Forum

Kuchenne porady

co robicie z ogórków na zimę ???

  • Autor: baby Data: 2004-08-02 19:48:39

    Ja robię ogórki po warszawsku w zalewie octowej ,sałatkę z Curry, czasami taką sałatkę mieszaną z różnych warzyw w tym są też ogórki. Kiszonych nie robię, bo mam ciepłą piwnicę. Pozdrawiam!!!Barbara

  • Autor: baby Data: 2004-08-02 20:13:55

    Agulino mogę Ci podać przepis na dobrą sałatkę z Curry, jeżeli chcesz też w zalewie octowej,ogórki tak jak na mizerię tylko zabarwione przez Curry, pyszne.Pozdrawiam!!! Barbara

  • Autor: shoffix Data: 2004-08-03 01:15:35

    1 kiszone,
    2 konserwy w zalewie octowej
    3 moze zrobie w tym roku konfiture z ogorkow, ale to tak 1 sloiczek na sprobowanie.
    4 hmm moze cos jeszcze ....(?)

    ogorkowo,
    shiludek

    ......... \/ .........
    ........ /..\ ........
    .--o00- \-00o--.
    ......................
    ..... shoffix .....

  • Autor: marinik Data: 2004-08-03 07:55:54

    polecam wsciekłe (tak sie je u mnie zwie). pamietacie moze dyskusje o pikantych z chilli do piwa?? CUUUUDOOOO!!!! Pasteryzuje je krotko i choc oczywiscie straca nieco na swojej jedrnosci, to jednak sa dostepne i zima.

  • Autor: IK Data: 2004-08-03 19:07:53

    Robiłam ogórki w musztardzie i trzymały bardzo dobrze. Po trzech latach jeszcze znalazłam dobre w piwnicy. żeby nie robic bałaganu wpisze mój przepis do moich przepisów.

  • Autor: IK Data: 2004-08-03 19:17:59

    Najbardziej u mnie wszyscy lubią z ogórków sałatkę z marchewką i czosnkiem. Robię co rok i zawsze jest mało. Podaję w przepisach.
    Irena.

  • Autor: IK Data: 2004-08-04 20:01:58

    Zaletą tych ogórków jest też to, że nie muszą być bardzo piękne i robiłam je na ogół na koniec sezonu jak mi zostawały na grządce takie niewydarzone.
    Powodzenia - Irena.

Przejdź do pełnej wersji serwisu