Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Dzień Walentynek ....... miesiąc Lot 2017/4

  • Autor: lajan Data: 2017-02-13 22:22:13

    Bezkrytycznie nowości z innych krajów przyjmujemy,
    takie święto jak Walentynki o którym tak dużo wiemy.
    To święto w naszej pamięci od dawna już nam zapada,
    chłopak, dziewczyna, zakochani, każdy szeptem gada.
    Wręczyć kwiatek, prezencik, taki jedyny, wyjątkowy,
    poświęcić się dla drugiego, każdy zakochany gotowy.
    Skraść całusa, przytulić, wymienić intymny uścisk dłoni,
    potrafią tak zrobić tylko głęboko zakochani, jak to Oni.
    Samotni szukają drugiego serca, doceniają to panie,
    zrobią największe rzeczy przez walentynkowe kochanie.
    Każdy Walenty i Walentynka jakoś dziwnie tak wyglądają,
    tacy radośni, tajemniczy gdy razem się z sobą spotykają.
    Warto to święto kultywować, nie dzień ale przez rok cały,
    pomagać sobie, adorować wzajemnie, tego koszt jest mały.
    Agapis, Patrycja1 i Mariolan76 głośno mi podpowiadają,
    napisz o tym lajan, że One tak bardzo Walentynki kochają.
    Cóż mam powiedzieć, ja w takich prośbach się wręcz lubuję,
    od ręki wszystko opisałem, bo nasze Panie bardzo szanuję.

  • Autor: tingra Data: 2017-02-13 22:46:53

    Wesolych Walentynek wszystkim zakochanym! heart

  • Autor: Agapis Data: 2017-02-13 22:47:44

    Lajan jak zawsze wiersz trafiony i z humorem. Dziękuję za przyjęcie pomysłu. Walentynkowy buziak dla Ciebie

  • Autor: patrycja1 Data: 2017-02-13 23:24:56

    Lajan dziękuję za wierszowane życzenia heart

    Wspaniałych Walentynek dla Wszystkich i niech one trwają cały rokheart

  • Autor: mariolan76 Data: 2017-02-14 00:04:51

    Jest wreszcie wierszyk . Super jak zawsze . Buziaki nasz kochany Walenty .

  • Autor: taara Data: 2017-02-14 07:57:52

    Wszystkiego dobrego i niech Wam się dobrze pisze heart

  • Autor: smakosia Data: 2017-02-14 07:57:54

    Lajan, ale Ci to "piknie" wyszło! Po takim wierszyku nie pozostaje nic, tylko świętować wacko

  • Autor: iwciaG Data: 2017-02-14 08:02:56

    Ha....na szczęście nie trzeba ,,uprawiać" regularnie Walentynek, by zachwycić się Twoim świetnym wierszem Lajanku:))

  • Autor: smakosia Data: 2017-02-14 08:33:11

    Witam w dniu "gorących serc" bow 
    Liczę na to, że będzie miły mimo, że Połówek daleko. Uczucia akcentować można na różne sposoby więc my też sobie poradzimy chinese
    Dziś zapowiada się ładny dzionek. Rano było minus osiem, ale popołudniu zaświeci słońce więc temperatura wskoczy na plus. 
    Muszę się Wam przyznać, że trochę się czuję jakaś, taka...zmęczona? Ciągle chodzi mi po głowie, że może by tak wziąć jakiś dzień urlopu, ale potem czas pędzi i im bliżej do weekendu, tym bardziej odpuszczam urlopowe zapędy. Tyle, że to nie mija smug2 Szef pojechał na urlop więc jest szansa, że się automatycznie zregeneruję będą trochę sama wiseguy 
    Ten tydzień zapowiada się intensywnie. Każdego dnia coś. Wczoraj wieczorem pomyślałam, że w związku z tym dobrze by było mieć jakiś solidny gar jedzenia na cztery dni żeby nie trzeba było przeznaczać czasu na pichcenie. Zrobiłam "kaszotto" z pęczaku, cebuli i pieczarek z dodatkiem mleka kokosowego. Super rozwiązanie. Tylko podgrzewać smug2 Za miesem jakoś nie tęsknię więc to dobre rozwiązanie. 
    Planujecie dzisiaj "walentynkowanie"? 
    Wszystkim życzę dziś wspaniałych i radosnych nastrojów bow

  • Autor: Laugasel1 Data: 2017-02-14 09:50:36

    Pięknie Lajanku jak zawsze!!! Dziękuję!!!

  • Autor: makusia Data: 2017-02-14 12:44:00

    Ojć, cmokam w oba policzki, ślicznie napisane :) kiss

  • Autor: makusia Data: 2017-02-14 12:48:12

    Dla wszystkich Żarłoczków:)

  • Autor: balbisia19 Data: 2017-02-14 13:21:10

    Lajanku, wierszyk jak zwykle piękny i trafiający w sedno heart. Wszystkim Zarloczkom życzę dużo radości i miłości, na dzisiaj i wszystkie pozostałe dni w roku.

  • Autor: lajan Data: 2017-02-14 18:48:56

    Niezmiernie cieszę się, że sprawiłem Wam odrobinę radości. Dziękuję za miłe słowa.

