Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Rozmowy wolne i frywolne!

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 15:07:30

    Jak wyzej: nazwa dzialu powinna pozwalac nam rozmawiac na kazdy temat, albo ja cos zle zrozumialam????

    Makusia zamknela watek Lajana polityczno/religijny!

    Makusiu dlaczego i z jakiej racji??? Wyglada to na niezrozumiala cenzure!!!!

    Nikt nikogo osobiscie nie obrazil w tym watku, nikt nikogo nie pobil, krew nie polala sie !!!

    Odwrotnie, bylo duzo ciekawych postow i watek tetnil zyciem! Nie wszyscy musza miec takie samo zdanie , nie wszyscy musza miec tego samego Boga, ale wszyscy musza miec prawo sie wypowiedziec w watkach pod dzialem "Rozmowy wolne i frywolne" !

    A Ty makusiu tupnelas noga i wykorzystalas swoja "wladze" :


    odpowiedź do

    Zamykam ten wątek, nie chcę aby jeszcze tutaj temat kleru i polityki skłócił ludzi, więc proszę o niezakładanie tego typu wątków za co z góry dziękuję.  


    Jako moderator powinnas oczywiscie czuwac , ale obiektywnie a nie tak jak napisalas, ze Ty CHCESZ, czy nie CHCESZ na cos pozwalac!


    Pozdrawiam!

  • Autor: Smosia Data: 2017-01-06 15:19:21

    A Polacy przekorni są i podobne wątki nadal zakładają ...

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 15:35:02

    To makusia bedzie miala robote z zamykaniem :))))

  • Autor: iwciaG Data: 2017-01-06 16:06:56

    Też miałam takie odczucie jak piszesz, że niesłusznie został wątek ,,ucięty" coś się działo. Wcale moim zdaniem nie było nic złego w owej wymianie, a jedynie obstawanie za swoimi z każdej strony racjami. Było fajnie zaglądnąć do tego wątku, co nowego Lajan zaproponował i inni...... A robi się to chore, że bez ,,zapytania" psuje się garstce wytrwałym osobom przy WŻ, ciekawe wątki.....:((

    Nie obraź się Makusiu, ale jak pisałam, mam podobne do Tingry odczucie zabrania mi czegoś....

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 16:16:22

    thumbsup

  • Autor: mggi63 Data: 2017-01-06 16:20:00

    Iwciu chyba Ci o czytanie bardziej chodzi bo ani Ty ani tingra nie bralyscie czynnego udzialu w dydkusji bo Ty akurat odezwalas sie ze dwa razy to raczej fajne dla Ciebie czytanie bylo w takim razie :-)  Ale nie ma co rozpaczac juz jest nastepny watek i tu mozesz nadrabiac :-!

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2017-01-06 16:25:17

    Podzielam zdanie Tingry i Iwci w 100%, e tam w 200%.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 17:21:28

    Dziekuje !:)

  • Autor: iwciaG Data: 2017-01-06 16:31:38

    Tak, o czytanie i zaglądanie co wrzuci Lajan.....
    I myślę że jeśli byś nie chciała dłużej brać czynnego udziału w wymianie na tematy religijne bez problemu, uszczerbku, czy złości zrobiłabyś to, prawda? Wydawało mi się że nie wychodzisz z ,,rozmowy" zdenerwowana, czy inni.
    To dlaczego bez ewentualnego ,,uspokojenia" rozmówców, czy zapytania innych co sądzą, zamyka się wątek....hmmm?

  • Autor: mggi63 Data: 2017-01-06 16:44:37

    Bardzo trudno mnie doprowadzic do stanu zdenerwowania.Iwciu niejednokrotnie zostalam obrazona,moje przekonania religijne i nie tylko ja.Nie chce rozpoczynac nowej dyskusji poniewaz niczemu to nie sluzy.Niech zostanie tak jak jest.Sa nowe watki dzybciorem zalozone czy kontunyowane by zar w ognisku nie zgasl :-D  Mozecie sie wypowiadac,czytac i miec super rozrywke.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 17:19:13

    Ja bralam udzial w watku Lajana i chetnie czytalam:) Nie bralam udzialu w pyskowkach religijnych, bo to mnie nie interesowalo i bylo poza glownym tematem wedlug mnie.

