Forum

Powitalnia i życzeniodajnia

Nasza Marlenka -Mtomy ma nowe serce!!!

  • Autor: jolus Data: 2005-01-21 21:34:20

    moi kochani nasza kolezanka mtomy miala robiony przeszczep serca !!! jak zdążyłam sie dowiedzieć czuje się bardzo dobrze !!! trzymajmy za nią kciuki aby szybko wracała do nas z nowym serduszkiem!!!
    Marlenko tęsknimy za Tobą!!!

  • Autor: inka21 Data: 2005-01-21 21:46:22

    Marlenko kochana- niech ci to nowe serce sluzy i bije jak dzwon, zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia, udanej rehabilitacji, powrotu tu do nas bo na ciebie czekamy, ja ze swej strony codziennie zmawiac będę dziesiątke Rożańca w twojej intencji poniewaz w inny sposob na odleglośc nie dam rady pomóc, pa ,pa, całusy i wracaj jak najszybciej nasz ,

  • Autor: inka21 Data: 2005-01-21 21:46:38

    całusy od mojej córci dla ciebie także z zyczeniami powrotu do zdrowia

  • Autor: zosia-k Data: 2005-01-21 21:55:55

    ja też trzymam za ciebie kciuki życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia i do nas na WŻ

  • Autor: dorka Data: 2005-01-21 22:17:11

    Marlenko, ja też trzymam mocno kciuki, abyś szybciutko do zdrowia wracała i do nas oczywiście.
    Jak widać nie tylko ja tęsknię za Tobą.
    Przesyłam moc pozytywnych fluidów.

    Dorota

  • Autor: 555 Data: 2005-01-21 22:38:04

    my tez jestesmy przy Tobie myslami.. :))

    cmoki

  • Autor: inka Data: 2005-01-22 00:22:57

    Marlenko - nareszcie dobra wiadomość - tak bardzo się cieszę - zdrowiej szybciutko i wracaj do domku , do nas - dzisiejsze łzy są lepsze niż tamte , bo dziś to łzy szczęścia - nasze serduszka są z Tobą - a jakby co to laptopik masz? hahaha

  • Autor: piola Data: 2005-01-22 13:05:22

    Marlenka cieszę się razem z Tobą i trzymam kciuki żeby wszystko dalej było ok. Popłakałam się.....
    Piola

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2005-01-22 13:12:23

    I ja pozdrawiam i życzę zdrowia z nowym sercem!

  • Autor: bahus Data: 2005-01-22 13:46:01

    W takich wypadkach to nie wiem co pisać bo moje odczucia i bezgraniczna radość są tak wielkie, że nie sposób je opisać.
    Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i "normalności", a tym samym powrotu do nas, na WŻ
    Bahus

  • Autor: Asiolek Data: 2005-01-22 14:30:09

    jak to dobrze że wszystko dobrze !!!!!!!!!! MTomy wracaj szybko do nas. .........jesteś mi bliska gdy piszesz ,,dzień dobry,, , jesteś mi bliska gdy mówisz ,, pa,, , jesteś mi bliska gdy wysyłasz uśmiech..........tęsknię za Tobą. Zdrowiej szybko

  • Autor: krista Data: 2005-01-22 14:39:39

    Tomy - wszystkiego najlepszego, dobrego zdrowka..... i szybko wracaj!

    Ps. i niech to "nowe" serduszko w jak najszybszym czasie pracuje w rytmie "cza-cza".

  • Autor: mariam Data: 2005-01-22 17:49:18

    Bardzo sie cieszę i pozdrawiam cię serdecznie mtomy.buziaki!!!!!

  • Autor: seruś Data: 2005-01-22 21:33:21

    {daisy}Kochana Marlenko zdrówka i jeszce raz zdrówka ,życze Ci jak najszybszego powrotu do zdrowia i żebyś jak najszybciej wróciła do ludzików w Wielkim Żarciu!!!!!!Modlę się żeby wszystko było jak najlepiej,niech Bozia da Ci siły i wiarę !!!!!będzie dobrze!!!Pozdrawiam icałuję LOLA

  • Autor: seruś Data: 2005-01-22 21:34:26

    Pozdrawiają Cię również moje córeczki i trzymają kciuki!!!

  • Autor: monia27 Data: 2005-01-23 00:28:08

  • Autor: Ifasia Data: 2005-02-04 17:39:36

    KOCHANA MARLENKO ,STRASZNIE SIE CIESZE ŻE JESTEŚ PO OPERACJI JESTEM Z TOBĄ CAŁYM SERCEM,DOWIEDZIAŁAM SIĘ DOPIERO TERAZ TO ZNACZY 3GO STYCZNIA DLATEGO ŻE MIAŁAM POPSUTY KOMPUTER.
    NAJWAŻNIEJSZĘ ŻE SIE WSZYSTKO SKOŃCZYŁO DOBŻE ŻYCZĘ CI Z CAŁEGO SERCA SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA JESTEM Z TOBA , TERAZ DUŻO ODPOCZYWAJ ABYŚ DOCHODZIŁA DO SIŁ STRASZNIE SIĘ CIESZYMY Z AGNIESZKĄ ŻE JUŻ JESTEŚ PO WSZYSTKIM ŻTCZYMY CI DUŻO DUŻO WYTRWAŁOŚCI POGODY DUCHA I SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA
    GIENIA Z CAŁĄ RODZINKĄ

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-01-24 12:33:01

    Boże jak odważna - Marlenko!!!!! z całym szacunkiem i podziwem kieruję moje słowa do Ciebie. Życzę zdrowia wytrwałości i oby to nowe serduszko biło dla Ciebie 100 lat
    ja od siebie pomodlę się o zdrowie dla Ciebie inaczej nie moge pomóc
    a Ciebie Jolus proszę usciśkaj naszą bohaterkę i powiedz że Podlasie trzyma za Nią kciuki pa

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-02-24 10:24:52

    A dzisiaj Caritka powiedziała wszyskim tu na forum że wracasz!!! cieszę się choć Ciebie nie znam!!!!!! a Caritce dziękuję za wspaniałą wiadomość!!!!!!! Droga Marlenko przybywaj!!!!!!! witam Ciebie gorąco z całego serca!!!!!!!! życzę powrotu do normalności!!!!! a to co przeżyłaś niech będzie odsunięte na bok!!!!!! jak najszybciej!!!!! zapomnij o tym!!!!! bo wiem że był do dla Ciebie i dla Twoich najbliższych koszmar niepewności i oczekiwania. WITAJ W DOMU MARLENKO ------ całuję ściskam jak tylko potrafię najpiękniej i najcieplej
    pozdrawiam cieplutko
    kamaxyzto wszystko dla Ciebie

  • Autor: marinik Data: 2005-01-24 13:13:29

    JEJKU !!!!!! Znow spozniony jestem, ale moze zyczenia szybkiego powrotu do pelni sil sa niemniej serdeczne.
    Gratuluje mtomy!!!!!!! Wg mnie to od czasu narodzin Amelki najwazniejsze wydarzenie WZ.
    3maj sie Marlenko, SIUP za Zdrowko !!!!!!!!!!

  • Autor: Tapsia Data: 2005-02-03 22:12:07

    Marleno nie znam Cię, ale jak jestem na stronach WZ to się czuje tak jakbym Was wszystkich znała całe wieki.Jest tutaj tyle pozytywnej energii,że może umocnić niejedną skołataną duszę.
    Pozwól,że się przyłączę do tego cudownego łańcucha serdeczności.i podczepię kolejne ogniwko zyczeń jak najszybszego powrotu do zdrówka i mam nadzieję,że wkrótce osobiście Cię poznam na forum W.Z.Całuję Cię mocno,mocno Tapsia

  • Autor: Ifasia Data: 2005-02-26 09:46:19

    KOCHANA MARLENKO WRACAJ JAK NAJSZBCIEJ DO ZDROWIA,JESTEM, Z TOBĄ CAŁYM SERCEM, MOCNO CIĘ CAUJE WRACAJ DO NASZYCH ŻARŁOKÓW GIENIA Z RODZINKĄ

Przejdź do pełnej wersji serwisu