Forum

Powitalnia i życzeniodajnia

21, 22 styczeń- DZIEŃ BABCI I DZIADKA

  • Autor: inka21 Data: 2005-01-19 11:34:05

    W piątek przypada święto naszych babć kochanych , a w sobotę dziadków. Z tej okazji wszystkim babciom i dziadkom z WIELKIEGO ŻARCIA skladam serdeczne zyczenia.


    ten dzień ma dla mnie osobiście szczególne znaczenie , nie tylko jest świętem moich ( niezyjących już) dziadków, ale dniem urodzin mojego tatusia( niestety też juz nie żyjącego), jest dniem szczególnej refleksji i wspomnień, i zawsze czekam na niego z niecierpliwością.inka21

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-01-19 11:56:04

    Inko
    piękne święto podzielam tę opinię i jak miło że pamięć jest ciągle w nas
    i tak powinno być
    Wszak i my będziemy kiedyś babciami --- takie babunie że palce lizać -- a wnusie i wnukowie symatycne stworzenia że aż.....
    Ja też życzę wszystkim Babciom i Dziadkom - pogody ducha zdrowia pociechy z wnucząt a przede wszystkim szacunku od otaczajacej rodziny i ludzi
    cieplutko pozdrawiam wszystkich
    kamaxyz

  • Autor: emiloos Data: 2005-01-19 12:04:44

    Ja niestety dziadków nie mam już od wielu wielu lat, ale wszystkim Babciom oraz Dziadkom życzę w dniu Ich Świąt DDDDDDDDUUUUUUUUUŻŻŻŻŻŻŻŻOOOOOOOO zdrowia ponieważ tego najczęściej naszym ukochanym Dziadkom brakuje, pociechy z wnucząt i udanych wypieków ;)
    Pozdrawiam,
    emiloos

  • Autor: inka Data: 2005-01-20 00:25:51

    inko 21- kamaxyz - emiloos - dziękuję bardzo , bo Wasze życzenia są tez do mnie -wprawdzie my już teraz jesteśmy trochę inne babcie niż kiedyś ale wnuki to nasze wielkie Skarby - hahaha wiecie ze babcią być to też jest super a patrząc na wnuki upływ czasu niema znaczenia - a gdyby nie wnuki to (wciąż mam około 30) hahahahahaha

  • Autor: ekkore Data: 2005-01-20 19:08:45

    Witaj!
    Babcią nie jestem i do jej zostania brakuje mi trochę lat - dzieci mają dopiero 10 i 7 lat. Ale od kilku lat właśnie w ten dzień w przedszkolu reprezentuje starsze pokolenie.I ten rok jest ostatnim - w szkole nie ma takich uroczystości. Nie mogłam znieść smutku pociech, które nie miały dla kogo recytować wierszyków. Ale obie babcie są daleko. A życzenia telefoniczne i wysłane laurki to nie to samo co żywy widz.

Przejdź do pełnej wersji serwisu