Forum

Powitalnia i życzeniodajnia

Powitanie i prośba

  • Autor: TomTurkow Data: 2015-07-15 21:00:30

    Witam! Jestem tu nowy, choć moja żona miała tu założone konto jakiś czas temu. To właśnie z jej podpowiedzi trafiłem na to forum - nie tyle w poszukiwaniu przepisów, co w poszukiwaniu osoby, która mogłaby pomóc w pewnej drobnej sprawy. Podobno można tu spotkać osoby mieszkające na terenie Stanów, a takiej właśnie potrzebujemy. Pomoc nie będzie wiązała się z niczym szczególnie kłopotliwym. Będziemy wdzięczni za ewentualny kontakt pod adresem mailowym: tturkow@yahoo.com. Pozdrawiam i z góry dziękuję! Tomasz

  • Autor: TomTurkow Data: 2015-07-16 07:58:51

    Naprawdę żadna dobra dusza tu się nie trafi? Prośba nie wymaga ani szczególnego wysiłku,  ani nakładów finansowych,  a może komuś bardzo pomóc.  Pozdrawiam! 

  • Autor: megi65 Data: 2015-07-16 08:28:38

    Trafi się trafi .... tylko czy zechce zaangażować się i poświęcić swój czas.
    Na razie ''Nasze Amerykanki'' ... cicho szaaaaaaaaaa))) wink2.

  • Autor: TomTurkow Data: 2015-07-16 08:40:31

    Cóż, jeśli o to chodzi, to zajmie to najwyżej 5 minut. 

  • Autor: mggi63 Data: 2015-07-16 08:56:47

    Poczekaj bo nie wszyscy codziennie są na kompie myślę,że się ktoś odezwie.

  • Autor: ekkore Data: 2015-07-16 12:25:45

    Amerykanki to jeszcze słodko spały wtedy. Co niektóre może dopiero poszły spać (te z nocnych marków).

    Jest 6 godzin różnicy...Do mnie. Do Kalifornii (do pacific time) jeszcze więcej

  • Autor: ZANTA Data: 2015-07-16 11:14:16

    Jak dla mnie dziwny ten post. WŻ ma PW to czemu ten pan nie prosi o kontakt własnie w ten sposób tylko na e-mail
    Ja bym się w ten sposób nie kontaktowała,ale to tylko moje skromne zdanie.
    pozdrawiam

  • Autor: TomTurkow Data: 2015-07-16 11:47:37

    Nie twierdzę, że post jest typowy. Poza tym - jestem zupełnie nieobeznany z tym portalem, dlatego nawet nie zauważyłem, że jest możliwość kontaktu poprzez prywatne wiadomości. Nie jest to żaden podstęp ani machinacja, czy cokolwiek w tym stylu. Podałem email, bo wydawało mi się, że w ten sposób będzie najprościej.

  • Autor: ekkore Data: 2015-07-16 12:24:14

    Trochę tak mało kulturalnie domagać się odpowiedzi na już.
    Zważywszy różnicę czasu - nie sądzę, aby ktoś siedział na forum w środku nocy mojego czasu, podobnie jak nikt nie siedzi na forum w Polsce - gdy u mnie jest wieczór.

    Na czym miałaby ta pomoc polegać?

  • Autor: ekkore Data: 2015-07-16 12:45:41

    No i proszę o cierpliwość - bo mogę być nieczasowa.
    moje duże dziecko przyleciało wczoraj na wakacje, dzisiaj wieczorem idę pomagać koleżance przed wylotem, jutro odtransportuje ją na lotnisko, na weekend mamy plany turystyczne. A w  czasie pomiędzy pracuję...

  • Autor: TomTurkow Data: 2015-07-16 12:52:09

    Cóż, wypada mi tylko najmocniej przeprosić za tak "niekulturalne zachowanie". Niestety - nie mając "znajomości" za oceanem próbujemy (żona i ja) szukać pomocy różnymi, może niezbyt konwencjonalnymi, sposobami.

    Prośba dotyczy pewnej chorej dziewczyny, która sama osobiście nie mogła tu na forum się wypowiedzieć. A ponieważ nie chciałem wywlekać spraw osobistych na forum, dlatego właśnie podałem adres email.

  • Autor: ekkore Data: 2015-07-16 15:18:54

    Napisz do mnie priv. Maila też masz w ustawieniach

  • Autor: TomTurkow Data: 2015-07-25 17:24:20

    Pytanie nieaktualne. Osoba, której próbowaliśmy (ja i żona) pomóc, niestety nie żyje. Mam nadzieję, że zrozumiecie, drodzy Państwo, dlaczego zależało nam na czasie. Cóż, trudno... Pozdrawiam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu