Forum

Gawędy o jedzeniu

Kudowa-Zdrój

  • Autor: Aga*26 Data: 2004-05-17 10:42:34

    Witeczka!!
    Latem planuje wypoczynek w okolicy Kudowy-Zdrój. Proszę podpowiedzcie mi czy warto i czy są tam ciekawe miejsca do zobaczenia. Plissss
    Pozdrowienia
    Aga

  • Autor: marinik Data: 2004-05-18 06:43:38

    Ej Agulinko- chyba troszke przesadzasz. Zreszta- to zalezy, czy czlowiek jest zmotoryzowany. Jesli tak- niedaleko sa piekne tereny do pochodzenia i podziwiania. Chocby Bledne Skaly.
    :)

  • Autor: Aga*26 Data: 2004-05-18 07:15:13

    Użytkownik marinik napisał w wiadomości:
    > Ej Agulinko- chyba troszke przesadzasz. Zreszta- to zalezy, czy czlowiek jest
    > zmotoryzowany. Jesli tak- niedaleko sa piekne tereny do pochodzenia i
    > podziwiania. Chocby Bledne Skaly.
    > :)
    No właśnie ze szkoły podstawowej utkwiły mi jedynie błędne skały, oczywiście ze zmotoryzowani będziemy bo jak już się dowiedziałam to warto też skoczyć na czeską stronę do Złotej Pragi ;)

  • Autor: marinik Data: 2004-05-18 07:18:11

    Ojej- jesli takie wycieczki planujesz to koniecznie zalich Skalne Miasto w Czechach. Bledne Skaluy ca cudne, ale nie umywaja sei do tego co Czesi maja. I koniecznie Skalne Miasto rozloz na 2 wycieczki- od strony Teplic - jedna i od strony Adrspachu- druga. Jeden dzien na calosc to za malo.

  • Autor: Aga*26 Data: 2004-05-18 07:38:35

    Użytkownik marinik napisał w wiadomości:
    > Ojej- jesli takie wycieczki planujesz to koniecznie zalich Skalne Miasto w
    > Czechach. Bledne Skaluy ca cudne, ale nie umywaja sei do tego co Czesi maja. I
    > koniecznie Skalne Miasto rozloz na 2 wycieczki- od strony Teplic - jedna i od
    > strony Adrspachu- druga. Jeden dzien na calosc to za malo.
    Dzięki Marinik za takie wiadomości, na pewno mi się przydadzą, bo wiesz jechać zupełnie na oślep, nie wiedząc co zwiedzać to bezsensu, nie wiadomo gdzie się ruszyć i wogóle. Jeszcze raz wielkie dzięki

  • Autor: marinik Data: 2004-05-18 07:41:42

    Milo mi. Upieram sie co do tego Skalnego Miasta, ktore mialem okazje zaliczyc w ubieglym roku. Dech zapiera !!!!!

  • Autor: Aga*26 Data: 2004-05-18 07:57:34

    Użytkownik marinik napisał w wiadomości:
    > Milo mi. Upieram sie co do tego Skalnego Miasta, ktore mialem okazje zaliczyc
    > w ubieglym roku. Dech zapiera !!!!!
    Jak już piszesz że dech zapiera no to na 100 % to będę chciała zaliczyć, a co tam niech mi tez dech zaprze ;)

  • Autor: trylobicik Data: 2004-05-20 09:12:38

    Proponuję jeszcze zobaczyć skansen w Pstrążnej i spróbować tamtejszego chleba (chyba jeszcze go pieką). Wrażenie robi Kaplica czaszek w Czermnej (to właściwie dzielnica Kudowy). Oprócz Błędnych Skał jest jeszcze Szczeliniec, Skalne Grzyby, wyglądające jak sawanna łąki(?) w okolicach Łężyc, Polanica, Duszniki i koniecznie twierdza w Kłodzku.

  • Autor: Aga*26 Data: 2004-05-20 09:30:06

    Dzieki za wszystkie informacje, wszystko notuję i chyba mi 2 tygodni braknie na wszytsko :)

  • Autor: zyglis Data: 2004-06-23 15:37:49

    może ktoś zna przyjemne i niedrogie lokum dla 2 osób na weekend?

  • Autor: tinca Data: 2004-08-01 14:27:09

    Jeśli szukasz spokoju, ciszy Kudowa jest znakomitą odskocznią od szarej codzienności.

Przejdź do pełnej wersji serwisu