Forum

Kuchenne porady

Shorama-jak to sie robi?-((

  • Autor: widok Data: 2004-08-19 00:35:56

    Bardzo prosze o o oswiecenie mnie w tym temacie,czesem jak mam troszke grosika ide sobie na kolacyjke do Restauracji SPHINKS(nie wiem czy dobrze napisalem),i zajadam sie przepysznymi shoramami,bardzo prosze o przepisy na nie jak sie je robi a przede wszystkim jak sie przyrzadza miesko przed tym tzn jak sie doprawia czy sie je wczesniej marynuje i z jakich czesci i jakiego mieska je najlepiej przyrzadzac,AHA i jak ktos wie to prosze o przepisy na te sosiki jakie tam podaja tzn w SPHINKSIE(czosnkowy,jakas chyba salsa,no ten trzeci nie wiem jaki to jest taki lagodny(moze majonezowy)) jak by ktos wiedzial jak takie SHORAMKI I SOSY przyrzadzac bardzo proszeniech mnie oswieci,bede super wdzieczny...............-:)))))) Z GÓRY DZIEKUJE I POZDRAWIAM

  • Autor: tinca Data: 2004-08-19 13:18:55

    Shorama? Jesteś pewna? A może chodzi o libański speciał shawarma? To rodzaj kebabu z drobiu lub innych mięs.

  • Autor: widok Data: 2004-08-19 21:20:18

    A moge cie prosic o podanie adresu na ta stronke gdzie jest ten libanski przepisik,z gory dziekuje,a w moim zaptytaniu chodzi mi jak robic takie miesko jak podaja w rest SPHINKS np w krakowie

  • Autor: pauladu83 Data: 2004-08-19 13:53:22

    jezeli chodzi ci o libanska shawarmeto przepis masz na mojej stronce.Wychodzi naprawde wspaniala.POzdrawiam:)

  • Autor: widok Data: 2004-08-19 22:39:55

    prosze bardzo o adrres tej stronki paula -:)) z gory dziekuje

  • Autor: pauladu83 Data: 2004-08-19 23:30:24

    hehe, zadna stronka, poprostu wejdz pod przepisy uzytkownika pauladu83 i ten przepis nazywa sie libanska shawarma:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu