Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Boję się......

  • Autor: piola Data: 2004-05-26 09:36:10

    Jutro czeka mnie kontrolne prześwietlenie płuc. Boję się.......Boję się czy wszystko będzie ok.....Boję sie......... Nadal zdarza mi się odkaszlnąć chrypkę w gardle, czasem jak rano wstaję i wieczorem kaszlę mocniej bo nie mogę dobrze odkaszlnąć. Boję się żeby zdjęcie nic nie wykazało, bo przyjdzie mi brać zastrzyki, a tego oczywiście się panicznie boje.........Ponoć po stanach zapalnych oskrzeli i gardła taki kaszel może utrzymywać się jeszcze nawet ponad miesiąc ale ja się boję......... Od półtora miesiąca choruję i naprawdę mam już dosyć. Potrzebuję pocieszenia.

    Piola

  • Autor: piola Data: 2004-05-26 12:27:21

    Dzięki wielkie za słowa otuchy, jutro mam nadzieję się wszystko wyjaśni. Dam znać oczywiście. Póki co, trzymajcie kciuki.
    Piola

  • Autor: IK Data: 2004-05-26 14:40:07

    A z alergią nie ma to nic wspólnego ???
    Irena.

  • Autor: piola Data: 2004-05-26 14:45:34

    No właśnie nie wiem. Do tej pory nie miałam żadnej alergii. Myślę, że po wyniku rtg wybiorę się do alergologa, bo przyznam, że jesteś już którąś z kolei osobą, która sugeruje alergie.
    Piola

  • Autor: marinik Data: 2004-05-27 09:12:10

    3maj sie Piola - bedzie OK.
    Toast za zdrowko wznosze !!!

  • Autor: Animozja Data: 2004-05-27 12:52:18

    Nic Ci nie jest, prawda? Napisz, ze nic Ci nie jest! Pozdrawiam!
    oleńka

  • Autor: piola Data: 2004-05-27 13:26:21

    Byłam na prześwietleniu, ale wynik będę miała dopiero ok 19. Dam znać co i jak.
    Piola

  • Autor: bahus Data: 2004-05-27 16:40:41

    Trzymam kciuki
    Bahus

  • Autor: piola Data: 2004-05-27 20:57:31

    Moi kochani,
    mam już wynik - wszystko ok :-). Konsultowałam się telefonicznie w tej sprawie z teściową lekarzem i też to potwierdziła. Na opisie mam napisane, że mam jakieś zrosty opłucnowe i teściowa powiedziała, że takie coś powstaje z powodu przebytych zapaleń i, że mogłam mieć nawet zapalenie płuc a nie tylko oskrzeli. W każdym razie w następnym tygodniu wybieram się jeszcze na konsultacje do mojego lekarza rodzinnego. Dziękuję wszystko za ciepłe słowa i trzymanie kciuków.

    Piola

Przejdź do pełnej wersji serwisu