Forum

Kuchenne porady

Kupiłam automat do pieczenia chleba!!!

  • Autor: IK Data: 2004-11-12 09:29:43

    Kupiliśmy, upiekliśmy, zjedliśmy!!! (oczywiście zjedliśmy pierwszy chleb, nie maszynę). Tak w największym skrócie. Już teraz czuję, że rzecz warta zachodu. Ten pierwszy chlebek piekłam dokładnie wg przepisu z instrukcji i wyszedł bez zarzutu. Trochę zalatywał nową maszyną, ale nikomu to jakoś nie przeszkodziło w jego pochłonięciu. Teraz robi się kolejny - próbuję poszczególne programy. Potem będę korzystać z Waszych porad i przepisów.
    PS. Coś mi się wydaje, że nasi mili panowie (mam na myśli Marynika i Szoffixa) są albo rozpieszczeni albo niedopieszczeni. Tylko oni tyle mówią o tym cieple i sercu wkładanym w ciasto... Po pierwszych próbach z maszyną zapewniam Was, że w automatyczne wypieki też należy włożyć dużo serca, a przy podglądaniu chleba przez szybkę powstają niemałe emocje i budzą się wręcz rodzicielskie (i nie tylko) uczucia (o! jak pięknie rośnie!).
    Pozdrawiam w zapachu własnego chleba -.Irena.

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2004-11-12 13:42:12

    A jakiej firmy ta maszyna?

  • Autor: IK Data: 2004-11-12 19:23:01

    ELTA typ BA110

  • Autor: owiesio Data: 2004-11-13 08:25:30

    Też jestem zachwycony, ale jeżeli mogę doradzić przy zakupie, to lepiej sprawdza się z dwoma mieszadełkami. Pozdrawiam

  • Autor: Izunia T Data: 2004-11-12 19:23:52

    I jeśli możesz to napisz o cenie. Wystarczy rząd wielkości, dwa czy trzy zera? Trochę się napaliłam, a jeszcze nie sprawdzałam w sklepach.

  • Autor: IK Data: 2004-11-12 19:27:16

    Kosztowała dokładnie 158,60 zł.

Przejdź do pełnej wersji serwisu