Forum

Rozmowy wolne i frywolne

O CZYM MARZY DZIEWCZYNA GDY 40-stkę zaczyna

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-01-20 09:20:53

    Kochane moje
    myslę że podzielicie się cennymi uwagami dla tych Pań co mają depresję z tego powodu, albo sundrom spadającej gwiazdy.
    Co prawda ja już przeszłam to i jestem już luzie
    ale radami służę
    pozdrawiam cieplutko cieplutko i głowa do góry 40 *-- stki
    kamaxyz

  • Autor: marinik Data: 2005-01-20 09:36:47

    :)))))
    i jeszcze - SIUUUUP !!!
    za Panie, ale i za panow po 40 he he. I za ich optymizm w zyciu.

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-01-20 09:51:41

    dzięki marnik za to ssssssssiiiiiiuuuuuuupppppppp rewelacja
    i za optymizm Panowie po 40 -stce ----trzy mmmmaaa jjjj ccc iii eee
    się
    pozdrawiam
    kamaxyz

  • Autor: bahus Data: 2005-01-20 15:47:18

    Marynik, a wiesz że " podpadasz" pod ustawę o wychowaniu w trzeźwości. Namawiasz do picia już o tak wczesnej godzinie :))))))))))
    Bahus

  • Autor: shoffix Data: 2005-01-20 18:22:04

    A skąd wiesz, że marinik ze szczęścia nie podskoczył? :D:D:D
    rozbieg... wybicie... i siuuuuuuuuuuuuup wzwyż na pół metra.

    pozdrawiam,
    shiludek

    ......... \/ .........
    ........ /..\ ........
    .--o00- \-00o--.
    ......................
    ..... shoffix .....
    ......................

  • Autor: marinik Data: 2005-01-21 07:57:09

    Ach TY !!!!! to marinikowi zaledwie polmetrowe osiagi przypisujesz ???????

  • Autor: dorka Data: 2005-01-20 10:27:31

    Miła Kamo, z syndromem spadającej gwiazdy chyba przesadziłaś:) Moim skromnym zdaniem przekroczenie tej bariery wiekowej wcale nie jest stresujące, a wręcz przeciwnie. Ja stwierdziłam, że mam więcej czasu dla siebie( dzieci już odchowane), mam na swoim koncie mmniejsze i większe sukcesy, umiem się poruszać po terenie zwanym życie i wreszcie wiem, czego chcę. Żadnych oznak depresji nie zauważyłam i nie sądzę, żeby się tak stało, gdy stuknie mi pięćdziesiątka. Cieszę się życiem, każdą chwilą, czy dobrą, czy złą, no mam młodą duszę, czego i Wam, Kochani, życzę

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-01-20 10:39:30

    i to jest to kochano Dorko!!!!!!
    trzymajmy tak!!życie--- jest piękne i po 40 i 50 jak na to spojrzymy z perspektywy wrodzonego optymizmu
    dzięki za wsparcie
    pozdrawiam
    kamaxyz

  • Autor: Kwiryna Data: 2005-01-20 10:51:52

    40-tkę przekroczyłam 4,5 roku temu, więc temat jest mi nie obcy :-)))
    I muszę powiedzieć,że żyję o niebo spokojniej niż np 10 lat temu. Dzieci już prawieże samodzielne,a nabyte doświadczenie życiowe pozwala mi cieszyć się każdym dniem, każdym drobiazgiem,a w sytuacjach kryzysowych mieć właściwy dystans do sprawy!!!
    Pozdrawiam wszystkich 40-latków.

  • Autor: inka Data: 2005-01-20 12:42:45

    Hahahahaha - moje drogie koleżanki - macie całkowita rację - teraz to jest dopiero życie , żeby tylko sił nie ubywało - a depresja? oj miałabym gdybym teraz miała zaczynać - a tak - ja mam to już za sobą - a teraz - żyć nie umierać.

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2005-01-20 14:16:46

    Inka zgadzam się z Tobą w 100%!W kwietniu stuknie mi 40-stka i może wreszcie zacznę żyć na luzie!

  • Autor: marinik Data: 2005-01-20 14:19:54

    aby do kwietnia he he

  • Autor: gena Data: 2005-01-20 15:49:45

    SZKODA ŻE DOPIERO PO CZTERDZIESTCE ZACZYNA SIĘ ŻYCIENA LUZIE !!!! W TAKIM RAZIE JAK DO TEJ CZTERDZISTKI DOTRWAĆ GDY BRAKUJE JESZCZE PARĘ LAT???

