Forum

Kuchenne porady

Sól himalajska

  • Autor: Agateczka75 Data: 2016-06-29 18:34:32

    Od dwóch miesięcy używam soli himalajskiej różowej, jest ponoć dużo zdrowsza od zwykłej, i wcale nie jest taka droga 250 g /2.80 zł, ostatnio mam fioła na punkcie zdrowego odżywiania, pije czystek, pokrzywę,wszystko posypuje czosnkiem niedźwiedzim, jem dużo pomidorów, itp. 
    Nie wiecie co mi się stało? 

  • Autor: iwciaG Data: 2016-06-29 18:53:20

    ...stało, że tak jesz, czy stało po takim jedzeniu?

  • Autor: Agateczka75 Data: 2016-06-29 18:55:57

    Może moje złe wyniki z krwi? 

  • Autor: tingra Data: 2016-06-29 19:20:32

    Wszystko co jesz , oprocz soli himalajskiej jest zdrowe, o ile kupujesz ekologiczne:) Sol himalajska nie widziala na oczy Karakoram gor w poblizu Himalaja:) Jest wykopywana w najwiekszej na swiecie kopalni soli Khewra polozonej w Pakistanie. W porownaniu do "zwyklej" , rafinowanej  soli zawiera "tylko" 97% natriumklorid, ale nie jest czyszczona z arszeniku i olowiu. Wiec male ilosci nie zabija, ale tak jak z kazda sola nalezy zmniejszyc konsumpcje dzienna:)
     

  • Autor: megi65 Data: 2016-06-29 20:00:15

    Pokrzywę sama zrywasz i suszysz i czy zaufałaś Herbapolowi .. ? wink2
    Zdrowe jedzenie .... hmm ''fanaberia przejdzie na cuś innego z czasem'' grin
    Tak logicznie myśląc , globalnie ...jak może być zdrowe ekologiczne jedzenie w zatrutym środowisku ..ale jak ktoś tak bardzo chce w to wierzyć i praktykować .
    Nie będę przeszkadzać .. Jestem  Za thumbsup
    Zdrówka ..... i smacznego )))

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2016-06-29 21:56:25

    A dużo pomidorów z pokrzywą i solą to zdrowo? Warto wiedzieć... :) Bądź kozaczka i zrezygnuj w ogóle z soli.... będzie zdrowo :) a co najmniej zdrowiej! Mnie zajęło to tylko 3 miesiące.

  • Autor: Agateczka75 Data: 2016-06-29 22:14:46

    Pomidory na kanapce nie sole, a zrezygnować z soli co to to nie, wolę ze słodyczy zrezygnować! 

  • Autor: Basialis Data: 2016-06-29 22:33:10

    Wydaje mi sie, ze organizm sam to reguluje.Nigdy np. nie sole jajek na miekko, czy na twardo( nie lubie), jajecznice jak z boczkiem tez nie.No ziemniaki musze posolic.....mala lyzeczke.U nas w rodzinnym domu malo sie solilo.

Przejdź do pełnej wersji serwisu