Forum

Pomysł czy Problem?

Obsługa WŻ...

  • Autor: pralina Data: 2015-06-19 15:46:52

    Hmmm, nie widzę czy nie ma zakładki z przejrzeniem wystawionych przez siebie komentarzy?
    I czy przepisy (wszystkie, nie ulubione ) można ułożyć alfabetycznie tak jak kiedyś?
    O wyborze z ulubionych przepisów niewypróbowanych już nie wspomnę cry2

  • Autor: małpiatka Data: 2015-06-19 16:21:32

    Pralino, jak wejdziesz w swój profil to masz trzy wersy: (ponizej kopiuje swoje wslasne)

  • Wypowiedz na forum: 680
  • Komentarze wystawione: 510
  • Komentarze otrzymane: 213

Zaś w ulubionych mozesz posortować wg wypróbowanych - masz zakładkę zaraz obok "ulubionych"

  • Autor: pralina Data: 2015-06-19 18:50:23

    Rzeczywiście, dzięki:) 
    Co do ulubionych to brakuje mi zakładki "do wypróbowania". W poprzedniej wersji oznaczałam sobie przepisy których nie robiłam i z nich komponowałam menu. Teraz muszę przedzierać się przez 9 stron ulubionych i wśród nich szukać czego jeszcze nie próbowałam :(

  • Autor: reniapos Data: 2015-06-19 20:16:52

    Chciałam przeczytać artykuł o serze dziugas. Wyskoczyła informacja, że nie mam wystarczających uprawnień, aby obejrzeć wpis. Sprawdziłam na następnym artykule i to samo.Czy rzeczywiście potrzebuje stosownych uprawnień? Jeśli tak to jakich? Albo coś się dzieje ze stroną. Proszę o wyjaśnienie.

  • Autor: Smosia Data: 2015-06-19 20:54:56

    Ja też nie jestem 'uprawniona' - do czytania ostatnich artykułów :((
    Trudno, znowu przytyję (chciałam przeczytać rady dla dbających o linię)...

  • Autor: pralina Data: 2015-06-19 23:12:14

    To tak jak ja... :(

  • Autor: nadia Data: 2015-06-19 23:18:46

    Renia tym bym sie nie martwila, ze nie masz wystarczajacych uprawnien aby obejrzec te strone, bo ten, kto to napisal, nie ma wystarczajacych uprawnien aby to pisac, gdyz gramatyka ''sie klania''. Niestety, ale OBEJRZEC pisze sie przez ''rz'' a nie samo ''z'' tongue3

  • Autor: reniapos Data: 2015-06-20 15:55:21

    Ups! oj kuleje, bo wkrada się zmęczenie i brak kontaktu z językiem ojczystym. 

  • Autor: nadia Data: 2015-06-20 23:56:34

    Renia,ale ja nie pisze o Tobie, bo Ty dobrze napisalas :)


  • Autor: Herbaciana Data: 2015-06-20 06:09:11

    I bardzo dobrze, że nie masz<ja też nie>, bo to zapewne reklama.

  • Autor: SŁAWKA Data: 2015-06-21 23:40:58

    Ja miałam problem z logowaniem. W starym, lepszym WŻ logowałam się na swoim laptopie automatycznie, pod koniec maja jakieś czary mary sprawiły, że automat nie zadziałał i trzeba było się zalogować ręcznie, a niestety hasła nie pamiętałam. Zrobiłam tak jak instrukcja każe, poprosiłam o reset i wygenerowanie nowego, komunikat mówił, że hasło wysłano, ale niestety w poczcie hasła nie miałam. Nie mogłam sobie założyć nowego konta, bo nie chciało mi się zakładać nowego e-maila, a na stary adres nie mogłam, bo system odrzucał, jako zajęty.W sumie to się nawet ucieszyłam, bo nowego WŻ nie lubię i dzięki temu przestałam tak chętnie zaglądać jak kiedyś. Żal mi było zgromadzonych przepisów, ale nic to, pomyślałam sobie, będę potrzebować to przepis znajdę. I wczoraj, przez przypadek sprawdziłam spam, okazało się, że wszystkie e-maile z WŻ tam trafiały. rolleyes5

  • Przejdź do pełnej wersji serwisu