  • Autor: Lea2 Data: 2017-01-06 17:07:40

    Też zgadzam się z tym, że wątek został błyskawicznie zamknięty jako chyba niewygodny, bo jak widać, zbyt drażnił. A przecież ledwo przekroczył 100-kę, chociaż wcześniej inne wątki były dużo dłuższe i prowadzona w nich były też bardziej żarliwe dyskusje.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 17:15:37

    Lea kogo ten watek draznil? komu byl niewygodny?  Poczekamy na odpowiedz moderatora:)

  • Autor: Figutka Data: 2017-01-06 18:01:34

    Tingra , popieram Cię w stu procentach, wątek , głównie ze względu na wpisy Lajana , był ciekawy. Po co ta cenzura? Zupełnie niepotrzebna.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 18:41:19

    Dziekuje! :)

  • Autor: makusia Data: 2017-01-06 19:07:05

    To nie jest cenzura, podałam powód jego zamknięcia, chyba czekałaś Grazynko na ten moment, mylę się ?
    Jeśli admini mają inne zdanie to go odblokują.
    Dostałam wiadomość z prośbą o reakcję, uznałam że dalsze rozmowy do niczego dobrego nie prowadzą. 
    Takie jest moje zdanie: polityka i kościół, to dwa najgorsze tematy, szczególnie na forum, gdzie nie można odczytać prawdziwych odczuć i reakcji drugiej osoby. Widzę co się dzieje na forach, gdzie są tematy polityczne, chyba nikt nie chce przenieść takich emocji tutaj.

  • Autor: lajan Data: 2017-01-06 20:05:24

    Najlepiej żyć w nieświadomości i obudzić się z twarzą w nocniku bo na rękę już dawno za późno.
    Przestaję się znowu udzielać.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 20:58:14

    Lajan, pozwol , ze Cie przeprosze w imieniu WZ-u i nas wszystkich bioracych udzial w Twoim watku! Watek jest bardzo interesujacy, z przyjemnoscia sie czyta! Ty nikogo nie obraziles, nie podjudzales zadnej awantury. Podawales fakty i kazdy mogl wyciagac wlasne wnioski, czytac albo nie!

    Bardzo mi przykro za tego typu zachowanie ze strony maderatora wobec Ciebie!!!

    Pozdrawiam!

  • Autor: mggi63 Data: 2017-01-07 06:39:54

    Tingra bardzo Cie prosze wypowiadaj sie w swoim imieniu i rowniez przepraszaj bo nie pelnisz roli przewodniczacej WZ.Oczywista rzecza jest ze jak sie ma takie samo zdanie to nikt Cie nie obrazi ja natomiast mam inne odczucia wiec nie wypowiadaj sie za wdzystkich.Poza tym w omawianym. watku mialas raptem 2 konkretne komentarze wiec jak wiekszosc rozczarowanych zamknieciem watku byliscie tylko podgladaczami majacymi fajna rozrywke.A przezywacie tak bardzo jakby Wam WZ zamknieto.No coz kazda okazja jest dobra by zaczac na nowo po kims jezdzic.Podgladacze znajda sobie nowy ciekawszy watek a nawet moga wziac udzial w dyskusji wszak praktyka czyni mistrza.
    Ja niestety kolejny raz sie przekonalam, za polemizowac na pewne tematy mozna tylko z tym czlowiekiem, ktory posiada pewna wiedze ale nie uogolniona z TV czy internetu bo to zaburza sens dyskusji.
    Tyle w temacie i wiecej nie zamierzam sie produkowac z wiadomych przyczyn.

  • Autor: mary50 Data: 2017-01-07 02:33:06

    Witaj Lajan.
    Chcialam Ci PODZIEKOWAC za ten watek.
    Moze rzeczywiscie zylabym w nieswiadomosci,a to bylaby szkoda.Wprawdzie od wielu wielu lat nie mieszkam juz w Polsce ,to jednak sprawy polski sa mi bliskie.Wiadomo ze nie wszystko mozna znalezc w interniecie czy w praise polskiej.To co napisales bylo pokazaniem ze jednak jest inaczej niz w oficjalnych przekazach.Jeszcze raz Ci dziekuje .Maria

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 20:47:57

    To jest nie tylko cenzura, to jest nie do zaakceptowania zachowanie  Makusiu....wrrrrr

    Obrazilas Lajana, zalozyciela watku :((( Moglas odrazu po zalozeniu watka zareagowac , bo tytul mowi wyraznie i o polityce i o religii!

