Forum

Gawędy o jedzeniu

Kiełbasa wyborcza

  • Autor: bahus Data: 2004-09-25 12:29:38

    Aby wybory moderatorów były zgodne z panującymi ( w naszym kochanym kraju) obyczajami ogłaszam:

    1. Wszyscy, którzy zagłosują na mnie otrzymają 500 superprzepysznych przepisów.
    2. Jeżeli przyjadą do Poznania zostaną zaproszeni na super dobra piwo
    3. Będą mieli gwarancję, że nigdy nie zostaną zbanowani
    4. Gdyby natomiast mieli braki finansowe, to otrzymają zasiłek z funduszu który mam zamiar utworzyć,
    5. Po przejęciu całkowitej władzy i usunięciu Pampasa z funkcji administratora, zapewnię lukratywne
    stanowiska w nowych władzach WŻ
    6. Wszystkie panie które na mnie zagłosują, otrzymają na święta ekwiwalent w postaci wypełnienia
    lodówki, warunek: gotować mogą tylko wg. moich przepisów.
    7. Zapewniam wszystkim równość i obiecuję zlikwidować ten niebieski kolorek wkn (w niezależnym referendum określimy nowy i będzie nim brązowy)
    8. Będzie panowała wolność i każdy będzie mógł pisać co chce (oczywiście po mojej uprzedniej akceptacji )

    GŁOSUJCIE NA BAHUSA, PATRZCIE W PRZYSZŁOŚĆ OCZAMI SZEROKO OTWARTYMI, JEŚLI ZMIANY TO TYLKO Z BAHUSEM!!!!!!

  • Autor: Wkn Data: 2004-09-25 12:58:16

    hihihi, chyba się skuszę :) Jako że Pampas nie umie gotować, a Bahus ponoć wprost przeciwnie, jestem gotowa poświęcić nawet niebieski kolorek.
    Chleba, igrzysk i Bahusa ;O

    wkn

  • Autor: tinca Data: 2004-09-25 14:35:03

    Dobre pomysly w Wielkim Zarciu.....

  • Autor: bahus Data: 2004-09-25 15:23:04

    Tinca co się nie robi dla kasy :)))))
    Bahus

Przejdź do pełnej wersji serwisu