    Wasze pochwały będą mnie inspirować do jeszcze większego wysiłku twórczego. / znacie to? hahahahaha/

  • Autor: iwciaG Data: 2017-02-14 19:04:19

  • Autor: bahus Data: 2017-02-14 23:59:00

    Ciemniejsza strona Walentynek:

    Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom,
    Śmiech schował się w kącie i śni.
    Wieczory się dłużą, bo czasu zbyt dużo,
    Nikt bliski nie puka do drzwi.
    Tak wiele jest złego, szarego, groźnego,
    Że smutno i płakać się chce.
    Mijają soboty, pamiętaj, więc o tym,
    Że komuś bez Ciebie też bardzo jest źle!

  • Autor: smakosia Data: 2017-02-15 08:47:32

    Witam środowo bow
    Co?! To już środek tygodnia?! O ludzie!
    Nareszcie doświadczyłam pięknego poranka. Mróz znacznie mniejszy a teraz świeci słońce. Pięknie!
    Zostawiam dla Was pyszną, gorącą herbatę i zmykam.
    Dobrego dnia bow

  • Autor: Agapis Data: 2017-02-15 09:04:49

    Czas tak zasuwa, że czasem wierzyć się nie chce. Niedawno Sylwester był a tu już połowa lutego. A może czym człowiek starszy tym szybciej leci? Koniec filozofii z rana happy2 Zrobiłam kawę ale jakby ktoś chciał to zostawiam też herbatkę owocową  (malina z dziką różą, pyyyyszna) plus czekoladowe herbatniki. Słońce pięknie świeci, -4 na termometrze i oby tak dalej.

  • Autor: mariolan76 Data: 2017-02-15 15:05:59

    Witam,
    pieknie słonecznie i mimo małego mrozu ciepło . Smok sie panoszy straszny i jak dzis wracałam z targu to mimo słońca nie było widać miasta z górki tylko wszystko było jakby za mgła . Kupiłam dzis piękna szara  rentę i właśnie sie smażą na szarlotke . U małego tradycyjnie kolega wiec zabawa na całego . A ja musze sie pochwalić stałam wczoraj przy desce do prasowania i stałam ale poprasowałam  wszystko . Ok lecę do kuchni jabłuszka przemieszać i wstawić obiadek bo dzieciaki zapewne juz wygłodniały . 
    Pa

  • Autor: patrycja1 Data: 2017-02-15 16:50:40

    Hej hej hej dobry dzień:))))

    Otwieram wszystkie okna w Kawiarence, niech słońce w niej zagości. Piękny dzień!!!!
    W pracy intensywnie a nawet wyczerpująco, ale lubię taki trening szarych komórek. Zmuszane do użycia, każą dłużej czekać nieprzyjaznemu alzheimerowi, gdzieś tam w oddali haha. W domu też je trochę potrenuję, lenić się będą w nocy:))) 
    Smakosiu, u mnie też jakoś błyskawicznie dniu umykają. Poniekąd bardzo mnie to cieszy, bo piątek tuż tuż...a wtedy mąż się zza rogu wychyli :)))
    Agapis, nie!!! to nie na starość czas się kurczy zapewniam, przynajmniej u mnie. Kurczy się wiele, wiele innych rzeczy, np. oszczędności, bo trzeba kupować coraz droższe kremy hihi.
    Iwcia, kiedy ruszacie na podbój Zakopanego? No, ale chyba będziesz do nas zaglądać i referować nam wszystko co możemy i powinniśmy wiedzieć hahaha.
    Balbisiu, czekamy na wieści "z gabinetu", a powiesz, jakie wrażenie na synku ta wizyta zrobiła? :)))
    Mariola, dekoruję Twoją pierś Medalem Wytrwałości i Odwagi z racji tego prasowania. Zupełnie obca mi czynność z powodu braku integracji z narzędziem jakim jest żelazko.
    Mam tylko kawę, ale mogę się podzielić. W lodówce jak zwykle echo. Kiedyś nasz przyjaciel  (Agapis wiesz,  tylko Basi mąż taki odważny złośliwiec hihi) powiedział : "Patrycja ja to umieram ze strachu przed otwarciem Twojej lodówki, że zobaczę tam powieszonego szczura. Z głodu powieszonego..." Tak na marginesie, w weekendy za to staram się utrzymać owego "szczura" przy życiu i to na bogato haha.
    Pozdrawiam wszystkich, bez wyjątku daisy

  • Autor: Agapis Data: 2017-02-15 17:55:35

    A widzisz Patrycja,bo te kremy cenowo są adekwatne do cyferek na nich...te +20, +30 itd. Myślą, że im starsza kobitka to kasy więcej ma!? Będę piekła pączki...wiem wiem na noc jeść nie zdrowo ale co tam, dostarcze Wam wieczorem do herbatki.

