Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Z żalem, ale mówię Wam cześć

  • Autor: lubczyk69 Data: 2004-08-19 07:44:51

    Moje tu zaistnienie stało się na prośbę Bahusa i gdyby nie on, nigdy by mnie tu nie było.
    Pewnie wiesz Bahusie kim jestem. Ty najlepiej wiesz dlaczego zachwuję pełną anonimowość.
    Czytam i czytam te różne wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że szkoda jest czasu i oczu na śledzenie
    tych beznadziejności. Właśnie chcąc uniknąć złosliwych komentarzy, lubczyk69 nie pisał tu od siebie niczego ciekawego. Czekał aż się to wszystko uspokoi. "Jaś nie doczekał" - trudno.
    WŻ złapał "wirusa" w postaci obecności kilku osób, które sobie postawiły za cel zepsucie innym zabawy na tym Forum. To trzeba leczyć - niestety.
    Znikam z ekranu i nawet nie przeczytam ewentualnych odpowiedzi. Z żalem, ale mówię Wam cześć.

  • Autor: marinik Data: 2004-08-19 08:06:32

    mam nadzieje, ze jednka to przeczytasz. Doskonale rozumiem twoja postawe, ale jednak... Z jednej striony- moze i szoda tracic czas na brniecie w mase watkow i wyluskiwanie tego co sensowne skoro, za przyczynkiem paru imbecyli (albo wyrachowanych dzialaczy konkurencji - co wydaje mi sie bardziej prawdopodobne)smieci dominuja. Ale chyba zbyt pochopna decyzje podejmujesz. Bo po pierwsze - to okres wakacyjny i jak mniemam gospodarz jest nieobecny i nie moze sie ustosunkowac do naszych wnioskow ani tymbardziej podjac dzialania.
    Po drugie - kretynizm w calej sieci sie pleni - to nie do unikniecia, to charakterystyczne, bo bezkarne.
    Po trzecie w koncu, wg mnie atmosfere forum beda tworzyc jego bywalcy, zwroc uwage, ze aktywnosc niniejszego rozpoczela sie stosunkowo niedawno, wiec zapewne sporo czesu uplynie zanim sie wszystko w miare ustabilizuje.

  • Autor: bahus Data: 2004-08-19 15:35:35

    No trudno Twój wybór...... (tylko myślę że trochę pochopny).
    Niestety nie domyślam się kim jesteś, a szkoda, bo już zacząłem Lubczyka lubieć :(((((
    Bahus

  • Autor: nerwus Data: 2004-08-20 15:42:20

    lubczyk nie daj się trollom i zakomplesiencom
    odczekaj
    zadyma minie jak wszytsko,
    to sa czasem skutki liberalizmu, ze widzimy kaluze z blotem
    czas leczy rany i za rok pewne tematy na wz po prostu miną a my bedzimye czytac smakowite rozmowy a nie sledzic odreagowywanie frustracji czesci forumowiczow

    nerwus

  • Autor: nerwus Data: 2004-08-22 14:12:23

    :)

    pilaw jest smaczny
    twoja rodzina nie wiec co traci ze tak grymasi
    pojadlbym takich hinduskich pysznosci

    nerwus

  • Autor: lubczyk69 Data: 2004-08-23 07:35:56

    W imieniu prawdziwgo Puchatka, mam Wam podziękować za słowa otuchy zachęty do kontynuacji.
    Łączę pozdrowienia.

  • Autor: lubczyk69 Data: 2004-08-23 12:57:03

    Użytkownik autes napisał w wiadomości:
    > widzę, że jednak nie taki diabeł straszny
    > hihiiiiiiiiiiiiiiiiii....................
    >
    > cieszę się, że wygrał zdrowy rozsądek:-)))

    Myślę, że tu mniej idzie o rozsądek, tylko bardziej o to co jest pierwszym stopniem do piekła, czyli górę wzięła ciekawość.

  • Autor: bahus Data: 2004-08-23 17:57:26

    Dużo bym dał aby wiedzieć kim jesteś, ale od Ciebie wiem że się znamy,
    Rzuć w kąt urazy i bądź z nami, nasz Pampas już się wziął za "zadymiarzy"
    Teraz powinien zapanować spokój i fajna atmosferka, napisz do mnie na gg
    3576331
    Bahus

Przejdź do pełnej wersji serwisu