  • Autor: bahus Data: 2005-01-20 15:51:17

    kamaxyz, Ciekawe jest to co piszesz. Znam mnóstwo pań, które tego syndromu nie mają. Poprostu od wielu lat mają 39 lat :))))))
    Bahus

  • Autor: rawa111 Data: 2005-01-20 18:32:46

    Kilkanascie dni temu stuknęło mi 45 i jest ok .Stan ducha się nie zmienia od kilkunastu lat i jak mówią moje dzieci "Mamo, kiedy będziesz poważniejsza od nas" no cóż chyba nigdy.Taki gatunek.Ale kilka dni temu, pech,coś mi łupnęło w plecach i stan fizyczny nie najlepszy, ledwo sie poruszam,ł ykam wszystko co jest przeciw zapaleniom i bólom ,może się obejdzie bez lekarza bo brrr nie lubię.

  • Autor: 555 Data: 2005-01-20 18:53:30

    Rawa, nie chce straszyc.. mnie jeszcze daleko do czterdziestki, a zlekcewazone "lupniecie" w plecach skonczylo sie operacja, po ktorej od roku nie moge odzyskac wlasciwej formy.. :/
    a moze gdyby wtedy obejrzal mnie DOBRY lekarz, wystarczylaby sama rehabilitacja..?

    pozdrawiam i polecam jednak konsultacje u dobrego specjalisty.. w razie potrzeby sluze kontaktami w okolicach Lodzi i Belchatowa.. :))

  • Autor: rawa111 Data: 2005-01-20 19:04:13

    Piąteczki,moja rodzinka już na mnie wrzeszczy , wlasnie w tym tygodniu będzie operowany mój brat , też na kręgosłup, ale chcę poczekać jeszcze kilka dni, jak się nie poprawi to podejrzewam , że mnie silą zawloką do lekarza ,ale dzieki za troskę,gdy będzie coś nie tak to się z tobą skontaktuję i podasz mi konkretne kontakty,ale jestem dobrej myśli i że minie tak szybko jak weszło

  • Autor: inka21 Data: 2005-01-20 19:37:03

    a racja - spokojniejsze życie, dotarcie malżeńskie tez zakończone, swoboda ,a jaki seks cudowny po 40:) ludzie czyście o tym zapomnieli?,

  • Autor: zosia-k Data: 2005-01-20 20:20:50

    A życie po 50-tce jakie ciekawe!!! oby tylko zdrowie dopiywało POZDRAWIAM

  • Autor: bahus Data: 2005-02-02 20:13:54

    Zosiu co Ty możesz o tym wiedzieć ? Po pięćdziesiątce?.....no na to to musisz jeszcze trochę poczekać.....nie ma tak dobrze :)))))))
    Bahus

  • Autor: inka Data: 2005-01-20 22:17:23

    Użytkownik inka21 napisał w wiadomości:
    > a racja - spokojniejsze życie, dotarcie malżeńskie tez zakończone, swoboda ,a
    > jaki seks cudowny po 40:) ludzie czyście o tym zapomnieli?,
    inko21 - całkowicie masz rację - korzystaj dużo ,dużo bo po 50 trochę się odmienia - hahahaha

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-01-21 08:04:13

    drogi BAHUSIE
    napisałam ogólnie,jestem z natury osobą wesołą a nie smutasem co wiecznie buzia jak podkówka. Może mam takie szczęście, że jestem otoczona smutaskami i dlatego jak widzę te Panie --- żal duszę ściska.
    Chciałam poruszyć ten temat na forum i jest mi bardzo przyjemnie, znalazłam to co chcę zobaczyć wokół siebie tj dużo optymizmu wiary w siebie i tak trzymać!!!!!!!!!!
    dzięki bahusie - za Twoje cenne uwagi
    a wszystkim dziękuję za wypowiedzi
    pozdrawiam ciepło i 40 i 50 latków PANOWIE PANIE oby zdrowie dopisało
    a jak Bożia da i co inne!!!!!!! no oczywiście mam na myśli to co pisała wiecznie uśmiechnięta i lubiąca żarty inka 21

Przejdź do pełnej wersji serwisu