Forum

Kuchenne porady

Grill elektryczny

  • Autor: Animozja Data: 2004-10-15 11:11:26

    Stałam się właścicielką takowego. Patrzę na niego (a on na mnie) i co dalej?
    Nie, przesadzam. Wczoraj zrobiłam "próbę ogniową", warzywka były całkiem, całkiem (cukinia była świetna), kiełbaski OK, choć zupełnie inne od tych z normalnego grilla. Ale ja chcę WIĘCEJ. Czy da się "przełozyć" przepisy z grilla węglowego na taki? Jakie są Wasze doświadczenia?

  • Autor: Animozja Data: 2004-10-15 12:05:40

    Póki co podchodzę do tego sprzętu jak pies do jeża. Przepiecze sie porcja czy się nie przepiecze? Ale skoro twierdzicie, ze się da, to do dzieła.
    Jeszcze tylko jedno pytanko: Ile czasu zajmuje taka karkóweczka?

  • Autor: 555 Data: 2004-10-15 22:51:30

    oooo..
    ja tez mam (przyjechal razem z moim mezczyzna :)) ) i tez sie biore jak pies do jeza..
    probowalam kielbaski, ale strasznie dlugo trzeba bylo czekac i nie do konca sie przepiekly w srodku..
    a moze sa rozne grille elektryczne i trzeba roznie z nimi postepowac..? moj ma takie spirale od dolu, ktore sie nagrzewaja, a na tym teflonowa tacke i na tej tacce sie grilluje..

    pozdrawiam

  • Autor: Animozja Data: 2004-10-18 09:29:27

    Muszę uszczegółowić. Mam TAKI sprzęcior:
    http://pasaz.onet.pl/a0c29ac8ffffffc00037cead7246d84d,lista_produktow.html?&id_kategoria=9&lista=0
    (chodzi o tego Philipsa) Przepraszam za niewyjaśnienie na samym początku...
    I co na takim zrobić? Kurzy biust wyszedł, ale grubszych rzeczy się boję.

    Pozdrawiam
    oleńka

  • Autor: Kociando Data: 2004-10-18 14:46:15

    Animozjo, kanapki na cieplo! Z mozzarella, zoltym serem, plesniowym serem. I oczywiscie warzywkami. Wedlina tyz byc moze. Pycha :) Ja bardzo lubie klasyczna caprese wlasnie zapieczona w kawalku buly.
    Nie mam takiego grilla, ale toster tejze firmy z wkladkami do zapiekania kanapek i czesto raczymy takimi bulami ( bardzo dobre tez sa z chlebem i jest to jeden z moich sposobow na niezbyt swieze juz pieczywo).

    pozdrawiam M.

    Do odwaznych swiat nalezy - sprobuj zgrillowac kawalek miesa, a moze bedzie pycha!

  • Autor: Animozja Data: 2004-10-18 14:59:22

    Pewnie, że będę próbować! Jak już nastukałam, kurczak się udał. Stopniowo będę zwiększać rozmiar porcji :)

    Pozdrawiam
    Nieustająca W Poszukiwaniach Możliwości Zastosowań Grillo-Opiekacza oleńka

Przejdź do pełnej wersji serwisu