Forum

Kuchenne porady

do pauladu83

  • Autor: hananna Data: 2004-08-28 23:04:38

    Paula, to ja - bajaderka z innego forum (bajaderka juz bylo tu zajete, wiec mam inny nick). Dostalam dzisiaj e-mails od kilku osob z informacja, ze w Twojej ksiazce sa umieszczone moje przepisy, Sprawdzilam te wskazane i rzeczywiscie sa to moje przepisy :( W jednym z nich, na calzone napisalas nawet "przepis od Ani", ale zapomnialas mnie wczesniej zapytac o pozwolenie zamieszczenia go jako swojego. Jest to przepis calkowicie stworzony przeze mnie, wiec o pomylce mowy byc nie moze.
    W przepisie na szarlotke dodalas tylko piane ubita z bialek (wedlug zreszta sugestii wielu opiniodawcow do tego ciasta), reszta jest slowo w slowo sciagnieta z mojej ksiazki.
    Tak sie nie robi! Nie przegladam reszty Twojej ksiazki wiec nie wiem czy jest w niej wiecej moich przepisow. Jezeli sa to prosze abys je usunela razem z tymi, o ktorych wspomnialam powyzej.
    Przepraszam, ze poruszam te sprawe na forum, probowalam skontaktowac sie z Toba przez e-mail, ale napisane jest, ze jest zastrzezony.

    bajaderka

  • Autor: bahus Data: 2004-08-28 23:15:15

    Jakże się cieszę że tu jesteś a miałem tyle pytań do Ciebie i mam nadal a dotyczą Twoich przepisów które mam jeszcze z tego innego forum
    Pozdrawiam
    Bahus
    PS. Czy mnie jeszcze pamiętasz?

  • Autor: pauladu83 Data: 2004-08-29 13:15:47

    Dorga aniu, Bardzo przepraszam ze twoje przepisu znalazly sie u mnie.Juz je wykasowalam.Niestety stalo sie tak dlatego ze ja kiedys nie drukowalam przepisow a je spisywalam i nie pisalam autora(bardzo glupie z mojej strony).Mam nadzieje ze mi wybaczysz:(
    jeszcze raz BARDZO PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: marinik Data: 2004-08-30 08:55:04

    Witaj bajaderko- milo Cie znow widziec, szkoda, ze w takich okolicznosciach.
    Coz, moze jednak zgodzilabys sie na opublikowanie Twych wspanialych przepisow tutaj - bylyby dostepne ogolowi
    pozdrawiam najserdeczniej.

Przejdź do pełnej wersji serwisu