Forum

Gawędy o jedzeniu

Propozycje ulepszenia forum.

  • Autor: bahus Data: 2004-05-05 14:50:56

    Moją propozycją jest zastosowanie na forum "uśmieszków" "minek", bardzo to ubarwia i ożywia prowadzoną dyskusję. Dobrze by było również aby każdy post każdego dyskutanta miał kolejny numer, była by wtedy okazja opijania jubileuszy np 1000 posta :))))

  • Autor: Pampas Data: 2004-05-05 18:56:38

    Użytkownik bahus napisał w wiadomości:
    > Moją propozycją jest zastosowanie na forum "uśmieszków" "minek", bardzo to
    > ubarwia i ożywia prowadzoną dyskusję. Dobrze by było również aby każdy post
    > każdego dyskutanta miał kolejny numer, była by wtedy okazja opijania
    > jubileuszy np 1000 posta :))))
    Z uśmieszkami da się zrobić.
    Numerowanie postów również, tylko że to zwiększa ilość informacji pokazywanych jednocześnie na stronie a to może prowadzić do bałaganu na stronie i braku czytelności. W każdym razie zawsze mam problem jak to wszystko umieścić aby było czytelne.

  • Autor: rossa Data: 2004-05-14 07:09:43

    Użytkownik bahus napisał w wiadomości:
    > Moją propozycją jest zastosowanie na forum "uśmieszków" "minek", bardzo to
    > ubarwia i ożywia prowadzoną dyskusję. Dobrze by było również aby każdy post
    > każdego dyskutanta miał kolejny numer, była by wtedy okazja opijania
    > jubileuszy np 1000 posta :))))
    Mam odczucie, że panuje tu haos. Po pierwsze:
    - niepotrzebne są te znaki, które ukazują się w przed każdym wersem
    - nick odpowiadającego powinien być z boku, natomiast kilkakrotne odp odp, jest niepotrzebne, przecież każdy wie, że post jest odpowiedzią na główne zagadnienie wątku
    - menu - można wrzucić do góry, albo z lewej strony z boku u góry (po lewej stronie napisu Wielkie Żarcie) jako rozwijająca się opcja
    Na razie tyle :)

  • Autor: Aga*26 Data: 2004-05-14 11:59:19

    Użytkownik bahus napisał w wiadomości:
    > Moją propozycją jest zastosowanie na forum "uśmieszków" "minek", bardzo to
    > ubarwia i ożywia prowadzoną dyskusję. Dobrze by było również aby każdy post
    > każdego dyskutanta miał kolejny numer, była by wtedy okazja opijania
    > jubileuszy np 1000 posta :))))
    No ja też uważam że odpisując na któryś z atków nie powinno być że użytkownik XXX napisal a dopiero pod tym to co napisałam np. ja. Od razu powinno znajdować się to co napisałam ja.
    Np. XXX : ................ (autor wątku)
    > YYY : ................... (odpowiedź na ww wątek)
    > ZZZ: .................... (odpowiedź na ww wątek)
    A nie tak jak to wygląfa teraz czyli:
    XXX napisał : ................... (autor wątku)
    > YYY: XXX napisał .......... (powtórzenie treści autora wątku, bądź odpowiedzi innego użytkownika) a dopiero potem to co napisał XXX ..........

    Nie wiem czy coś jest z tego jasne hihihiihi no ale starałam się UPS

Przejdź do pełnej wersji serwisu