Forum

Zdrowie i uroda

Biale drzewo.

  • Autor: Teresa40 Data: 2015-10-15 21:37:17

    Witam !

    Czy ktos moze wie co to jest i gdzie tego szukac?

    Prawdopodobnie jest taka roslina , drzewo ktora sie spala na popiol i tym popiolem przyklada na bolące stawy ,kości itp. W necie nic nie ma na ten temat.

    Jesli ktos cos wie to prosze o jakies informacje. Pozdrawiam.

  • Autor: jolka60 Data: 2015-10-16 09:16:10

    Być może o to chodzi.

    http://pl.herbs2000.com/ziola/wierzba_biala.htmhttp://pl.herbs2000.com/ziola/wierzba_biala.htm


  • Autor: jolka60 Data: 2015-10-16 09:42:06

    Jeśli będziesz nadal szukała (bo są i inne gatunki drzew o podobnych właściwościach),nie szukaj "białego drzewa,,tylko może,jak ja..."popiół z drzewa na bolące stawy".Od razu mi wyskoczyła ta wierzba,a i innych stron też sporo.

  • Autor: landrynka Data: 2015-11-03 09:21:03

    jak bolą stawy to najlepiej jest pójść do lekarza i zbadać dlaczego boli anie szukać jakiegoś drzewa.

  • Autor: jolka60 Data: 2015-11-04 08:38:51

    Myślę,że to nie do mnie skierowałaś wpis?Sądzę,że Teresa jest świadoma konieczności wizyty u lekarza i być może byłą.Nie będę bawić się w 'zgaduj-zgadulę".Odpowiedziałam tylko konkretnie na jej pytanie.Czy to jej pomoże,nie wiem.

  • Autor: Teresa40 Data: 2015-11-06 18:17:15

    Na szczescie nie jest mi to potrzebne,po prostu chcialam sie cos wiecej dowiedziec na ten temat.W pracy dowiedzialam sie o tym ,przez przypadek slyszalam jak rozmawialy pacjentki na sali.Pomyslalam sobie ze nie bede ich wypytywac tylko sama sobie znajde w necie , jednak malo informacji bylo i wrzucilam pytanie tutaj. Jak wrocilam do pracy po urloipie to juz ich nie bylo na oddziale coby dopytac.Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.

  • Autor: jolka60 Data: 2015-11-07 08:23:27

    Jak najbardziej Cię rozumiem.Ja też często szukam jakiejś informacji,jak mnie coś zainteresuje.Jak nie Tobie,to komuś może się przydać.
    No i jeszcze jedno,Ludzie kiedyś leczyli się tylko domowymi sposobami.Teraz na szczęście mamy służbę zdrowia ,jakby nie było,ale tymi domowymi możemy się wspomagać w leczeniu,jeśli oczywiście nie szkodzą.Również Cię pozdrawiam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu