Forum

Zwierzyniec

Chorwacja z psami :)

  • Autor: iwett Data: 2017-05-02 08:20:33

    Witajcie w ten majówkowy wspaniały dzień! 
    Za oknem piździ i wieje i jeszcze nie leje......

    Ale aby było lepiej dla mnie oczywiście powiedzcie jakie namiary na Chorwacje w październiku cobym sie mogła z moimi kundlami wygrzewać na słonku.
    Nie musi być on eksluziweecool3

    Bo mi stuknie 50 latek to trza wziąć byka za rogi i co obaczyć.......bede wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i sugestie.......acha namiot odpada już wyrosłam z tego devilish

  • Autor: Laugasel1 Data: 2017-05-02 11:03:40

    To masz ciekawy pomysł!!!! Ja od 10 lat sama sobie robię prezenty urodzinowe. Ma to te dobre strony, że ten dzień staje się co roku coraaazzz dłuższy nawet czasowo. Aż na parę dat. Ale Twój pomysł też jest ciekawy. Ja już w tamtym miesiącu przekroczyłam 50 i bardzo dobrze się z tym czuję. Pozdrawiam.

  • Autor: iwett Data: 2017-05-02 14:19:03

    No żarty happy2
    Przecież ogólnie nie chodzi mi o te 5 dych tylko zwiedzanie.
    Dawno chciałam obejrzeć Chorwacje ale jakos tak wiadomo a to to a to tamto a to sramto.
    I nie chodzi o te 50 lat tylko o mijsce.
    Pozdrawiam.

  • Autor: Figutka Data: 2017-05-02 11:41:10

    Iwett, fajnie, że w ten sposób podchodzisz do swojej pięćdziesiątki ( z Chorwacją i psami  nie pomogę), świetny pomysł na uczczenie urodzin. Moja koleżanka strasznie ciężko przeżyła dzień swoich 50-tych urodzin a to przecież jeszcze nie koniec świata. Pozdrawiam.

  • Autor: iwett Data: 2017-05-02 14:24:34

    Hihihi.........kochana ja im starsza tym weselszahappy2
    Nie rozumiem bab .......niektóre maja 30 lat i już są matronami......straszne a trza sie cieszyć z życia. cheesy

  • Autor: anatema 2 Data: 2017-05-02 15:11:41

    W październiku nie będziesz miała żadnych problemów z rezerwacją.
    O jakiej części Chorwacji myślałaś?
    Polecam forum www.cro.pl
    Tam jest wszystko :)

  • Autor: iwett Data: 2017-05-02 15:31:16

    Bardzo dziękuję .
    Ale jak wspomniałałam chodzi mi abym z psami mogła być?

  • Autor: w jesiennym stroju Data: 2017-05-02 20:41:43

    Bez problemów znalazłam nocleg w Omisiu , Ninie i Diklo pod Zadarem. Mam jednego psa nieco większego od jamnika

  • Autor: aggusia35 Data: 2017-05-02 21:41:11

    W Omiśu plaza jest blisko drogi co mnie akurat nie odpowiadało. Myślę, że nie masz co się martwić do Chorwacjo można spokojnie jechać w ciemno i nocleg zawsze znajdziesz.  Mnie się bardzo podobają Drasenice. Na większości portali rezerwujących noclegi masz napisane czy można z psem jechać. Ja jadę w ciemno i zatrzymuję się tam gdzie mi się podoba.

Przejdź do pełnej wersji serwisu