Forum

Kuchenne porady

tylki do dekoracji kremem

  • Autor: rdzina Data: 2017-03-12 21:48:36

    Witam,bardzo Was proszę o pomoc.Chcę kupić tylki do dekoracji ale nie wiem jakie bigcrypotrzebuję podstawowych końcówek do róż i liści jakie numery,rękaw jaki wymiar foliowy,silikonowy a może ten i ten ale jaki długi ?Przez przypadek weszłam na aliekspress i oszalałam siedzę od tygodnia i przeglądam strony z gadżetami,jak możecie pomóżcie głupiej babie chcę z kompletować podstawowy zestaw .Nie chcę kupować drogich wypasionych rzeczy ,raz że drogie a dwa to nie mam za dużo czasu ,jutro wychodzę z domu o 7 rano wracam o 23,30 cóż nie za dużo czasu na pieczenie a co dopiero na dekorowanie oj kurde marudzę .Jeżeli możecie to proszę o pomoc.

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2017-03-13 09:17:49

    Ja, nie tak dawno, kupowałam u tego gościa tylki, adapter i worki silikonowe. Powybierałam sobie parę gwiazdek (na swoje potrzeby), adapter mi się bardzo przydaje - jest dużo wygodniej używać zestaw, worki to sobie kup co najmniej 25 cm, mniejsze są do niczego (co najmniej dwa od razu). Worki bardzo łatwo się myje, wywracając na lewą stronę, można też w zmywarce.
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=6124133
    Kupiłam też ruską tylkę do robienia różyczek, jeśli ją znajdę, to dopiszę (dziwne ale nie mam jej w kupionych).

    http://allegro.pl/kwiat-roza-pelna-3d-tylka-rosyjska-malezyjska-i6708743089.html - nie tę ale bardzo podobną

  • Autor: rdzina Data: 2017-03-13 12:05:10

    Witam ja na aliekspress znalazłam 5 sztuk ,,ruskiego tulipana za 2,5 dolara,sztuka kosztowała nie całego dolara ,worek silikonowy nie wiem jaki rozmiar też nie cale pół dolara,grzech nie kupować.Potrzebuję numerów końcówek.Za rozmiar worka wielkie dzięki tam 40cm kosztuje 1,5 dolara (silikonowy) 100 sztuk z foli 2,5 dolara .Wielkie dzięki ,jeszcze jedno tam przesyłka gratis .

  • Autor: rdzina Data: 2017-03-13 12:06:34

    Jak się robi tulipany tą końcówką?

  • Autor: mariateresa Data: 2017-03-13 19:40:05

    Widziałam na youtube  -  babka wyciskała krem z rękawa tak samo,  jak robi się różyczki tradycyjną końcówką z gwiazdką  -  a tulipan  robił  się sam.  Też planuję kilka kupić

  • Autor: inka21 Data: 2017-03-19 11:59:27

    Jeśli ci mogę pomóc i zechcesz mojej pomocy, to zobacz tu:

    http://allegro.pl/wilton-tylka-metalowa-22-gwiazdki-muszelki-twd-i6756204021.html

    to jest mój ulubiony sprzedawca (pod nickiem maru267), kupuje u niego od lat, nie sprzedaje szmiry, ma pięknie wykonane figurki do tortu i towar wysyła rzetelnie zapakowany, zabezpieczony a dostawa jest ekspresowa.

    Dopisano 2017-3-19 12:48:2:

    tu masz fajną i niedrogą ofertę:
    http://allegro.pl/tylki-koncowki-do-workow-kremu-6szt-adapter-twd-i6719135753.html

  • Autor: alman Data: 2017-04-18 12:02:21

    Ostatnio na stronie WŻ jest reklama m.in. tylek "rosyjskich" - sprzedawca AleDobre /znam, kupowałam już u nich/.
    Czy ktoś kupował te tylki? czy lepiej kupić pojedyncze /są np. tulipan, róża i jakieś chyba dwie jeszcze/, czy może komplet 12 szt. różnych /chyba 129 zł/ - czy z tego kompletu wszystkie będą wykorzystywane?

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2017-04-18 12:24:20

    Ja kupiłam jedną i w zachwyt mnie nie wprawiła. Masa musi być dość twarda, żeby wyszedł kwiatek. A ja maślanych nie robię i nie używam. Z masy budyniowej kwiatki nie wychodzą, niestety.

  • Autor: rdzina Data: 2017-04-18 17:05:23

    Witam,mnie jeszcze nic nie przyszło zamówiłam rękaw cukierniczy sylikonowy 40 cm 100 foliowych rękawów 2 tylki - ruskie tulipany 4  szt róże i liścia chyba dużego bo mały mam w domu i tak sobie pomyślałam że tylko jak przyjdą to od razu będą mi wychodziły z masy maślanej śliczne tulipany Kurde ....ale mnie pocieszyłaś czytałam o kremie włoskim i szwedzkim do dekoracji,ale myślałam że ten nasz zwykły krem maślany da radę .Ten włoski to sam cukier.Dzięki za informację,miałam wrażenie że ''ruski tulipan''to podobnie sie robi jak gwiazdkę .

  • Autor: rdzina Data: 2017-04-18 17:09:06

    Witam,te tylki mają bardzo podobny kształt przyglądnij się potrzebujesz aż tylu?Przepraszam że tak późno odpisuję,dopiero dziś na stronę weszłam .

  • Autor: alman Data: 2017-04-18 17:51:05

    Z maślanej typowej wyjdą, ale z budyniowej nie... mam gdzieś zapisany przepis na masę do dekoracji, muszę odszukać, podobno fajnie trzyma kształt...
    chyba zamówię takie pojedyncze, choć koszt wysyłki będzie wyższy niż wartość tylek, ale będę robić tort na Komunię wnuczki i może się przydadzą do dekoracji.

  • Autor: rdzina Data: 2017-04-18 18:27:38

    Witam ,jeżeli możesz to poszukaj przepisu na krem do dekoracji,ja zamawialam na chińskiej stronie aliexpress Przesyłka do Polski gratis na towar czeka się ok półtora miesiąca ale przychodzi czytałam fora byłam w banku czy przypadkiem nie wyczyszcza mi konta za tylke zapłaciłam 4zł za rękaw silikonowy 40cm 6 zł więc czekam cierpliwie na przesyłkę .pieniądze które zapłaciłam są na specjalnym koncie dopiero jak towar dojdzie do mnie i ja to potwierdze to otrzymuje je sprzedajacy

     To takie zabezpieczenie .

Przejdź do pełnej wersji serwisu