Forum

Pomysł czy Problem?

logowanie a reklama

  • Autor: Krystyna911 Data: 2015-06-11 18:13:18

    nie mogłam się dzisiaj zalogować. Po kliknięciu zaloguj, za każdym razem zamiast logowania otwierała się strona z reklamą zottarelli. Po 20 kliknięciu zrezygnowałam. Równie często otwiera się reklama forexa gdy chcę wejść w najnowsze komentarze. To już jest mocno upierdliwe :( Wiem, że strona zarabia po każdorazowym wejściu w reklamę, ale trochę powściągliwości by się zdało, bo na mnie dzisiaj sporo jednak zarobiła :(

  • Autor: pwyso Data: 2015-06-11 21:05:29

    Z tej strony zrobiła się taka komercja że aż mi szkoda czasami wchodzić ... niestety najważniejszy jest odbiorca reklamy, a że od dawien dawna strona była bardzo dobrze postrzegana, miała dobre opinie i wiadomo że nie jest odwiedzana przypadkowo przez jakieś małolaty to stała się świetnym narzędziem do sprzedaży reklam ... szkoda 

  • Autor: kasiachodziez Data: 2015-06-15 06:47:35

    Dokładnie tak ta strona po zmianach jest zupełnie inna.Kiedyś zaglądałam tu codziennie teraz zanim przejdę przez gąszcz reklam tracę ochotę....

  • Autor: Smosia Data: 2015-06-11 21:42:06

    Już były omawiane sposoby na blokowanie reklam, niestety nie pamiętam kiedy i w którym wątku. Bez skutecznej blokady dostałabym chyba oczopląsu lub zeza rozbieżnego, że o nerwach napiętych jak struny nie wspomnę. Powodzenia :)

  • Autor: Krystyna911 Data: 2015-06-11 21:45:46

    niestety, ale blokada przy próbie logowania nie pomogła. 

  • Autor: Basialis Data: 2015-06-11 23:25:16

    Nie mam zadnych reklam i nic nie blokowalam...nie wiem na czym to polega???????????????

  • Autor: Krystyna911 Data: 2015-06-12 05:32:14

    nie widzisz zottarelli ? Coca coli ?


  • Autor: iwciaG Data: 2015-06-12 09:45:59

    Nic takiego nie mam....smart

    Mam blokera reklam i naprawdę wyświetla się tylko WŻ bez niechcianych dodatków.....
    Myślę, że to nie dzieje się po zmianach, bo już przed nimi niektórzy mówili o zawalaniu reklamami strony, a stosujący blokery odpowiadali, że nic nie mają.....

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2015-06-12 06:20:34

    Krysiu, jeśli tak się dzieje, to odśwież stronę. Pomaga.
    Co do blokera - ja szybciej wywaliłam, niż zainstalowałam. Masakrycznie spowalniał mi internet.

  • Autor: Smosia Data: 2015-06-12 08:42:51

    Zależy od internetu, nam po ostatnich zawirowaniach pogodowych tak poprawili, że śmiga 'z prędkością światła', aż myszka dostaje zadyszki (bidulka). Reklamy poszły won, a stronki wskakują szybko i sprawnie :))

  • Autor: Alll Data: 2015-06-13 07:33:13

    Radzę zainstalować AdBlocka, ja od wielu lat nie widzę żadnej reklamy. Wszystko działa bardzo dobrze. 

  • Autor: pralina Data: 2015-06-14 19:17:58

    Ja mam problem przy korzystaniu z tableta. Wersja mobilna ma ogromną czcionkę i jest poprostu nudna. Korzystam wiec z pełnej wersji, ale przy próbie zalogowania się, kliknięcia na swój profil czy próby wejścia w ulubiony przepis (w zasadzie wszystko co jest po prawej stronie) uruchamia reklamę coli na YouTube:( Pozostaje mi przesiąść się na laptopa. Przyzwyczaiłam się już do nowego WŻ, ale ta reklama sprawia, że odechciewa mi się odwiedzin portalu...
    A skoro już narzekam - brakuje mi bardzo zakładki z przepisami do wypróbowania:(  

Przejdź do pełnej wersji serwisu