Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Agulinko, Agulinko mam dla Ciebie ksiazke!

  • Autor: Kociando Data: 2004-09-02 13:41:27

    Agulino, przede wszystkim witam cie goraco po dlugim nieslyszeniu i zazdroszcze Ci wojazy, a szczegolenie takiego jednego spotkania i musze powiedziec, ze masz superowego mezczyzne i kochac Cie musi bardzo.
    I odnalazlam ksiazke "Kuchnia chinska" i musze powiedziec, ze wg mnie jest bardzo fajna. Przepisy podane sa wg regionow, z orginalnymi skladnikami i z dostepnymi w Polsce zamiennikami. Mam nadzieje, ze Ci bedzie dobrze sluzyc. Znalazlam Twoj adres e-mailowy, czy moge z niego skorzystac i napisac do Ciebie w sprawie adresu (niestety, ciagle nie mam GG)?

    pozdrawiam serdecznie Monika

  • Autor: Kociando Data: 2004-09-02 14:09:13

    Ja tez sie bardzo ciesze, ze jestes, bardzo, bardzo.
    Nie odzywalam sie , bo najpierw mnie nie bylo, a po urlopach pozostal nam nadmiar energii i troszke odnawialismy sobie mieszkanko. Zagladalam tu na chwilke, ale na pisanie nie mialam czasu, a potem ochoty. A teraz sciane za komputerem pomalowalismy na kolor, ktory sie zwie brazowa czerwien i jest sliczny i tak milo mi sie pisze, zerkajac na te sciane. A wszyscy nam odradzali i proponowali jakies zolte kolory, a my sie nie dalismy i jestesmy zadowoleni z rezultatu. I w lazience, i w korytarzu troche poeksperymentowalismy. Tylko teraz mam caly czas mnostwo pracy. Wlasnie upralam dywan. I bede zaraz gotowac obiad, to liscik do Ciebie napisze wieczorkiem, jak maz na trening wybedzie. M.

  • Autor: shoffix Data: 2004-09-02 14:14:40

    milo Cie znow widziec kociando :-)

    pozrawiam,
    shiludzik

    ......... \/ .........
    ........ /..\ ........
    .--o00- \-00o--.
    ......................
    ..... shoffix .....
    ......................

  • Autor: Kociando Data: 2004-09-02 14:18:35

    Czesc Szofiksiku! Przelamalam sie i jestem. I ciesze sie, ze sie przelamalam, bo widze, ze warto. Macham do Ciebie lapka i biegne do kuchni gotowac obiad kochanemu mezowi. :) M.

Przejdź do pełnej wersji serwisu