Forum

Powitalnia i życzeniodajnia

2017

  • Autor: nadia Data: 2017-01-01 10:25:19

    Zycze wszystkim uzytkownikom wspanialszego i lepszego roku 2017 niz byl poprzedni. Dziekuje za to, ze wchodzicie codziennie na nasza strone i bierzecie udzial w dyskusjach, dzieki Wam portal sie rozwija i promienieje. Dziekuje rowniez za inspirujace przepisy wraz z pieknymi zdjeciami, na kazdym kroku widac Wasze zaangazowanie, wlozone przez Was serce i za to jestesmy Wam ogromnie wdzieczni. Jestesmy jak jedna wielka rodzina, w ktorej rozmawiamy, dyskutujemy, doradzamy, sprzeczamy sie czasami, ale wciaz jestesmy razem i tylko to sie liczy. Dokladamy wielu staran, zeby nasza strona zadowolila Was wszystkich, jesli macie jakies pytania lub sugestie chetnie Wam pomozemy, odpowiemy a pomysly wezmiemy pod uwage. Kochani bez Was nie byloby tej strony, jestescie wspaniali :)
    Nowy moderator i kontynuator strony Wielkie Zarcie - nadia ;)

    A tak na powaznie, to zycze wszystkim moderatorom a szczegolnie zalozycielom tej strony, zeby rok 2017 stal sie dla nich rokiem przelomowym i zaczeli dbac o uzytkownikow WZ, WSPIERAJAC ICH DUCHOWO, dziekujac za ich prace i zeby nabrali checi na zakladanie watkow z zyczeniami a szczegolnie z podziekowaniami, bo to nie jest az tak wiele, a daje duzo radosci i przyjemnosci. Gdziekolwiek sie nie wejdzie, czy na inne blogi osobiste, czy zawodowe etc. wszedzie sa zyczenia od wlascicieli, az buzia sama smieje sie na widok takich podziekowan. A wiec kochani Nowy Rok, nowe zamierzenia, nowe pomysly, nowe traktowanie wszystkich uzytkownikow, co stare, to przeszlo razem z rokiem 2016 :)

    Dla Wszystkich jeszcze raz zycze Szczesliwego Nowego Roku :)

  • Autor: mggi63 Data: 2017-01-01 12:20:49

    Witam nowego moderatora :-) .Zycze Ci wytrwalosci i kreatywnosci oraz cierpliwosci w tej roli, ktorej sie podjelas.
    Szczesliwego Nowego Roku !

  • Autor: Beata500 Data: 2017-01-01 13:16:09

    Zdrowia, szczęścia i miłości w Nowym Roku Wszystkim Użytkownikom!

  • Autor: Smosia Data: 2017-01-01 14:41:23

    Dzięki wielkie za życzenia :))
    Powodzenia na nowej drodze W-żetowej. Mocno ściskam kciuki za powodzenie i tchnienie nowego, ożywczego ducha w tą stronkę i jej Użytkowniczki/ków.
    Dobrego i łaskawego Nowego Roku nam Wszystkim życzę.
    Szampan jeszcze albo już szumi, więc cieszmy się i świętujmy, dopóki starczy sił i ochoty.
    Buziaki i uściski, niech radość w sercach zawsze nam gra crowngrin, zanim nadejdzie koniec balu (i zaczną się schody dunce2).

    To wracam na bal - kuchenny, pora pomyśleć o żarciu, ale z lampką dobrego szampana w dłoni...

  • Autor: as Data: 2017-01-01 17:25:37

    Gratuluję i życzę cierpliwości i wytrwałość w pełnieniu nowej funkcji. Wszystkiego najlepszego w 2017 roku.
    Życzę sobie i Wszystkim użytkownikom by założyciele strony czasem się do nas odzywali bo kontakt jakoś zamarł. Mam nadzieję, że to się zmieni.

  • Autor: pwyso Data: 2017-01-01 18:22:58

    Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich, niech będzie lepszy od poprzedniego ... chef

  • Autor: tingra Data: 2017-01-01 18:28:19

    Witaj Nadia! :)

    Milo sie czyta to co napisalas, szkoda tylko, ze na to nie zdobyli sie wlasciciele strony !smash

    Zycze Tobie jak najmniej klopotow w roli  moderatora WZ a nam wszystkim fajnego Nowego Roku i pulsujacego zyciem jak dawniej portalu WZ!!!thumbsup

  • Autor: nadia Data: 2017-01-01 20:20:44

    Widocznie malo ''wyraziscie'' sie wyrazilam - z tym moderatorem to byl zart :) Wziawszy sie za skladanie zyczen zrobilam z siebie '' nowego moderatora'', ale to tylko do celow zyczeniowych i uprzejmych, oraz naukowych  - naukowych, czyli jak w Nowym Roku kazdy moderator lub gospodarz WZ powinien stac sie nowa osoba i nauczyc sie zakladac watki z zyczeniami , podziekowaniami etc. 
    Prawde mowiac zainspirowala mnie jedna z kolezanek(WZ) na jakims forum, wyrazila swoje zdanie i przyslowiowa lampka mi sie zapalila, ze w 100% ma racje, ale jakos nikt tego nie spostrzega, po prostu przyzwyczailismy sie do codziennosci i nie wymagamy tego od moderatorow. A w sumie to oni powinni sie poczuwac do takich rzeczy, bo to wlasnie im powinno zalezec na forumowiczach a mile slowo -dziekuje - zawsze jest na czasie, termin waznosci go nie obowiazuje, bo sie nie psuje a jaka radosc i slodycz potrafi wzbudzic w sercach innych ludzi. Pozdrawiam :)

  • Autor: makaronka Data: 2017-01-01 20:27:38

    Wszystkiego dobrego w  Nowym Roku dla wszystkich gotujących ,piekących i jedzącychbow

  • Autor: as Data: 2017-01-01 21:00:07

    Szkoda, że to żart i tak życzę wszystkiego najlepszego.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-01 21:49:13

    Hahaha Nadia! Wspaniala jestes!!! Moze najwyzszy czas wlasnie Ciebie zrobic moderatorem po Twoim 10 -letnim stazu tutaj na WZ??? !!!!

    Serdecznosci i podziekowanie za watek i naj...naj...lepsze zyczenia noworoczne! :)

  • Autor: Smosia Data: 2017-01-01 22:11:36

    No to pospieszyłam się z gratulacjami, ale może kiedyś, jakoś. Kto wie, z Nowym Rokiem wszystko jest możliwe.
    Fajnie wyszło laugh4
    Dobrej noworocznej nocki i milutkich snów, a przede wszystkim ciepełka w serduszku na cały rok :)

  • Autor: Alll Data: 2017-01-02 19:47:18

    Nadia , Szczęśliwego Nowego Roku !!!
    Nic dodać, nic ująć. :)))

  • Autor: mggi63 Data: 2017-01-03 10:56:16

    Nadiu, nieważne czy żart czy nie ważne,ze jesteś osobą pełną energii do działania,kreatywną i chętna do działania.Oj przydałby się tutaj taki moderator  smiley

  • Autor: aggusia35 Data: 2017-01-01 20:28:16

    Miło Ciebie powitać,
    ja również życzę Ci wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2017.
    Podobnie jak innym użytkownikom brakuje mi takich inicjatyw od właścicieli strony :(

  • Autor: Basialis Data: 2017-01-01 21:32:24

    Brawo Nadia.Super! Dziewczyna z polotem.Tak trzymaj.Szczesliwego Nowego Roku zycze.

  • Autor: makusia Data: 2017-01-01 23:06:06

    Nadio, za życzenia serdecznie dziękuję, wzajemnie życzę Tobie i Żarłoczkom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:) 

    Moderatorem jestem ( jak na razie) tylko ja, więc nie wiem co miałaś na myśli pisząc "wszystkim" :D 


    Nie wypowiem się za admina, może Wkn sama się odezwie w wątku :)

  • Autor: nadia Data: 2017-01-02 19:50:10

    Makusiu za moich czasow bylo troche wiecej moderatorow, wiec stad to slowo ''wszystkim'' :) Obecnie, to nawet nowi uzytkownicy nie wiedza, kto jest moderatorem a kto tzw. adminem, bo nie ma zadnej informacji na stronie uzytkownika.
    Chcialabym, zeby bylo wiadomo kto jest kim i zeby w koncu wypowiedzieli sie wlasciciele strony - tak, tak, wzywam tutaj Wkn i Pampasa - niech sie przedstawia, albo niech gdzies napisza kto tu rzadzi i niech juz zaczna sie pojawiac nie tylko w przepisach i poprawianiu strony, ale takze w zwyklych ludzkich rzeczach typu: Dziekujemy Wam za...., Prosimy Was o...., Przepraszamay Was za....Ostrzegamy Was przed...Smutno sie zrobilo, bo..., Uradowalismy sie, poniewaz....etc.  Pozdrawiam serdecznie - nadia :)