  • Autor: Agapis Data: 2017-02-16 13:19:12

    Witam czwartkowo :) Przyczłapałam z moimi pączkami. Tak tak wiem, miały być wczoraj, ale za nic nie mogłam wstawić z telefonu zdjęcia. Dobrze, że nikt nie słyszał jakie wiązanki leciały z moich ust lipsrsealed2 Pączusie nie są może przecudnej urody, ale smakuja rewelacyjnie i już wiem, że mogę je piec na Tłusty Czwartek. Robię kawę i herbatę, co kto lubi i może.... zapraszam

  • Autor: smakosia Data: 2017-02-16 13:51:51

    Jak to nie są przecudnej urody? Kobieto! Ubliżasz pączkom! Ja chętnie teraz sięgnę po taką brązową kulkę, póki jeszcze jest wink3 A w przyszły czwartek nie zjem ani jednego "pąka" - taka ze mnie przekorna bestia chinese Kiedy wszyscy jedzą, to ja się wtedy buntuję wiseguy

  • Autor: Agapis Data: 2017-02-16 14:26:55

    Dziękuję Smakosiu blush

  • Autor: patrycja1 Data: 2017-02-16 15:48:04

    Jeejjjj... ale kusisz. Umówiłam się z psiapsiółką (Aga,masz pozdrowienia od G.) i my dzisiaj robimy sobie tłusty czwartek, a co :)))). Pewnie w przyszły czwartek raczej też nie odpuszczę hihi.

  • Autor: Agapis Data: 2017-02-16 16:06:00

    Podziękuj, wyściskaj i również pozdrów :) I ten no, zawsze możecie wpaść na pączki happy2

  • Autor: iwciaG Data: 2017-02-15 18:17:37

    Ukłoniki Środowe:))

    Jakieś zaganiane te ferie....hihi
    Bubuś co rano zarobiony.....w każdy dzień poza wczorajszym ma trening dwugodzinny na basenie, a wczoraj kino ze szkolnymi kolegami..... W poniedziałek trenowali z panem, który normalnie zajmuje się starszą grupą i młody był trochę w szoku jaki wycisk im zapewnił. Musieli rozpocząć rozgrzewką 16-basenów, a potem mieli tury np. 6x20 basenów rolleyes3 Chyba chciał ich mocno przeciągnąć, bo dziś już tak straszecznie ciężko nie było hihi:))

    W niedzielę wybywamy do Zakopanego i mam nadzieję, że nie zdąży wszystko stopnieć do tego czasu, bo zapowiadają niezłe plusy, dziś u nas dyszka się pokazała na termometrze...shocked2
    Nie wiem czy będę miała jak do Was zaglądać, więc zachowujcie się przyzwoicie podczas mojej nieobecności.....No!

    Aaaa, dziś testowałam orbitreka po ,,remoncie" przez mojego kolegę mechanika samochodowego i tokarza...... Jestem w pełni zadowolona.....Działa na medal:))

    Do juterka:)))

  • Autor: iwciaG Data: 2017-02-17 09:19:35

    Ukłoniki Piątkowe:))

    Szaro dziś za oknem, więc należy z uśmiechem wspominać wczorajszą, piękną pogodę i liczyć, że szybko do nas wróci......:))

    Wczoraj jak odbierałam Bubusia z treningu trener zapytał, czy się młody zmęczył... A on, że nie i po tym trudnym poniedziałku już go chyba nic nie zmęczy....;) Więc trener zapowiedział, że dziś na pewno się zmęczy, bo musi mu na długo wystarczyć hihi.
    Jak się młody ubierał to mówił, że wszystko go boli, to chyba dziś padnie po intensywnym pływaniu ;)

    Jak ja cieszę się, że mój ,,orbitek" działa, choć kolega nie podłączył z powrotem licznika i nie mam teraz pomiaru czasu, czy prędkości, ale i tak się cieszę że jest sprawny..... Żeby przebrnąć odpowiedni dystans muszę oglądnąć półtorej odcinka mojego niedawno odkrytego serialu.....hihihi
    Mówiłam Wam, że tylko przy bieganiu seriale wchłaniam...... To świetny sposób na, nie odliczanie ile jeszcze do końca męczarni, a raczej czy mam jeszcze chwilę by biegać, czy już inne zajęcia czekają.....;))
    Już po raz kolejny podoba mi się produkcja ,,showtime" jest taka nieoczywista, ciekawie rozkręca się sytuacja w serialu......może oglądaliście ,,the affair".

    Okijos....serial czeka, więc wskakuję na maszynę, a otem po młodego trzeba jechać....
    Paaaa:))

  • Autor: lajan Data: 2017-02-18 07:02:34

    Szepnijmy drugiej połowie, że Ją kochamy. Jedno słowo a ile dobrego zdziała w psychice.

  • Autor: Agapis Data: 2017-02-18 08:55:43

    A jak ktoś nie na drugiej połowy to niech stanie przed lustrem, spojrzy sobie w oczy, uśmiechnie się szeroko i powie "Kocham siebie!"...Okazujmy sobie i bliskim uczucia, to takie ważne.

  • Autor: patrycja1 Data: 2017-02-18 11:49:12

    Tak, bardzo, bardzo ważne:)) 
    No, no...biję Tobie brawo, wiesz o tym , tak?

Przejdź do pełnej wersji serwisu