Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Wymarzone Wakacje! Wakacje! Urlopy!

  • Autor: lajan Data: 2018-06-27 04:37:27


    Zaczęły się wakacje, ulgę wreszcie poczujemy,
    spakujemy namioty, z rodziną gdzieś wyjedziemy.
    Wszystkim należy się miła chwila wytchnienia,
    odpocząć w lesie, na plaży i nic nie robienia.
    Słoneczko zamówione, pogoda będzie wspaniała,
    luby połowi rybki, reszta będzie się opalała.
    Niech w domu zostaną radia, kompy, telewizory,
    odpocznijmy od polityki, tej codziennej zmory.
    Szef niech w pracy zostanie i sam się trudzi,
    my chcemy spokoju, ciszy, z daleka od ludzi.
    Raz w roku mamy urlop więc go wykorzystamy,
    zostawimy troski, z rodziną wesoło pohulamy.
    Najlepsze lekarstwo to piękne łono natury,
    nasze polskie morze, lasy i cudowne góry.
    Ci co zostaną w domu i pracować jeszcze mają,
    niech wyjdą po pracy na spacer, też odpoczywają.
    Chłonąć dobrą energię, czerpać całymi garściami,
    tym co zobaczycie, podzielcie się potem z nami.

  • Autor: smakosia Data: 2018-06-27 07:46:19

    Brawo! Brawo! 2thumbsup

  • Autor: iwciaG Data: 2018-06-27 09:02:08

    Lajan, SUPER!!! Faktycznie wakacyjnie, również dla mnie bo wczoraj zaczęłam rodzinkę pakować :))

    Ukłoniki Środowe:))

    Jurto wyjeżdżamy.....Tradycyjnie południe Francji, ale że ze znajomymi, to nie do mojej mamy, a 40 km od niej. Wynajęliśmy dom na dwa tygodnie. Bubuś będzie miał towarzystwo i my tysz:)) Do mamy zawitamy na kilka dni przed powrotem do Polski.

    W minioną sobotę Bubuś miał ostatnie w sezonie zawody pływackie, uwaga!.......na basenie otwartym (tak jak planowano). Niestety pogoda była zupełnie nieplanowa i już od piątku było zimno (w piątek trening mieli).
    Sobota przywitała nas 13-toma stopniami, wiatrem i chmurami brrrrrr.......

    Śmiesznie to wyglądało, bo ludziska się krzątali poubierani w polary i kurtki, a dzieci czekające na start siedziały ubrane w bluzy, czapki i zawinięte w koce happy2.
    Woda była podgrzewana, jednak nie uzyskała pożądanych 27 stopni, wydaje się, że nie miała nawet 25, ale i tak duża była różnica z warunkami zewnętrznymi hihi i w miarę się dzieciom pływało:))

    Synu skończył swoje 4-ry starty zdobywając brązowy medal na 50m kraulem smug i szybciorem się ubrał, jednak w ostatniej chwili przed pobraniem kartek startowych, koledzy starsi z drużyny namówili go, by wystartował z nimi w Sztafecie (jeden z zawodników nie pojawił się na zawodach, wystawiając kolegów do wiatru)....
    Mieli się pokazać i mieli szansę na brąz, bo jednak sztafeta 4 x 100m to nie przelewki....  Bubuś na ostatniej zmianie, tak się przejął, że chłopaki na niego liczą (a oczekiwali jedynie żeby wytrzymał mimo zmęczenia po swoich startach, żeby wystartował w czas i dopłynął), on jednak popłynął lepiej niż swoją indywidualną 100-tkę i utrzymał wyrobioną przewagę grin. To był jedyny start, w którym darłyśmy się dopingując z koleżanką i popłakałam się ze wzruszenia, że dał z siebie wszystko:)))) Zdobyli 1 miejsce i Bubuś ogromny szacun kolegów smug.

    Pozdrawiam Wszystkich i będę zaglądać z wakacyjnych zaświatów ;)) Ale pewnikiem odezwę się po powrocie:))
    Paaaaa:))

  • Autor: smakosia Data: 2018-06-27 12:23:21

    Iwcia, coś mi się zdaje, że to nie jest nowy lot naszej Kawiarenki, ale co tam! Ja Ci życzę fantastycznego urlopu. Wspaniałej pogody, wyśmienitych nastrojów i przepysznych uczt przy stole. Bawcie się dobrze i wracajcie szczęśliwie. Koniecznie rób zdjęcia, bo będziemy czekać na fotorelację.
    Wielkie gratulacje dla Bubusia. Ale z Niego "twardziel". O matulu! Też bym się wzruszyła.
    Uściski! bow

  • Autor: lajan Data: 2018-06-27 18:40:16

    Masz rację..... czy to coś zmienia? Wakacje i Urlopy!!!!!!

  • Autor: smakosia Data: 2018-06-28 07:36:53

    Lajan, pewnie to nic nie zmienia. jednak będziemy się zastanawiać czy pisać w Kawiarence czy w tym wątku. Może otworzysz nowy "lot" dla pewności? Taki wakacyjny, słoneczny, o kwiatach, warzywach, owocach i pozytywnej energii sunny

  • Autor: lajan Data: 2018-06-28 19:30:02

    pa,pa, jadę na wymarzone wakacje na RODOS i jezioro.
    Wierszyk stary ale aktualny.
    Chyba już mój ostatni wpis.

  • Autor: smakosia Data: 2018-06-29 07:46:04

    ...w tym wątku wink2
    Miłego odpoczynku

  • Autor: mariolan76 Data: 2018-06-27 15:10:36

    Witam
    Iwcia brawo dla Bubusia . Parwdziwy twardziel . Brawo .
    Smakosia pytasz o plany urlopowe . Plany są bilety kupione i  w tym roku padło ponownie na Hiszpanie a dokładnie na Majorkę. Lecimy za dwa tygodnie a więc powoli będę kompletować wszystko na wyjazd . W tym roku leci z nami też kolega więc będzie z kim posiedzieć wieczorem .
    Lajan super wiersz urlopowy i cudne zdjęcie z zachodem słońca .
    Ok lecę zrobić obiad bo głodomory coraz bardziej krzyczą . 
    Pa

  • Autor: bea39 Data: 2018-06-30 12:21:31

    Nareszcie od kilku lat będę mieć wakacje. Dzisiaj syn pojechał na obóz do Kurozwęk, jak wróci pojedziemy na II turnus  obozu pod namiot :) Las, jezioro, konie ... czego trzeba więcej :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu