Forum

Gawędy o jedzeniu

Tylko dla zalogowanych - podziekowanie

  • Autor: nerwus Data: 2004-09-23 10:04:32

    pampasie w tym, watku chcialem podziekowac za ten piekny gest
    juz nam trolle nie beda tak smrodzic
    a i przez to jest kameralniej i rodzinnie

    dziekuje bardzo
    nerwus

  • Autor: bahus Data: 2004-09-23 16:44:52

    nerwus, przecież wiesz dobrze że to nas przed trolami nie uchroni.
    Każdy się może ponownie zalogować pod innym nickiem. Te twoje
    "podziękowanie" odbieram jako kpinę w stosunku do naszego fora.
    Bahus

  • Autor: tinca Data: 2004-09-24 08:12:45

    Bahus, wesoly z Ciebie momentami facet, elokwentny. Jednak odnosze czasami wrazenie ze wzorem drapieznikow " obsikujesz swoj" teren aby rugowac z niego innych. Wybacz ale moim zdaniem Twoj ped do dominowania i nazucania zdania innym jest nie do zaakceptowania, przynajmniej dla mnie. Takie forum jak nasze ma bawic a nie kreowac" jedynych niomylnych" , omnibusow. Tu i tam chcesz zostac moderatorem, dominowac, zarzadzac, toz to narcyzm w czystej postaci. Krytykujesz Nerwusa i innych, wszystkich ktorzy nie "naleza do Twojego stada", a sam np wypowiadasz sie w imieniu Pampasa. Cikaw jestem czy upowaznil Cie do tego? To tyle i az tyle. Przepraszam za brak polskiej trzcionki ale obecnie przebywam w Londynie, wracam za kilka dni

  • Autor: bahus Data: 2004-09-24 13:25:00

    Użytkownik tinca napisał w wiadomości:
    > Bahus, wesoly z Ciebie momentami facet, elokwentny. Jednak odnosze czasami
    > wrazenie ze wzorem drapieznikow " obsikujesz swoj" teren aby rugowac z niego
    > innych. Wybacz ale moim zdaniem Twoj ped do dominowania i nazucania zdania
    > innym jest nie do zaakceptowania, przynajmniej dla mnie. Takie forum jak nasze
    > ma bawic a nie kreowac" jedynych niomylnych" , omnibusow. Tu i tam chcesz
    > zostac moderatorem, dominowac, zarzadzac, toz to narcyzm w czystej postaci.
    > Krytykujesz Nerwusa i innych, wszystkich ktorzy nie "naleza do Twojego stada",
    > a sam np wypowiadasz sie w imieniu Pampasa. Cikaw jestem czy upowaznil Cie do
    > tego? To tyle i az tyle. Przepraszam za brak polskiej trzcionki ale obecnie
    > przebywam w Londynie, wracam za kilka dni

    Wychodzi baca wczesnym rankiem przed szałas, przeciąga się i mruczy: oj łowiecki, łowiecki
    żebyście tak jeszcze gotować umiały..... :)))))))
    Życzę Ci miłych owie.....to znaczy miłego popołudnia
    Bahus

  • Autor: tinca Data: 2004-09-24 14:26:40

    Moglbym odpowiedziec o bacy krory sie wachol.... Ale zbyt wiele pisania. Nawzajem Bahus, nawzajem.

Przejdź do pełnej wersji serwisu