    Masz prawo do wlasnego zdania na wlasnym, prywatnym forum, WZ nie jest takim! Twoja rola jako moderator powinna byc neutralna.

    Prawdopodobnie wiem kto prosil o zamkniecie....

    No i mylisz sie bardzo, ze ja czekalam na jakis moment, co za bzdura!!!!

    No i o jakich adminach piszesz? Jest tylko jeden , sama pokazalas, nieobecny jak do tej pory.

    Wiekszosc z nas to juz dorosli ludzie i potrafimy sie obronic w razie niemilych emocji, wiec nie musisz za nas myslec i wyprzedzac reakcje!

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2017-01-06 20:59:28

    I znowu muszę się z Tobą Grażynko zgodzić... i też wiem chyba kto ...

    i wystarczyła jedna prośba, aby zamknąć wątek? bez wiedzy osoby, która go założyła?

    przecież jak komuś coś nie odpowiadało, winien omijać szerokim łukiem temat... i cały wątek zresztą... nie ma chyba obowiązku być zawsze i wszędzie i jeszcze zabierać głos... i kto tu był podzielony? gdzie ten podział, skoro od dawna nie ma "życia" na forum?

    wraca stare?... teściowa mówi, że wiele lat temu odeszła stąd, bo właśnie zamykano wątki, a nawet kasowano je... przykre...

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 21:09:37

    Dziekuje Zuzanno! :)

    Stare nie wraca i nie wroci, bo juz nikomu widac nie zalezy na tetniacym zyciem WZ-em :(

    Dokladnie, omijac to co nie odpowiada , ale sa ludzie i ludziska! Pewne osoby musza na sile narzucac swoje wiary i robic zamieszanie w kazdym watku, obojetnie tematu....

    Siupnij ze mna i Psywo :) U mnie dzisiaj tez dzien swiateczny:)

  • Autor: aggusia35 Data: 2017-01-07 07:40:38

    Co mnie wkurza, na każdym forum powinny być jakieś zasady tu ich nie ma . Powinno się pojawić w tamtym wątku ostrzeżenie i gdyby osoby udzielające się do tego nie dostosowały to wtedy zamykać.

  • Autor: Basialis Data: 2017-01-06 21:38:36

    Oj, Tineczko............samo zycie! Poslowie maja wieksza wladze niz prezydent.Tak tez dzieje sie na WZ.Szkoda bo wszystkie zmiany zaakceptowalam, ale zachowania makusi nie moge.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 22:01:17

    Basiu , siupnij z nami nizej :)))

    Rowniez nie moglam i dlatego napisalam:)

  • Autor: Basialis Data: 2017-01-06 22:06:12

    Siupamy Kochana............. ( bardzo grzecznie)Whisky.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 22:11:20

    Grzecznie siupamy powiadasz Basiu ? OK , postaram sie :))))

  • Autor: iwciaG Data: 2017-01-07 00:26:37

    thumbsup dokładnie jak piszesz.....

    ...pewnie teraz po przeczytaniu tego co piszemy, trudno przyznać się do ,,błędu" czy pochopności w działaniu, przykre.....cóż....:(

  • Autor: anatema 2 Data: 2017-01-06 22:05:09

    Wydaje mi się, że moderatora również obowiązuje regulamin tej strony.
    I że nie ma w nim zakazu zakładania wątków dotyczących polityki i religii....
    Pokaż więc, proszę, na podstawie jakiego punktu regulaminu zamknęłaś wątek.
    Bo tłumaczenie, że po PW jednej z użytkowniczek, jest co najmniej kuriozalne.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 22:14:54

    Tak i mnie sie wydaje! Poczekamy co moderator odpowie?

