Forum

Rozmowy wolne i frywolne

naruszanie regulaminu..?

  • Autor: 555 Data: 2004-08-06 19:10:18

    zauwazylam ostatnio, ze w przepisach pojawia sie bardzo duzo pozycji po prostu skopiowanych.. nie mowie tutaj o przepisach wpisywanych do ksiazki "na zadanie" :))..
    to oczywiste, ze kazdy nasz przepis autorski ma jakies korzenie, inspiracje, czasem jest to tylko nieznacznie dopasowany do naszych gustow przepis z ulubionej ksiazki, i nie o te przepisy mi chodzi..

    dla mnie niedopuszczalne sa sytuacje, jak tutaj:
    http://wielkiezarcie.com/przepis3595.html
    (zajrzyjcie w komentarze i sprawdzcie podany tam link)
    czy uwagi autora typu:
    "przepisu jeszcze nie wyprobowalam, ale kiedys komus smakowalo cos podobnego".. moze wypadaloby chociaz wyprobowac i dopiero polecac..?

    czyz to nie jawne naruszenie regulaminu tej strony..?
    Pampasie, czy przewidujesz jakies konsekwencje..?

    pozdrawiam

  • Autor: barb Data: 2004-08-09 07:27:38

    Użytkownik 555 napisał w wiadomości:
    > zauwazylam ostatnio, ze w przepisach pojawia sie bardzo duzo pozycji po prostu
    > skopiowanych.. nie mowie tutaj o przepisach wpisywanych do ksiazki "na
    > zadanie" :))..
    > to oczywiste, ze kazdy nasz przepis autorski ma jakies korzenie, inspiracje,
    > czasem jest to tylko nieznacznie dopasowany do naszych gustow przepis z
    > ulubionej ksiazki, i nie o te przepisy mi chodzi..
    >
    > dla mnie niedopuszczalne sa sytuacje, jak tutaj:
    > http://wielkiezarcie.com/przepis3595.html
    > (zajrzyjcie w komentarze i sprawdzcie podany tam link)
    > czy uwagi autora typu:
    > "przepisu jeszcze nie wyprobowalam, ale kiedys komus smakowalo cos
    > podobnego".. moze wypadaloby chociaz wyprobowac i dopiero polecac..?
    >
    > czyz to nie jawne naruszenie regulaminu tej strony..?
    > Pampasie, czy przewidujesz jakies konsekwencje..?
    >
    > pozdrawiam

  • Autor: barb Data: 2004-08-09 16:38:32

    DLACZEGO TAK B.SERIO PODCHODZICIE DO RZECZY,KTORE SA Z PEWNOSCIA MNIEJ WAZNE NIZ WIELE INNYCH.JEST TO JEDNA Z MOICH ULUBIONYCH STRON,ALE BEZ PRZESADY JAK KTOS POPELNI "GLUPOTE",BLAD LUB PODA ZNANY KOMUS PRZEPIS .PROSZE NIE PISZCIE ZNOWU ZE ROBIE BLEDY ORTOGRAFICZNE(UZYWAM ANG.KLAWIATURE),BO ROWNIEZ DOSTALAM E-MAIL OD P.HONORATY,KTORA W KOMENTARZU ZAMIAST O POTRAWIE(BYLY TO ZEBERKA W SOSIE BBQ) ,NAPISALA MI WLASNIE ZE ROBIE BLEDY ORTOGRAFICZNE.JA OSOBISCIE PROBUJE ROZNYCH STAD PRZEPISOW I MOIM ZDANIEM NAJWAZNIEJSZE JEST TO ABY TEN PRZEPIS BYL WYPRUBOWANY PRZEZ NAS NA 100% A TO ZE ON JEST GDZIES TAM W KUCHNI CHINSKIEJ POD INNA NAZWA NIE POWINNO NIKOGO OBCHODZIC.SMAKUJE CI?LUBISZ?GOTUJ!!!PAMIETAJCIE ZE POZA GRANICAMI KRAJU JEST POLONIA,WIEC NAWET JESLI KTOS ZROBI BLAD CZY POPELNI GAFE NIE REAGUJCIE PO CHAMSKU,ZACHOWAJCIE TROCHE TAKTU.POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH Z TORONTO.BARB

  • Autor: barb Data: 2004-08-10 01:42:32

    ANERITE ,MYSLE ZE MOJ E-MAIL MOZNA ZNALEZC NA MOICH PRZEPISACH.PODAJE CI NA WSZELKI WYPADEK GDYBYS MIALA JAKIES TRUDNOSCI barbarap61@hotmail.com lub :barbarap61@rogers.com

  • Autor: 555 Data: 2004-08-09 20:21:40

    Barb, ale mnie wlasnie o to chodzi, zeby podawac sprawdzone, ulubione, przystosowane do siebie przepisy, ewentualnie przepisu poszukiwane, wyszukane na prosbe innych uzykownikow, z zaznaczeniem zrodla..
    a pod linkiem, ktory podalam jest przepis, ktory po prostu zostal przekopiowany do WZ, do tego zostalo przekopiowane zdjecie, rowniez z tej strony.. to mnie razi i oburza i to jest bardzo bardzo nieuczciwe wobec nas wszystkich..

    ja tez pisze bez polskich znaczkow i zdaje sobie sprawe, ze ich uzywane moze byc utrudnione, podobnie jak niektorzy maja problemy z ortografia (mozna sobie pomoc programami komputerowymi poprawiajacymi bledy).. ale nie o to chodzilo w mojej wypowiedzi..

    mam nadzieje, ze juz rozumiesz, i ze podzielasz moje zdanie..

    pozdrawiam z Polski :))

  • Autor: barb Data: 2004-08-10 01:40:11

    Dzieki za szybka odpowiedz i przyznaje ze masz racje,jesli chodzi o typowe kopiowanie danych przepisow a do tego jeszcze zdjec.Ja mam ta satysfakcje ze moglam zrobic sama zdjecie i wyslac,brakuje mi jeszcze wielu ale pomalutku.Pozdrawiam barb

Przejdź do pełnej wersji serwisu