Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Pościel z wełny

  • Autor: Lusy Data: 2004-12-03 18:01:27

    W pewnym wieku zaczynamy odczuwać dolegliwości - reumatyzm, jakieś alergie itp. Dlatego też kupiłam sobie pościel wełnianą. Czysta wełna z runa owiec merynosów australijskich. Przyznam szczerze odczułam zmianę. Kręgosłup mniej boli a i sen choć krótki ale w pełni regenerujący siły. Zapewniano mnie ,że w karcie gwarancyjnej będzie wzmianka o praniu tejże pościeli. Ale nic takiego nie było. Na stroni tej firmy też nic nie ma. Może ktoś z was ma też taką pościel i chciałabym się coś na jej temat dowiedzieć. W czym prać i jak często . Wiem , powiecie zapewne jak będzie brudna. Pościel owa nadaje się szczególnie dla alergików i mających kłopoty z kręgosłupem. Jeśli jesteście w stanie mi coś podpowiedzieć lub porozmawiać na ten temat - służę pomocą i takowej oczekuje.

  • Autor: 555 Data: 2004-12-04 13:01:11

    znalazlam tylko cos takiego:
    o poscieli welnianej

    na samym dole strony jest info na temat prania.. ale nie mam wlasnych doswiadczen w tej materii, poniewaz welniana koldre firmy Jargo, ktora nam sprezentowala Tesciowa, wg zalecen producenta nalezy prac chemicznie ..

    pozdrawiam

  • Autor: Lusy Data: 2004-12-06 08:17:57

    Według konsutanta firmy LamaGold nie należy tego prać chemicznie , bo niszczy się naturalną właścowość włosa.

Przejdź do pełnej wersji serwisu