Forum

Gawędy o jedzeniu

jedzenie na świecie

  • Autor: fiszer Data: 2004-11-27 17:07:25

    Tak się miło złożyło, że często podróżuję po Afryce pół. i Azji i tam to dopiero jest żarcie regionalne. Ulubioną moją kuchnią j jest kuchnia Egipska. Jeśli chcecie jakieś niesamowite przepisy prosto z Kairu albo wykaz knajpek knajpek knajpek Hurgady lub Asuan to napisz do mnie mkonfiszer@wp.pl Obiecuję też ,że coś wniosę smacznego do wielkiego żarcia z kuchni arabskiej

  • Autor: mariam Data: 2004-11-27 17:23:00

    Ja bardzo chętnie poczytam i oczywiście wypróbuje takie oryginalne przepisy.Czekam na cos dobrego.Tylko żeby sie dało przygotować bez konieczności odwiedzenia Afryki! MYslę oczywiscie o przyprawach.POzdrawiam.

  • Autor: fiszer Data: 2004-11-27 17:59:24

    Pewnie,że tak. Postaram się pozamieniać składniki takie ja np. okra raczej nie dostępna w Polsce

  • Autor: dorka Data: 2004-11-27 17:24:31

    Użytkownik fiszer napisał w wiadomości:
    > Tak się miło złożyło, że często podróżuję po Afryce pół. i Azji i tam to
    > dopiero jest żarcie regionalne. Ulubioną moją kuchnią j jest kuchnia Egipska.
    > Jeśli chcecie jakieś niesamowite przepisy prosto z Kairu albo wykaz knajpek
    > knajpek knajpek Hurgady lub Asuan to napisz do mnie mkonfiszer@wp.pl

    Witaj fiszer:) Ja bym proponowała, żebyś wpisywał przepisy do swojej książki, będzie można z nich skorzystać ogólnie.

    Pozdrawiam
    Dorota

  • Autor: fiszer Data: 2004-11-27 18:10:25

    Dobrze dorka dla Ciebie napiszę coś extra coś prosto z Ramadanu, który nie dawno się skończył. Wisz mi to coś niesamowitego. Nasze Boże Narodzenie to przedszkole. Kair liczy obecnie 23 mil. mieszkańców.Prócz przepisów znam też zwyczaje egipcjan ( są doprawdy dziwne ) pozdrawiam mariusz

  • Autor: dorka Data: 2004-11-27 20:36:20

    Użytkownik fiszer napisał w wiadomości:
    > Dobrze dorka dla Ciebie napiszę coś extra coś prosto z Ramadanu, który nie
    > dawno się skończył. Wisz mi to coś niesamowitego.

    Z góry dziękuję:)

    .Prócz przepisów znam też
    > zwyczaje egipcjan ( są doprawdy dziwne )

    Może artykuł na ten temat napisz, pewnie nie tylko ja z przyjemnością przeczytam. To dla nas egzotyka.

    pozdrawiam mariusz

    Również
    Dorota

Przejdź do pełnej wersji serwisu