Forum

Kuchenne porady

cos z makaronem z zupek chinskich???

  • Autor: jednostka Data: 2004-05-05 13:19:16

    przed dlugim weekendem majowym siedzialam chyba z trzy godziny na stronie i czytalam jak leci przepisy. Spodobało mi sie kilka z wykorzystaniem zalanego makaronu z zupek chinskich, a teraz nie moge kurczaki znalezc ani jednego. juz nawet nie pamietam czy to byly zupy czy salatki - please, ktos kto tu bywa codziennie na pewno z pamieci rzuci mi nazwy tych przepisów.....
    Bede bardzo wdzieczna
    Jednostka

  • Autor: IK Data: 2004-05-06 06:06:39

    Użytkownik ilonak napisał w wiadomości:
    > Użytkownik jednostka napisał w wiadomości:
    > > przed dlugim weekendem majowym siedzialam chyba z trzy godziny na stronie
    > i
    > > czytalam jak leci przepisy. Spodobało mi sie kilka z wykorzystaniem
    > zalanego
    > > makaronu z zupek chinskich, a teraz nie moge kurczaki znalezc ani jednego.
    > juz
    > > nawet nie pamietam czy to byly zupy czy salatki - please, ktos kto tu bywa
    > > codziennie na pewno z pamieci rzuci mi nazwy tych przepisów.....
    > > Bede bardzo wdzieczna
    > > Jednostka
    >
    > Zobacz w przepisach "Kuchnia chinska i wietnamska"-przepisy

    A może "Sałatka orientalna instant" z przepisów Wkn - bardzo smaczna i oryginalna.

  • Autor: jednostka Data: 2004-05-06 08:52:01

    w Przepisach dla leniwych: Smazony makaron orientalny i Smazony pseudo-orientalny - o te przepisy mi chodzilo :-) zwlaszcza pesudo-orientalny wychodzi pychotny :-)))

  • Autor: muszka Data: 2009-12-06 10:00:42

    jest na wż pod tytulem salatka chinska ale nie wiem czyj to przepis jest super jakbys go nie znalazla to :3 ostre zupki chinskie
    sloik korniszonow
    6 ugotowanych jaj
    puszka kukurydzy
    cebula
    majonez
    sol pieprz
    makaron z zupek zalac poltorej szklanka goracej wody +przyprawy z zupek wystudzic i +reszte ja wlasciwie nie dawalam juz zadnych przypraw te z zupy wystarczyly smacznego

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2009-12-08 10:10:28

    Muszko kochana bardzo prosze nie odkopuj tak starych watkow - ten z 2004 roku. Po pierwsze sa czesto niaktualne, uzytkownicy tam wymienieni nie zawsze jeszcze sa wsrod nas, a po drugie takie watki strasza :-)) Dlaczego? Bo nie reaguja na oznaczenie jako przeczytane i sa ciagle jako nowe na stronie co troszke zasmieca. Lepiej przejrzec watki z tego roku i tam odpowiadc albo zalozyc nowy jesli nie ma adekwatnego w nowszych.

  • Autor: as Data: 2009-12-06 14:33:00

    Ja czasem ten makaron dawałam do zupy pomidorowej jak chciałam coś szybko ugotować dzieciom. Raz zrobiłam coś w rodzaju flaczków z żołądków i też dodałam ten makaron.

Przejdź do pełnej wersji serwisu