  • Autor: aggusia35 Data: 2017-01-07 07:41:39

    Też tego żądam

  • Autor: aggusia35 Data: 2017-01-07 07:36:10

    Makusiu
    to co z tego, że są to najgorsze tematy do rozmów wg. ciebie. Zadaniem moderatora jest to, żeby pilnować, żeby nikt nikogo nie obrażał, żeby był porządek na forum. Przepraszam,że to napiszę,  ale tam gdzie jesteście potrzebni nie ma was i waszej reakcji na tym forum.
    Ty uznałaś, że dalsze rozmowy do niczego nie poprowadzą i to Twoje zdanie, nie miałaś prawa zamknąć tego wątku. Traktuję to jako brak obiektywności.
    To zamknij pierdyliont innych wątków, które tu są i też do niczego nie prowadzą. Albo żyjemy w wolnym kraju, albo nie i Ty złamałaś zasady wolności i swobody wypowiedzi,które gwarantuje nam (póki co jeszcze) Konstytucja RP.

  • Autor: pwyso Data: 2017-01-06 20:56:40

    a myślałem że my tu sami dorośli ... a się okazuję że taka piaskownica się tu porobiła, tego nie, tamtego nie, o tym wolno, a o tym nie ... jeszcze parę lat temu nie takie się tu rzeczy działy na forum i nikt niczego nie zamykał, bo się ktoś obrazi ... eee szkoda gadać, idę się napić pod tych Trzech Króli ...

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 21:00:22

    Psywo siup ! :)

  • Autor: pwyso Data: 2017-01-06 21:09:16

    a dziękuję bardzo devilish

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 21:10:57

    a czym siupasz? Ja mam dobre wino :)

  • Autor: pwyso Data: 2017-01-06 21:37:11

    lód, wódka, cytryna ...

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2017-01-06 21:40:54

    no to siup, też winko...

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 22:03:13

    Siup :) Bylam chwile z psiakiem, pieknie zimowo u mnie:)

  • Autor: tingra Data: 2017-01-06 22:02:17

    Oj, ja takich mocnych nie dam rade:))) Winem siupam:)

  • Autor: Livia* Data: 2017-01-07 00:29:20

    I ja również zgadzam się z tym, że komuś z wiadomych względów nie pasowało żeby dalej prowadzić ten wątek. To wcale nie jest w porządku.

  • Autor: iwett Data: 2017-01-07 10:21:55

    Tingra podobno o polityce i pieniądzach sie nie dyskutuje :)
    To chyba  o relegii wolno devilish

  • Autor: tingra Data: 2017-01-07 22:32:13

    Hej Iwett, o wszystkim mozna dyskutowac, jak sie umie dyskutowac thumbsup

    A o religii wlasnie leci watek bez zatrzymania ze strony moderatora, obrazajacy , wysmiewajacy wiare katolicka i jej wyznawcow devil

  • Autor: iwett Data: 2017-01-08 10:13:09

    Heheee......żartowałam Tingrahappy2

    Jasne, że o wszystkim można pogadać bo od czego mamy rozum, mysli i język?
    A ja jednak wolę pewne rzeczy w żart obrócić niż się tak zacietrzewiać a zwłaszcza w sprawie politykii i religii bo jak świat światem to do niczego dobrego nie prowadziło.

    Nie rozumiem czasami jak ludzie zupełnie się nie znający narzucają tak bezpretensjonalnie swoje poglądy innym ?
    Każdy ma swoje zdanie i przemyślenia  i ma do tego zupełne prawo.........jeszcze mam nadzieję.
    Pozdrawiam.

  • Autor: nadia Data: 2017-01-08 10:59:12

    Juz nie leci, po wizycie Makusi watek istnieje, ale nie ma mozliwosci odpowiedzenia ;p
    Albo sie zamyka watek, albo sie go zostawia, mozna zablokowac, ale trzeba o tym poinformowac uzytkownikow. Ale co tam,  nie wiem, nie znam sie, zarobiona jestem ;)
    Niech zyje wolnosc i swoboda! ;)

  • Autor: tingra Data: 2017-01-08 22:56:26

    Hehe...niech zyje nam!!!!

  • Autor: Alll Data: 2017-01-07 12:03:26

    Grażynko, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. 
    Przeczytałam wątek Lajana, zaraz po zamknięciu. Widziałam go wcześniej, ale jakoś nie miałam ochoty go czytać. Bardzo tego żałuję, bo to o czym napsał było niezwykle mądre i pouczjące. Wiele kwestii tylko potwierdziło moje wcześniejsze przypuszczenia. Lajan, dziękuję cii za to. 
    Zaczynam zastanawiać się czy żyjemy jednak w wolnym kraju? Na Fb usówa się strony, filmy, posty niepoprawnych politycznie.  Oglądanie wiadomości w tv to jakieś nieporozumienie. Tutaj dzieje się to samo. Mam ostatnio wrażenie jakby komuna wracała...

