Forum

Rozmowy wolne i frywolne

No dobra, kto co czyta??

  • Autor: piola Data: 2004-06-22 12:59:58

    Zakładam nowy wątek co by wiedzieć gdzie potem ciekawszych pozycji szukać. Napiszcie co polecacie i najlepiej jaki to gatunek literatury?
    Ja ostatnio wypożyczyłam z biblioteki książkę Kosmowskiej, jeszczejestem na początku ale może być fajna. Niestety nie mieli Lesia :-(.

  • Autor: Dorinka Data: 2004-08-10 12:52:59

    Polecam takze ksiazke pt kucnia kawalerska czy jakos tak. bardzo lekka i dobrze napisana zawierajaca przepisy kulinarne i przyblizajaca wiedze o tajnikach kucni. Byla popluarna w latach 70 tych nie wiem czy bylo wznowienie!

  • Autor: Animozja Data: 2004-06-22 16:01:02

    Czy chodzi o "Lesia" Chmielewskiej? Ja się zawiodłam. Nie jest zły, ale w porównaniu z innymi książkami J.Ch. był wg mnie nieciekawy. Polecam "Najstarszą prawnuczkę".

  • Autor: ekkore Data: 2005-02-14 17:11:43

    popieram!!!

  • Autor: piola Data: 2004-06-22 16:32:31

    No chodzi o Lesia Chmielewskiej, a Ostatnia prawnuczkę czytałam - super jest!
    Ja z kolei osobom, które lubią czytać książki o okupacji, obozach ito. polecam Dziewczynkę w czerwonym płaszczyku Ligockiej i Los utracony , którego autorem jest Imre Kertesz. Poza tym polecam książki Cobena, lekką, łatwą i przyjemną Sowę, Grocholę itp.

  • Autor: piola Data: 2004-06-22 17:35:52

    A o czym, tak w skrócie?

  • Autor: baby Data: 2004-06-22 19:22:27

    Czytam chętnie książki Wilbura Smitha,jego sagi bardzo mi sie podobają.
    Kto czytał Rani Manickiej ''Matkę Ryżu''?
    Chmielewską bardzo lubię, choć dawno jej książek nie czytałam.
    Obecnie czytam "Córkę Nastawiacza Kości" Amy Tan.

    Pozdrawiam !!!

    Barbara

Przejdź do pełnej wersji serwisu