Forum

Rozmowy wolne i frywolne

najlepsze 3 w 1 -TV,internet i telefon

  • Autor: kiki1101 Data: 2017-05-22 19:27:40

    Moi rodzice mieli umowe na dwa lata z TP( to chyba teraz Orange).W pakiecie mieli telefon , internet i TV. Poniewaz placili bardzo duzo chcieliby zmienc dostawce. Podzielcie sie wiec prosze waszym doswiadczeniem na ten temat. Dziekuje

  • Autor: bea39 Data: 2017-05-23 21:36:01

    Miałam 3 w jednym w UPC. Koszmar, przepłacałam i telefon i internet.Teraz mam światłowód z Orange i tylko komórkę.Ze stacjonarnego nie korzystałam mając w komórce rozmowy bez ograniczeń.I zwykłą antenę z dekoderem. Ze 190 zł + 50 komórka zeszłam na 90.
    Poza tym można spróbować się potargować, przy rezygnacji z abonamentu w Orange proponowali mi takie ulgi,że hej....
    Nie  polecam UPC, niby ładnie wygląda, ale w praniu wychodzi inaczej.

  • Autor: balbisia19 Data: 2017-05-24 04:57:14

    My mamy Polsat cyfrowy, w sumie internet dokupiliśmy przez przypadek jak się wkurzyłam na Ineę. Internet jest bez ograniczeń, telewizja też dość szeroki pakiet mamy ze względu na kanały dziecięce. Telefon mąż ma w plusie do tego. Używamy dwa lata prawie internetu, telewizji i telefonu dłużej i nie mam zastrzeżeń póki co. Płacimy z tego co kojarzę trochę ponad 100 zł, ale dokładnie to mogę podać jak mąż wyjdzie że szpitala bo to akurat jego działka.

  • Autor: Smosia Data: 2017-05-24 11:31:29


    Mamy Orange: internet, TV (bardzo duży wybór), telefon stacjonarny (bez limitu - w tym stacjonarne zagraniczne), moja komórka (bez aparatu) i płacimy ok. 90 zł.

    Wypożyczamy u nich filmy, 15 zł - na 2 lub 3 dni, zależy od tytułu - nowszy czy starszy.

    Awarie usuwają w 24 do 48 godzin.
    Jesteśmy zadowoleni i polecamy innym.

Przejdź do pełnej wersji serwisu