  • Autor: tingra Data: 2017-01-07 22:45:43

    Dziekuje Kochana!

    Trudno mnie wypowiedziec sie na temat tego co dzieje sie teraz w Polsce, bo nie jestem na biezaco i nie zyje tam. Oczywiscie sledze , bo to moj kraj w ktorym sie urodzilam i ktory zawsze sercu bedzie bliski.

    Tutaj na WZ-cie brakuje serca ze strony wlascicieli wobec nas wszystkich , ktorzy w jakikolwiek sposob przyczynili sie do rozwoju strony. Mamon opanowal a on nie ma serca , bo mamon nie potrzebuje nikogo, tylko zyski sie licza. Jak dlugo kasa pelna tak dlugo bedzie WZ istnialo. A my mozemy jedynie sobie pomarzyc o tetniacej zyciem, przyjaznej dla uczestnikow atmosferze jaka kiedys tutaj byla....

  • Autor: iwett Data: 2017-01-08 10:15:02

    Tingra to niemożliwe aby ludzie aż tak się zmienili ?
    Musi być inny czynnik....trzeci.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-10 12:29:10

    Iwett , dla mnie tez jest zagadka, taka zmiana :( Czynnik trzeci myslisz? Zupelnie mozliwe, moze dowiemy sie kiedys jaki to byl czynnik??? :)

  • Autor: Rzymianka Data: 2017-01-10 12:43:50

    Ja już kiedyś pisałam, "czy to WŻ jest jeszcze nasze ?" , może zmieniło właściciela ?

  • Autor: lajan Data: 2017-01-10 13:54:18

    Chyba już nie jest nasze, od kilku dni czekam na odpowiedź od Wkn ale Ona milczy.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-10 13:57:38

    Ja tez nie mam zadnej odpowiedzi od Wkn :((((

  • Autor: as Data: 2017-01-11 21:59:44

    Ja na odpowiedź od Wkn czekam już tydzień i nawet nie przeczytała.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-10 13:56:46

    O jejku, ciarki mi przeszly po plecach :((((
    Trzeba sie moderatora zapytac, czy co?

  • Autor: Agapis Data: 2017-01-10 14:50:25

    Wiecie co...bodajże w zeszłym roku czytałam na innym portalu, że WŻ zmienia właściciela, ale z racji tego, że tu nikt o tym nie wspominał, to uznałam to za głupi żart. Teraz przyznam sama nie wiem co o tym myśleć. W wolnej chwili spróbuję odszukać tą informację, moze się uda. Jako jedna z wielu widzę czekam na odpowiedź Wkn i cisza...Czuję się intruzem na stronie gdzie kiedyś spędzałam cudowne chwile ze wspaniałymi ludźmi. Szkoda, naprawdę szkoda... :(

    Znalazłam, juz wiem....to była domena wielkiego żarcia na sprzedaż nie strona. Powinnam odczuć ulgę?

  • Autor: tingra Data: 2017-01-10 15:15:46

    Agapis a nie mozna zobaczyc kto jest wlascicielem WZ ? Przeciez musi byc zarejestrowane.

  • Autor: Agapis Data: 2017-01-10 15:26:27

    A powiesz mi jak to zrobić bo ja jestem zielona?

  • Autor: tingra Data: 2017-01-10 15:45:04

    Nie mam pojecia jak to jest w Polsce. Tutaj kazda firma/domena musi byc rejestrowana i kazdy moze zobaczyc wlasciciela i siedzibe.

  • Autor: Agapis Data: 2017-01-10 15:48:37

    Jak wrócę do domu to rozeznam się czy to jest możliwe. Choć wolałabym żeby ktoś z adminów wyjaśnił nam co się dzieje z WŻ

  • Autor: tingra Data: 2017-01-10 16:00:40

    Znalazlam cos takiego:

    http://www.wycena-stron.pl/www/wielkiezarcie.com

  • Autor: alman Data: 2017-01-10 17:08:47

    też w Polsce jest wszystko, wlasciciele sa ci sami, chyba ze cos w tych dniach sie zmienilo

  • Autor: tingra Data: 2017-01-10 17:50:29

    Alman ten moj link jest z polskiej strony :) Siedziba serveru w Szczecinie. A Ty jaka znalazlas?

