Forum

Rozmowy wolne i frywolne

myślę że ktoś życzliwy mi odpowie

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-01-24 14:26:24

    Od kilku miesięcy jestem użytkownikiem wspaniałej strony WŻ --- raczkuję!!!!.Poznaję ludzi o dobrym i życzliwym sercu . Jdnak do końca nie umiem poruszać się w labiryncie WŻ i tak:
    nie wiem!
    gdy jestem zalogowana jako kamaxyz
    czy powinno być widoczne "w aktualnie zalogowanych użytkownikach"? proszę o pomoc!
    Jeszcze jedno! nie wiem jak dostać się na "chat," aby można było spotkać się i poprostu zwyczajnie porozmawiać .
    Moja niewiedza w tym kierunku, wynika jak mi się zdaje, z nieumięjetnego korzystania z tej strony WŻ ---- czy ktoś mi pomoże? wdzięczna kamaxyz Podlasie
    pozdrawiam

  • Autor: kropka1976 Data: 2005-01-24 14:46:21

    jak jestes zalogowana to powinno cię widać na użytkownikach.. mnie czasami też nie widać i wtedy robię "wyloguj" i znów zaloguj i już się pojawiam! wydaje mi się że jak za długo się szpera, to on się wtedy gubi i nie widać nas wtedy pod użytkownikami - trzeba wtedy odświeżyć..
    a na chat wchodzi się "chat" i już.. trzeba się tylk zalogować jakimś nickiem i już..
    zapraszamy do zabawy !
    www.polchat.pl - tam jest założenie nowego stałego nicka z hasłem - coby nikt sie pod ciebie nie podszywał..
    ps. rozjaśniłam troszkę? mam nadzieję że tak..
    buziaczki

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-01-24 14:55:51

    dziękuje kropko - acha pozdrów swoją mamę, bo wypróbowałam jej przepis jaki dodałaś jako komentarz do mojej "pyropyza lux", a na chat będę póbwać wejść coś mi się nie udaje
    pozdrawiam cieplutko kamaxyz

  • Autor: inka21 Data: 2005-01-24 16:36:43

    czekam na ciebie na czacie, inka21

  • Autor: emiloos Data: 2005-01-25 08:31:15

    Jak klikniesz "Chat" z boku zaraz powinna się wyświetlić stronka z logowaniem. Zaznacz "tymczasowy", wtedy nie musisz hasła wpisywać a na chat wejdziesz. Jak to nie zadziała to podaj wiecej szczegółow dlaczego nie możesz wejsc na czata, co pisze, co się wyświetla.
    Zyczę powodzenia,
    emiloos

  • Autor: ekkore Data: 2005-01-25 16:30:09

    Witaj Kamo!

    Mam nadzieję, że sie na mnie nie pogniewałaś dzisiaj na chacie, bo tak szybko uciekłaś. Ale naprawdę próba wejścia na jakiś publiczny (np. na WP)jest przerażająca. Ja nigdy nie korzystałam - próbowałam zrozumieć tylko o co chodzi. A i na Wż wchodzę od dawna, ale z chatu korzystam dopiero kilka dni, wcześniej jakoś nie miałam odwagi.
    A mówisz, że sobie nie radzisz - radzisz i to dobrze, skoro weszłaś i korzystałaś. Ale jako jedna z niewielu (a może i z wielu)przyznajesz wprost że się nie znasz - za to należy się duży plus.

    Ja też wielu rzeczy nie wiem, ale dzisiejszy poziom wiedzy jest dla mnie wystarczający, a reszta przyjdzie z czasem, inni na pewno pomogą.

    Pozdrawiam

    I żadnych dołów więcej!!!

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-01-26 08:13:09

    ekkore
    jesteś cudowna - dziękuję, tak to już jest, jak ktoś nie zna się na wielu rzeczach a chce i poprostu mu nie wychodzi. Jak rozmawiałam z Wami czułam się jak słoń w składzie porcelany - myślę że trening czyni mistrza i tak szybko się nie poddam - dodałaś mi otuchy dzięki pozdrawiam
    do zobaczenia

  • Autor: marinik Data: 2005-01-27 07:48:17

    :))))))
    kama- nie przejmuj sie tylko trenuj z nami- chetnie pomozemy przeciez a wlasnie tak jak mowisz- tylko cwiczenia pozwola poruszac sie po czacie jak nalezy - uwierz- to nie takie trudne wcale.

  • Autor: kamaxyz Data: 2005-01-27 08:41:49

    marinik -- dzięki jesteś mi życzliwym no i właśnie próbuję swoich sił chć poruszam się jak słoń w składzie porcelany, ale to już jest coś
    pozdrawiam i do zobaczenia na chacie, a teraz pracuję wszak zarabiam na chlebek

Przejdź do pełnej wersji serwisu