Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Nietypowy post - ORTODONTA

  • Autor: porka Data: 2004-12-02 22:59:47

    No wlasnie. Moze ktos jest "w temacie", a moze zna kogos "w temacie".. Mam ochote sie zadrutowac :)) Mieszkam na Slasku (Rybnik) i nie mam pojecia gdzie i do kogo sie zwrocic..
    Moze znacie gdzies dobrych specjalistow w tym rejonie? Glownym dla mnie problemem jest to, ze mieszkam za granica.. a wiem, ze wizyty sa comiesieczne - co dla mnie nie jest mozliwe (moge zostac do ok 2 mscy). Poczytalam cos o aparatach DAMON, ktore to niby sa zakladane osobom, ktore to wlasnie nie moga sie meldowac tak czesto na wizyty..
    Jesli ktokolwiek wie cokolwiek na ten temat - bylabym wdzieczna za jakakolwiek porade...

    Pozdrawiam serdecznie
    porka

  • Autor: seruś Data: 2004-12-03 08:12:54

    W Bytomiu przy Akademi medycznej nieżle robią ,jeżdziłam tam z córką przez 2 lata,gdzieś mam adres i numer telefonu dzisiaj wieczorem będę na chacie najwyżej ci podam dr. MYRDA konsultant krajowy

  • Autor: seruś Data: 2004-12-03 10:11:51

    mieści się przy Placu akademickim pozdrawiam Seruś

  • Autor: porka Data: 2004-12-03 23:57:25

    Dzieki wielkie! Jeszcze zanim przyjade do Pl to sie poorientuje w innych okolicach. Zobaczymy :))

    Pozdrawiam

  • Autor: mama_julki Data: 2004-12-04 17:32:12

    ja jeżdże do Czech, ze względu na to, że taniej :) jakbyś chciała więcej info to nie ma sprawy
    pozdrawiam

  • Autor: porka Data: 2004-12-05 17:42:28

    Witam.. Ciekawe rozwiazanie... Jesli nie bedzie trudnoscia.. prosze o wiecej danych :)
    Jeszcze nie jestem do konca poinformowana co i jak z tymi drutami, ale chyba zdecyduje sie na aparacik z systemem DAMON (co troche kosztuje).. dlatego kontakt z sasiadami moze sie przydac, za ktorego podanie z gory dziekuje. :))

    Pozdrawiam
    porka

  • Autor: mama_julki Data: 2004-12-08 00:36:50

    To jest w Ostravie. najlepiej jakbys tam zadzwonila - jedna z pan "sekretarek-pielegniarek" mniej-wiecej rozmawia po polsku. nr tel: +42 0 596 130 800. Gdybys przeslala mi adres maila to moglabym zeskanowac cennik i przeslac ci go, bo troszke pisania jest :) mama_julki@tlen.pl

Przejdź do pełnej wersji serwisu