  • Autor: iwett Data: 2017-01-02 20:01:31

    Mi się wydaje ze nie ma sensu po tak długim czasie oczekiwania na takie rzeczy.
    Moderatorzy albo Administratorzy maja swoje również swoje prywatne życie o którym my nie mamy pojęcia.
    Swoje problemy albo rozwody, rozstania.
    Więc może trzeba stronę ciagnąć taką jaka jest nie narzucając się innym.
    Pozdrawiam w Nowym Roku :)

  • Autor: Alll Data: 2017-01-02 22:30:57

    Ha ha, Iwett przegięłaś. To ufoludki? Każdy ma swoje problemy. Tutaj nie chodzi o jeden rok. ;))))
    Przez tyle lat nie mają czasu na życzenia, czy inne gesty życzliwości?

  • Autor: makusia Data: 2017-01-02 22:56:06

    Ależ wiadomo kto jest adminem, moderatorem, info jest zamieszczone na dole strony, pod forum:)

    Wkn zapewne się odezwie, też mi jej tutaj brakuje.

  • Autor: tingra Data: 2017-01-02 23:31:10

    To po co taka tajemnica na forum, ze Pampas nie jest juz administratorem? Tyle sie pisalo dlaczego Pampas ciagle cos knoci, a on niczemu nie byl winien! smash

  • Autor: tingra Data: 2017-01-02 23:17:30

    Nadia, teraz rozumiem co tutaj sie dzieje, Pampasa sie nie doczekasz , bo jest "usuniety" !!!! Tak jest napisane w Jego profilu?

    Znaczy mamy tylko Wkn -Dorote i Makusie....shocked 

    Pozdrawiam serdecznie -grazyna :)

  • Autor: nadia Data: 2017-01-03 11:51:42

    Hmmm... Maria Antonina tez nie odpowiadala na glosy ludow  i skonczylo sie to dla niej nienajlepiej mowiac delikatnie ;) A tak nawiasem mowiac polecam historie tej mlodej krolowej Francji, bo jest naprawde interesujaca i fajnie sie oglada :)

    https://www.youtube.com/watch?v=9gzUYeYL_LM

  • Autor: iwciaG Data: 2017-01-01 23:18:23

    Hahahahaha.....kuuurcze szkoda, bo naprawdę miałam jakąś mikro nadzieję czytając pierwsze linijki Twojej wypowiedzi na pozytywny początek roku dla WŻ i nas ;)) Niestety jakoś akurat ja dobrze zrozumiałam przy drugiej części, że to żart z pomysłowym podtekstem do właścicieli ;)

    Brawo Nadia!!!
    Również życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku całemu Gronu użytkowników :)))

  • Autor: makusia Data: 2017-01-02 22:59:22

    Iwciu, a jakaż to mikro nadzieja Ciebie dopadła? laugh4

  • Autor: iwciaG Data: 2017-01-03 09:23:46

    ....bo jak makro, to już bym za dużo chciała hahaha:))) wink3

  • Autor: makusia Data: 2017-01-03 13:25:27

    laugh4

  • Autor: rdzina Data: 2017-01-02 14:17:54

    Witam, wszystkich serdecznie,pragnę również złożyć życzenia nam wszystkim aby ten rok był lepszy,fajniejszy,aby ta strona zaczęła powtórnie żyć .Chciałabym również Wam wszystkim podziękować za przepisy,które umieszczacie na tej stronie,porady fachowe podejście do sprawy.Jestem na tej stronie z Wami kilka już lat tak że dziękuję za wszystko.Pozdrawiam cieplutko

  • Autor: Gluba666 Data: 2017-01-02 14:38:32

    Szczęśliwego Nowego Roku :)

  • Autor: kanielak Data: 2017-01-02 17:07:07

    Wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku!

Przejdź do pełnej wersji serwisu