Forum

Zdrowie i uroda

Pomocy, chyba stracę wszystkie włosy!

  • Autor: dorka Data: 2004-10-25 18:20:33

    Wypadają mi w ilościach nienormalnych, chyba się zapatrzyły na gubiące liście drzewa. Generalnie mam z nimi problem od dłuższego czasu. Przerabiałam kurację Radicalem, Merz special też łykałam. Teraz zakupiłam drożdże ze skrzypem, będzie może pożytek dla buzi.
    No i wymiękam, bo one, jak wypadały, tak wypadają. Zastanawiam się nad przyczyną. Farba na pewno, ale, jak tu nie farbować, jak połowa naturalnych to siwe? Stres też swoje robi, może używek za dużo, może dieta niewłaściwa? Głupia już jestem, słowo daję...
    Pomóżcie

    Dorota

  • Autor: 555 Data: 2004-10-25 18:25:24

    na pewno suplementy witaminowe od srodka nie zaszkodza, ale efekty daja po dluzszym stosowaniu..
    blyskawicznie natomiast dziala dercos firmy vichy, to jest cala kuracja w ampulkach (dla kobiet i mezczyzn) i szampon dodatkowo.. ja teraz tylko myje szamponem, ale przeprowadzalam kuracje ampulkami - dziala niemalze natychmiast..
    jedyna wada: cena.. :/

    pozdrawiam

  • Autor: dorka Data: 2004-10-25 18:47:06

    Użytkownik 555 napisał w wiadomości:
    > na pewno suplementy witaminowe od srodka nie zaszkodza, ale efekty daja po
    > dluzszym stosowaniu..
    > blyskawicznie natomiast dziala dercos firmy vichy, to jest cala kuracja w
    > ampulkach (dla kobiet i mezczyzn)

    A toś mnie pocieszyła, piąteczko, drogie toto, jak jasny gwint:(((
    No chyba, że sponsora znajdę;)
    W każdym razie dzięki za odpowiedź.

    > pozdrawiam

    również:)

  • Autor: dorka Data: 2004-10-25 19:03:32

    Użytkownik autes napisał w wiadomości:
    > Vichy Dercos są i ampułki i szampon. Ale najpierw zacznij od szamponu Pregaine
    > - kosztuje ok. 25 złotych - dostępny jedynie w aptekach POMAGA!!!

    Dzięki, autes, 25 zł jest w zasięgu moich możliwości. Vichy znam, kiedyś stosowałam krem do buźki, ale czasy się zmieniły, a w kieszeni wiatr hula..

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-25 18:08:37

    mnie nie pomógł :(
    Decros Amineksil natomiast pomógł mi i rezultaty były widoczne od razu. Koszt 1 opakowania 150 zł, ale naprawdę się opłaca. To co wydasz na tabletki przez parę miesięcy i tak nie dużo taniej wyjdzie.

Przejdź do pełnej wersji serwisu