  • Autor: Figutka Data: 2017-01-10 19:54:29

    home.pl SA to jest znana firma  z siedzibą w Szczecinie, która zajmuje się m.in. rejestracją domen internetowych , hostingiem itp. Myślę, że home.pl świadczy usługi w tym zakresie właścicielom (firmie, która jest właścicielem) wielkiego żarcia. Stąd serwer w Szczecinie.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-10 21:11:44

    OK, dzieki Figutka:)

  • Autor: alman Data: 2017-01-10 23:16:34

    hejka, no pisałam, że jest jak było, jest właściciel ten sam, nasz...widziałam na własne oczy ... chyba, że zmiana w ostatnich dniach i nie zarejestrowana jeszcze... nie pytajcie... uwierzcie... zrobiłam czary mary... jestem czarownicą hihihi... dobrej nocki i śpijcie spokojnie...

  • Autor: tingra Data: 2017-01-11 00:36:56

    Oki, ale wlasciciel , czy wlasciciele, bo Pampas oficjalnie usuniety :)  Tylko Wkn zostala? A po co te czary mary ???? Hihihi ...nie badz czarownica, bo tu powazna rozmowa sie toczy :)))

  • Autor: Agapis Data: 2017-01-10 21:02:13

    Niestety tingra dowiemy się tylko tyle ile z Twojego linka. Ponieważ jest domena  .com  są bardzo ograniczone możliwości, zwłaszcza jeśli ktoś nie zna się za bardzo. Chyba nie ma co szukać i domyślać się. Trzeba cierpliwie czekać aż Wkn łaskawie będzie chciała nam cokolwiek wyjaśnić. Mam nadzieje, że to w końcu nastąpi.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-10 21:15:16

    ...albo zlozymy sie na serwer i zalozymy wlasna strone: "Male Zarcie" :)))))

  • Autor: Basialis Data: 2017-01-10 22:57:26

    Jestem za !

  • Autor: tingra Data: 2017-01-11 00:10:16

    Basiu :)

  • Autor: alman Data: 2017-01-10 23:19:20

    no, trzeba umieć szukać...

  • Autor: tingra Data: 2017-01-11 00:38:01

    ...no trzeba umiec...:))))

  • Autor: tingra Data: 2017-01-15 23:01:01

    Wiecie co, zaczynam sie bardzo martwic o Wkn-Dorote!

    To nie jest Jej stylem tak dlugo sie nie odezwac, nie wstawic nowego przepisu!

    Mam nadzieje ze jest zdrowa i tylko chwilowo wziela sobie urlop od WZ-tu!!!!
    Trzymam kciuki i sle wagon dobrych mysli do Doroty!

  • Autor: makusia Data: 2017-01-15 23:07:56

    2thumbsup

  • Autor: Agapis Data: 2017-01-16 07:16:11

    Dołączam drugi wagon pozytywnych fluidów i moje osobiste kciuki. Wkn wracaj kobieto...

  • Autor: iwciaG Data: 2017-01-16 07:52:40

    Oby tylko stan ,,nerwowy" uspokajała, a fizycznie było wszystko w najlepszym porządku:))
    Czekamy na wieści:)

  • Autor: as Data: 2017-01-16 15:57:54

    Też się zastanawiam co się stało

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2017-01-16 16:29:57

    No ja też doczepiam ode mnie wagon dobrych myśli... a moderatorzy też nic nie wiedzą?

  • Autor: as Data: 2017-01-16 19:30:08

    Może założysz nowy wątek i będziemy Ją wołać?

  • Autor: Lea2 Data: 2017-01-16 23:26:53

    Mam nadzieję, że wszystko u Doroty w porządku. Może to tylko jakieś przejściowe zawirowania jak to w życiu bywa. Wszystkiego dobrego i z niecierpliwością czekam na powrót. :) daisy

Przejdź do pełnej wersji serwisu