-22 15:03:18

    Cudowne widoki. Odpoczywajcie i chwytajcie każdą chwilę na maxa.  Dopłyńcie zdrowi i zadowoleni a reszta się poukłada. Najważniejsze nie nabijać głowy problemami. Szerokich wód :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu