Forum

Powitalnia i życzeniodajnia

Dziękuję za moje WŻ

  • Autor: w jesiennym stroju Data: 2022-03-18 18:58:36

    Co jakiś czas Wielkie Żarcie zamyka się, czy też znika, nieraz to trwa kilka dni. Wtedy zastanawiam się , czy jeszcze będę miała możliwość wejść, zerknąć, coś napisać. Już kilkakrotnie zabierałam się za napisanie tego postu, ale była blokada bo może za wcześnie, może WŻ jeszcze będzie hulać ? ... ale chyba nigdy nie jest za wcześnie na napisanie kilku miłych słów. 
      DZIĘKUJĘ wszystkim użytkownikom, za wiele wirtualnych spotkań na tej stronie. Za wiele fantastycznych przepisów, z których skorzystałam. Za dobre rady, które nieraz padały i to nie tylko rady dotyczące gotowania. Może nieraz irytowałam niektórych użytkowników, ale to dla podkręcenia temperatury dyskusji ;). 
    DZIĘKUJĘ za przepisy na ciasteczka od Doaldy, na brukselkę z boczkiem od Wróbelka. ( Wróbelkowi dziękuję też za kilka fajnych pomysłów na zajęcia z dziećmi) . Lence075 dziękuję za przepis na schab po sztygarsku, bo jest od kilku lat daniem obowiązkowym na Wielkanoc. Przepis Miki67 na piernik huzarski jest popisowym ciastem na Boże Narodzenie. Tych przepisów wykorzystywanych w ciągu wielu lat zaglądania na WŻ było oczywiście bardzo dużo. Od ciast, przez dania obiadowe do przetworów. 
     Stronę Wielkie Żarcie znalazłam przez przypadek w 2008 roku. Szukałam przepisu na coś z buraczków na zimę. Najpierw zaglądałam na przepisy, taka zaskoczona, wszystko jest i tak łatwo znaleźć. Po jakimś czasie zalogowałam się. W ten sposób rozpoczęła się moja historia na WŻ. 
    Ciągle mam nadzieję, że strona nie zniknie i będą na niej nadal przepisy. Jednak za każdym razem, kiedy mi wyskakuje błąd i strona niedostępna, mam żal do siebie, że nie napisałam tych kilku słów i obiecuję sobie iż następnym razem na pewno coś napiszę. 
    Oby jednak Wielkie Żarcie trwało !

  • Autor: nadia Data: 2022-03-20 18:10:59

    Chyba taki miły wątek jest na czasie i bardzo potrzebny :) Tymbardziej, ze faktycznie stronka zaczyna znikać coraz częściej i nie wiadomo jak to się skończy, a na miłe słowa nigdy nie jest za wcześnie :)
    Przylaczam sie do Ciebie i też pragnę wszystkim użytkownikom za wszystko podziękować. Nie bede wymieniac za jakie potrawy i komu jestem wdzięczna, bo jest ich tak dużo, ze doszłoby pewnie do kolejnego zablokowania WZ  ;)
    Nasza stronka została przysłowiowa sierotka, a jednak jest tak dobra i tak łatwo wszystko znaleźć, ze liczna rzesza użytkowników została i dalej z niej korzysta. Niektóre osoby są  dodatkowo na czacie lub w kawiarence i wspierają się nawzajem, co też jest bardzo miłe i pozytywne :)
    Dziekuje, ze jestescie :)

  • Autor: ekkore Data: 2022-03-20 19:57:05

    7 marca (sprawdziłam) strzeliło mi 18 lat na WZ.
    Wtedy założyłam konto, choć z przepisów już korzystałam wcześniej. Jak przestałam ogarniać wyszukiwanie za każdym razem, bo zrobiło się tego sporo, gdy okazało się,  że opcja ulubione działa po zalogowaniu założyłam konto.
    Potem odkryłam forum,  jakiś czas nawet byłam moderatorem.
    Tu na forum przeszłam nie jedną burzę, widziałam wielkie fochy, wielkie odejścia i powroty.

    Wz stało się moim wirtualnym domem,  najlepszym ze światów w tej nierealnej rzeczywistości,  za to z realnymi ludźmi,  ukrytymi za awatarami.
    To dzięki WZ, a tak naprawdę to dzięki Wam, nam wszystkim moje zdolności kulinarne się rozwinęły. Ale co najważniejsze,  moja wyobraźnia kulinarna została obudzona, wymyślanie nowych przepisów stało się hobby.


    Dziękuję każdemu z osobna. I wszystkim razem. Za czas, za radości,  smutki, inspiracje, to w jakiś sposób ukształtowało obecną mnie.

    Niech ten post będzie modlitwą na Święto Dziekczynienia, podziękowaniem za radości,  smutki,  a nie epitafium.
    Wz trwaj dla nas jak najdłużej.

  • Autor: goplana2 Data: 2022-03-21 18:09:14

    Witaj bow

    Niesamowite,tyle co zrobiłaś ten wpis,na drugi dzień WuŻet zniknęło.

    Pięknie to opisałaś. Również przyłączę się do podziękowań. Jest tu kopalnia przepisów,wiedzy i wspaniałych osób,bez których WŻ byłoby po prostu tylko stroną elvis Dziękuję,że napisałaś,przywołałaś wspomnienia.Jestem tu od 2014,ale zaglądałam dużo wcześniej. Korzystałam z wielu przepisów,czytałam forum. Oj nieraz iskrzyło,że hej jester Nie wyobrażam sobie jednak,jakby miało zniknąć na dobre,choć powoli przyswajam tę myśl. Oby jednak tak się nie stało,bo Wielkie Żarcie to strona jedyna w swoim rodzaju.Uzależnia,ale w tym dobrym znaczeniu hair2 Pozdrawiam Cię W jesiennym stroju i zapraszam do kawiarenki 2thumbsup

  • Autor: Smosia Data: 2022-03-23 08:49:32

    I ja dziękuję, bardzo mnie cieszy ten przytulny i mimo wszystko przyjazny kącik.
    Fajnie tutaj wpadać, szperać w poradach i przepisach, wymyślać nowe albo tylko poczytać.
    Dziękuję za życzliwość, pomoc czyli korepetycje kulinarne, ogrodowe - wątki o sprawach dla nas ważnych i te prowadzone dla draki czy zabawy.crowngrin
    Każdy potrzebuje takiej przystani na lepsze lub gorsze chwile, ja znalazłam ją tutaj i mam nadzieję, że będzie otwarta dla nas zawsze i wszędzie. Takie mam marzenie, co z niego zostanie?? to czas pokaże.
    Nie jestem zbyt wylewna, publiczne wpisy mnie krępują, ale tutaj chcę przekazać moją szczerą wdzięczność za tworzenie Żarłokowa:
    jego treści, oprawę graficzną, za pomysły i porady bardziej lub mniej trafione - każdy wpis i wszystkie wspólne działania, te oglądane na ekranach i te niewidoczne dla nas, przeciętnych użytkowników.heart

    Zgadzam się w jesiennym nastroju: niech "trwa WuŻet'
    ku naszej radości i chwale jego Twórców, Współtwórców, Sponsorów oraz wiernych FANów.

    Pozdrawiam wiosennie w jesiennym nastroju i Gości.

    Dopisano 2022-4-2 10:30:40:

    Niechcący pomyliłam "strój z "nastrojem, moja wina i moich umęczonych oczu.
    Oczywiście chodziło mi o 'w jesiennym stroju:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu