Forum

Gawędy o jedzeniu

Wyjaśnienie!!!

  • Autor: Martyna Data: 2004-08-18 10:37:48

    Zgodnie z zaleceniami otworzyłam nowy wątek.

    Głęboko się mylicie. Nie mam pojęcie o czym pisał RobinHood (co to jest MM). Widzę, że to jakaś drażniąca sprawa. Ok nie chcecie o tym już pisać to w porządku. Nie wiedziałam, że jest to temat wyjaśniony w innym wątku. Nie mam czasu czytać wszystkiego.
    Przez przypadek otworzyłam wątek dotyczący MM i rzeczywiście nie spojrzałam na datę jak to powiedział chyba Bahus. A jako nowa osoba chciałam się zoriętować w sytuacji widząc, że tu sami znajomi z innego (chyba forum).

    To jest pierwsze forum w jakim biorę udział i nie zbyt się jeszcze oriętuję w zasadach.
    Myślałam, że na forum o jedzeniu mówi się tylko o jedzeniu, ale się myliłam. Jak narazie dostaję tylko po głowie i za ortografię i za kontynuowanie niewłaściwego wątku.

    A najdziwniejsze były te domysły - Martyna doskonale wie co to jest MM. To jest dowód na to jak łatwo powstają plotki. Lepiej chyba zapytać a nie oskarżać kogoś o coś czego nie zrobił.
    Co do dziecinady - sorki ale jestem za stara by mnie nazywać dzieciakiem. Nie każdy może być taki "obcykany" na forum jak starzy bywalcy. - tyle co do słów obrony!!!!!!!!!!!!

    Poza tym stronka bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że będzie lepiej :)

    Pozdrawiam WSZYSTKICH


    Martyna

  • Autor: marinik Data: 2004-08-18 10:42:27

    Martynko- w wirtualnej rzeczywistosci nie ma sie co przejmowac gadaniem co poniektorych. Olej wszelkie zlosliwosci i baw sie dobrze z tymi, ktorym usmiech z geby nie znika :)))))
    SIUP!!!!

  • Autor: lubczyk69 Data: 2004-08-18 10:56:55

    Z tą "porzeczką" to był mój zły dzień na kacu gigancie. Miało wypaść jako żart, a wyszło durnowato.
    Nie było moim zamiarem Cię zranić. SŁOWO HONORU!!! Pełne PARDON, za nietakt.
    To MM to jest inne forum, skąd przybyli ci, którym tam zabroniono dostępu. Mają o to żal i piszą o tym tutaj, bo tam się nie mogą ze swoim słowem przebić. Trzeba przestać zwracać uwagę na te wątki, bo jak sama czytasz, oni sami mają już tego dość. Do tego pojawili się jacyś dziwni współuczestnicy. Podszywając się pod istniejących i tu i tam, uzurpują sobie prawo do wypowiadania się niby w nie swoim imieniu. To się powoli też staje żałosne. Prawie tak jak mój głupi żart z porzeczką. Nie zwracaj uwagi na szczekające psy i baw się dobrze. Nie moge powiedzieć - "z nami" bo jestem tu zbyt krótko.

  • Autor: Martyna Data: 2004-08-18 13:42:24

    Dzięki Lubczyk69 nic się nie stało!!! :)

  • Autor: bahus Data: 2004-08-18 21:08:15

    Lubczyk bardzo podoba mi się ta wypowiedź odwołuję moje słowa z innego wątku. Witaj wśród nas
    Bahus

  • Autor: Martyna Data: 2004-08-18 13:43:27

    Dzięki za słowa pocieszenia.

Przejdź do pełnej wersji serwisu