Forum

Gawędy o jedzeniu

forum- aktywnosc

  • Autor: marinik Data: 2004-05-06 12:52:39

    Hm.. malo mam ostatnio czasu (przyznaje) ale zagladam tu, a jakos inni tez zbytnio gadatliwi nie sa.
    DO ROBOTY!!!!!!!!

  • Autor: piola Data: 2004-05-07 07:37:11

    Ja nie mam siły się nawet starać, bo choruję sobie na angine i padam.

  • Autor: Aga*26 Data: 2004-05-07 11:21:24

    Użytkownik piola napisał w wiadomości:
    > Ja nie mam siły się nawet starać, bo choruję sobie na angine i padam.
    Szybkiego powrotu do zdrówka -> a może jedz dania z duża zwartością czosnku? Może na nózki cię to postawi :-)

  • Autor: IK Data: 2004-05-07 19:52:09

    Użytkownik piola napisał w wiadomości:
    > Ja nie mam siły się nawet starać, bo choruję sobie na angine i padam.

    Jak mi się kiedyś trafiała angina, to też zawsze o tej porze roku. Życzę szybkiego wyleczenia.
    Irenka.

  • Autor: IK Data: 2004-05-07 19:49:37

    Użytkownik marinik napisał w wiadomości:
    > Hm.. malo mam ostatnio czasu (przyznaje) ale zagladam tu, a jakos inni tez
    > zbytnio gadatliwi nie sa.
    > DO ROBOTY!!!!!!!!


    Z tym czasem to faktycznie kiepsko - strasznie go mam ostatnio mało. W domu remont - na fali szaleństwa kontra vatowego. Jak mam czas to zdążę zaledwie przelecieć po łebkach przez wątki, i to najczęściej w pracy. W domu oprócz remontu duża konkurencja w dostępie do komputera (jeden na czterech fanatyków). Ale przymierzam się do Twojej naleweczki na liściach porzeczkowych. Czy nie dodajesz do niej cukru ?
    Pozdrawiam - Irenka.

  • Autor: marinik Data: 2004-05-10 06:24:22

    > fanatyków). Ale przymierzam się do Twojej naleweczki na liściach
    > porzeczkowych. Czy nie dodajesz do niej cukru ?
    > Pozdrawiam - Irenka.

    Moj przepis cukru nie przewiduje - naleweczka jest wytrawna. Ale jak sadze - wersja z cukrem bylaby tez niezla.
    powodzenia w eksperymentach :)

  • Autor: marinik Data: 2004-05-18 06:57:43

    A ja sadze Aneritko, ze Twoje ostre wypowiedzi mogly byc akurat czytane jak ktos mial migrene, awanture z mezem, zona, tesciowa, wstal lewa noga lub z napieciem przedmiesiaczkowym - a wtedy- awantura gotowa, nawet jak wszyscy dobre intencje maja. Spokojnie - sadze, ze wolnosc slowa jest wskazana, nudno by bylo, gdybysmy wszyscy mieli podobne zdania na kazdy temat.
    Nie znikaj wiec - gadaj, dyskutuj, dziel sie z nami. Ja mam sobie za zle, ze tak malo odpowiedzialem na Twoje maile kierowane do domowej mojej skrzynki. Wybacz.
    :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu