Forum

Kuchenne porady

świąteczny obiad - pomocy

  • Autor: agutek10 Data: 2004-12-16 15:40:05

    w pierwszy dzień świąt mam gosci (12-14 osób), z okazji i świąt i chrzcin mojego synka. Poradzcie co mam podać na obiad - na pewno bedzie pieczony królik ale potrzebuje coś jszcze - część osób królika nia jada. Drób odpada. Myślałam o schabie ale troche sie boje bo nie robilam i nie chce zeby wyszedł suchy. To musi byc cos co moge w duzej cześci przygotować wcześniej - no bo wiadomo - zdjecia, kościół itp. Wymyślicie cos? Czekam na pomysły :-))

  • Autor: Krolka2 Data: 2004-12-16 17:06:59

    Moze roladki wieprzowe nadziewane pieczarkami? Mozesz je przygotowac 2 dni wczesniej. Nie sa pracochlonne, a tradycyjne i smaczne.

  • Autor: seruś Data: 2004-12-16 17:14:12

    Schab faszerowany suszonymi śliwkami kalifornijskimi wypieczony z przyprawami,ja 4 lata temu przygotowałam go również na chrzciny mojej córeczki jest wspaniały zwłaszcza na drugi dzień , schab bez kości faszerujesz śliwkami nacierasz wszelakimi przyprawami kminek,papryka słodka pieprz itp. pieczesz w brytfannie i gotowe ,lub polędwica wołowa pieczona w winie czerwonym dodać musztardę z gorczycy zioła i piec ,pokroić i podać z kluseczkami śląskimi Smacznego!!

  • Autor: agutek10 Data: 2004-12-17 00:03:48

    gdzie znajde przepis? bo na stronie chyba nie ma

Przejdź do pełnej wersji serwisu