Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Co sądzicie o J. Owsiaku?

  • Autor: nutella Data: 2005-01-06 14:09:02

    Popieram WOŚP, wiem, że robi WIELE, WIELE dobrego ale nie podoba mi się jedno- że Owsiak bierze dla siebie 10% (tak powiedział w programie Najsztuba). Wiem, że prowadzenie orkiestry pochłania czas ale aż 10%?? Skoro wszyscy w tym dniu robią na rzecz WOŚP wszystko za darmo to czemu nie sam Owsiak? A nawet jeżeli to czemu nie wyznaczy sobie stałej pensji, jakiejś określanej sumy a nie %?? Nie sądzicie, że tak było by sprawiedzliwiej??

  • Autor: bahus Data: 2005-01-06 14:23:03

    No z czegoś musi życ, a te dziesięc procent to wszystkie koszty Orkiestry, a nie tylko pensja Owsiaka.
    Bahus

  • Autor: inka21 Data: 2005-01-06 15:01:20

    popieram Owsiaka całym sercem i nie widzę nic złego w jego pensji, przecież nikt z nas nie pracuje za darmo, oficjalnie mówi o swich zarobkach, pomyślmy ilu dyrektorów, prezesów spółek i hut zamiast pracownikom dawać godne pracy pensje , okrada ich ze wszystkiego w zamian przepisując sobie milionowe kwoty. A dla tych którzy nie wiedzą ogłaszam ,że mój 12 letni bratanek żyje dziś dzięki tylko i wyłącznie aparaturze podarowanej przez WOŚP bytomskiej klinice onkologicznej , gdyby nie ta pomoc to od 10 lat odwiedzałabym go na cmentarzu, dlatego nic mi do pensji Owsiaka, ja mu dziękuję za to ,że Mateusz żyje inka21

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2005-01-06 16:36:48

    Równiez popieram to co robi J.Owsiak i nie wnikam w Jego dochody,ale byłoby ładniej gdyby tak jak pisze Bahus,że ten procent był dochodem calej Orkiestry,ale i tak jest O.K,przecież to wszystko jest dzięki niemu,Jego osobowości,innym takie zbiórki wychodzą znacznie (o ilez!) gorzej...jak wszyscy wiemy.

  • Autor: nutella Data: 2005-01-07 13:34:22

    Wiem Bahusie, że z czegoś musi żyć, zgadzam się, ale widzisz, ja znam córkę Owsiaka i wiem, że WOŚP nie jest jedyną działalnością, jaką Owsiak prowadzi tak że poza Orkiestrą ma inne źródła dochodów. Dlatego mimo że naprawdę gorąco popieram WOŚP i co roku daję na nią pieniądze to jednak AŻ 10% budzi pewien niesmak. W zeszłym roku zebrali prawie 28 milionów a 10% z tej sumy to prawie 2 miliony 800 tysięcy- całkiem spora "pensja"... Fakt, nie wszystko idzie do kieszeni Owsiaka ale aż tyle pieniędzy na obsługę fundacji?? Trochę sporo.

Przejdź do pełnej wersji serwisu