Forum

Gawędy o jedzeniu

e-mail

  • Autor: 555 Data: 2004-01-15 22:57:48

    dzieki za to, ze w forum juz sie nie pokazuje automatycznie moj adres, ale ciagle jeszcze sie pokazuje w dodawanych przeze mnie przepisach i komentarzach..
    czy to naprawde konieczne????

  • Autor: Wkn Data: 2004-01-17 19:05:39

    Użytkownik 555 napisał w wiadomości:
    > dzieki za to, ze w forum juz sie nie pokazuje automatycznie moj adres, ale
    > ciagle jeszcze sie pokazuje w dodawanych przeze mnie przepisach i
    > komentarzach..
    > czy to naprawde konieczne????

    Wymóg podawania adresu e-mail istnieje na naszej stronie od początku jej istnienia i jak dotąd nikt tego nie kwestionował. Dzięki temu rzadko się zdarza, że ktoś dodaje niecenzuralne komentarze lub wpisy w księdze gości. Więc nie jesteśmy pewni, czy dobrym pomysłem byłaby rezygnacja z tej opcji.

    pozdrawiamy
    Wkn&Pampas

  • Autor: 555 Data: 2004-01-19 19:47:40

    ale ja sie absolutnie z tym wymogiem zgadzam i go nie kwestionuje.. w momencie kiedy sie zdecydowalam na wlasny login, podalam Wam moj e-mail.. i uwazam to za wlasciwe, ze weryfikujecie w ten sposob uzytkownikow i ich wypowiedzi wszelkiej formy..
    natomiast uwazam, ze PUBLIKOWANIE mojego maila pod przepisem czy przy komentarzach, moze mnie narazac na wlasnie tego typu przykrosci lub otrzymywanie spamu itp. i to powinno byc dobrowolne..
    tym bardziej ze w regulaminie jest napisane:
    "Adresy e-mail podawane prze Państwa przy rejestracji użytkowników nie będą przekazywane osobom trzecim, ani wykorzystywane w celach reklamowych." [skopiowalam]
    dlatego nie prosze o usuniecie rubryki e-mail w formularzu rejestracyjnym czy uczynienie jej nieobowiazkowa, tylko prosze o zachowanie mojej prywatnosci NA STRONIE..
    mam nadzieje, ze teraz juz ostatecznie wyjasnilam, o co mi chodzi..
    pozdrawiam
    555

  • Autor: Wkn Data: 2004-01-25 11:13:12

    Użytkownik 555 napisał w wiadomości:
    > > dlatego nie prosze o usuniecie rubryki e-mail w formularzu rejestracyjnym czy
    > uczynienie jej nieobowiazkowa, tylko prosze o zachowanie mojej prywatnosci NA
    > STRONIE..
    > mam nadzieje, ze teraz juz ostatecznie wyjasnilam, o co mi chodzi..
    > pozdrawiam
    > 555

    Właśnie została dodana na stronę Wielkie Żarcie ankieta dotycząca ujawniania bądź ukrywania adresu e-mail.
    Na jej podstawie zorientujemy się, jaka jest tendencja wśród użytkowników strony i czy rzeczywiście większość osób nie zgadza się z opcją adresu e-mail automatycznie zamieszczanego w komentarzach, na forum i księdze gości.
    Ankieta będzie dostępna na stronie przez trzy tygodnie. Bylibyśmy wdzięczni za przedstawienie swojego stanowiska w tej sprawie.

    pozdrawiamy Wkn&Pampas

  • Autor: Pampas Data: 2004-02-17 06:37:20

    Użytkownik wkn napisał w wiadomości:
    > Użytkownik 555 napisał w wiadomości:
    > > > dlatego nie prosze o usuniecie rubryki e-mail w formularzu rejestracyjnym
    > czy
    > > uczynienie jej nieobowiazkowa, tylko prosze o zachowanie mojej prywatnosci
    > NA
    > > STRONIE..
    > > mam nadzieje, ze teraz juz ostatecznie wyjasnilam, o co mi chodzi..
    > > pozdrawiam
    > > 555
    >
    > Właśnie została dodana na stronę Wielkie Żarcie ankieta dotycząca ujawniania
    > bądź ukrywania adresu e-mail.
    > Na jej podstawie zorientujemy się, jaka jest tendencja wśród użytkowników
    > strony i czy rzeczywiście większość osób nie zgadza się z opcją adresu e-mail
    > automatycznie zamieszczanego w komentarzach, na forum i księdze gości.
    > Ankieta będzie dostępna na stronie przez trzy tygodnie. Bylibyśmy wdzięczni za
    > przedstawienie swojego stanowiska w tej sprawie.
    >
    > pozdrawiamy Wkn&Pampas

    Wyniki ankiety są jednoznaczne, 67% za tym aby somdzielnie decydować o tym czy adres e-mail ma się pojawiać.
    W najbliższym czasie dorobię taką opcję.

  • Autor: 555 Data: 2004-03-23 00:32:48

    chyba nic sie nie zmienilo do tej pory..?
    czy moze ja nie potrafie znalezc tej opcji???

  • Autor: Pampas Data: 2004-03-23 06:14:12

    Użytkownik 555 napisał w wiadomości:
    > chyba nic sie nie zmienilo do tej pory..?
    > czy moze ja nie potrafie znalezc tej opcji???
    Masz racje. Nic się nie zmieniło. A to z powodu chronicznego braku czasu :(

  • Autor: 555 Data: 2004-05-19 20:06:37

    o, widze ze duzo zmian sie pojawilo :))
    a dlaczego akurat ukrywanie maila nie? przeciez na ten akurat temat byla nawet ankieta wsrod uzytkownikow.. i mam nadzieje, ze wreszcie doczekam sie tej zmiany, chyba najwczesniejszej z proponowanych.. heh..

  • Autor: 555 Data: 2004-02-17 15:54:36

    bardzo mi milo, ze moja uwaga zostala az tak uwzgledniona, tym bardziej, ze nie bylam w stanie, niestety, zalogowac sie na stronie od 22 stycznia az do dzisiaj..
    tym bardziej mi milo, ze wszystko rozegralo sie poza mna..

    pozdrawiam serdecznie
    555

  • Autor: nerwus Data: 2004-05-20 08:17:35

    Użytkownik 555 napisał w wiadomości:
    > bardzo mi milo, ze moja uwaga zostala az tak uwzgledniona, tym bardziej, ze
    > nie bylam w stanie, niestety, zalogowac sie na stronie od 22 stycznia az do
    > dzisiaj..
    > tym bardziej mi milo, ze wszystko rozegralo sie poza mna..
    >
    > pozdrawiam serdecznie
    > 555


    555 pampas walczy o serca emigrantow
    sa silni, zwarci i zadac umieja ;D

    nerwus

Przejdź do pełnej wersji serwisu