Forum

Kuchenne porady

Sylwester

  • Autor: aga74c Data: 2004-12-30 02:43:32

    {rolleyes4}
    Poradzcie , czym uraczyc kilokoro ludzi na "Sylwku" .? Cos szybkiego , taniego. oraz prostego ? Jakas salatka ? Zupka ?

  • Autor: ifoni Data: 2004-12-30 07:57:36

    Sałatka z kurczaka z przyprawą gyros - robie się naprawdę szybko, może jakieś mini kanapki? Nie wiem, czy na ciepło też coś planujesz czy nie? A może niech każdy coś przyniesie od siebie?
    Iwona

  • Autor: alanis1 Data: 2004-12-30 10:46:19

    {dunce} ja proponuje następujace dania: śledziki w pomidorach z cebulką, pieczarkami marynowanymi i groszkiem - dużą ilość cebulki dusisz, jak się pięknie zeszkli i udusi to dodajesz przecer pomidorowy, do miseczki wrzucasz pokrojone w paseczki śledziki (solone matiasy), przekrawasz na pół pieczarki marynowane do tego groszek dorzucasz cebulke i gotowe - pyszota a śledzie muszą byc obowiązkowo, dobre są też tzw. dipy czyli sosy na bazie twarożku śmietany w których macza się co popadnie tzn. pokrojone warzywka, papryke, ogórka, marchewkę etc., ja robie w tym roku ptysie nadziewane pieczarkami a do tego barszczyk i masz danie na ciepło.
    Zyczę udanego i smacznego Sylwestra
    {grin}

  • Autor: aga74c Data: 2004-12-30 19:30:22

    Dzieki za przepisy , na pewno cos z tego wykorzystam , juz mi slinka leci na te sledziki . Dzieki i udanego Sylwestra!

Przejdź do pełnej wersji serwisu